fbpx

У 3 знаків зодіаку розпочнеться біла смуга у лютому 2023 – будуть у безпеці, здорові та з грошима

У лютому 2023 року швидкі планети сформують гармонійні планетарні зв’язки з Юпітером, Нептуном, Ураном та Плутоном. Цей місяць складеться щасливо для представників багатьох Знаків Зодіаку, але біла смуга очікує лише 3 з них.

ОВНИ – У лютому 2023 року на вас чекає біла смуга. Успіх посміхнеться вам у професійній сфері. Цього місяця можливе професійне просування та підвищення по службі. У цьому можуть допомогти приятелі, колишні однокласники чи родичі. Не виключено, що вам до рук потрапить якась конфіденційна інформація.

Цей період також добрий для людей мистецтва. Він буде сповнений творчої наснаги та натхнення. Багато у вашій кар’єрі залежатиме від керівництва. Можлива і допомога батьків. Це сприятливий час, щоб досягти своєї мети. Зараз ви можете набути певного соціального статусу, становища в суспільстві. У лютому ви маєте шанс досягти своїх цілей. Але важливо пам’ятати, що багато залежатиме від вашої ініціативи.

Не виключено отримання нагород та премій. Цього місяця ви можете зареєструвати шлюб. Щоб ви не задумали зараз, вас у всьому підтримають друзі. Успішним буде бізнес у соціальних мережах, колективні проекти, а також новаторська та наукова діяльність. У лютому можуть з’явитися таємні джерела доходу, що стане для вас цілковитою несподіванкою. Можливі усвідомлені сни, занурення у минулі життя, успіх у езотериці.

ДІВИ – У лютому 2023 року ви потрапите до білої смуги. Успіх чекає на вас у всьому, що пов’язано з роботою. Зараз на краще можуть змінитися ваші умови праці або відносини з товаришами по службі. Можливо ви кардинально зміните сферу діяльності. У лютому у вас з’явиться можливість навести лад у фінансових питаннях.

Особливий успіх чекає на вас, якщо ви займаєтеся слідчою роботою, служите в митниці або податковій, працюєте в банку. Заняття езотерикою та окультизмом також будуть вдалими. Цього місяця на вас чекають романтичні знайомства та побачення. Зараз з’явиться шанс зустріти свою другу половинку, а якщо ви одружені, зміцнити стосунки.

Ви можете успішно займатися громадською діяльністю, викладати чи виступати на публіці. Це підходящий момент для пошуку нових партнерів чи клієнтів. Можливе знайомство з іноземними партнерами, підписання із ними вигідних договорів чи реєстрація шлюбу. Можлива наукова чи літературна співпраця за кордоном.

ТЕРЕЗИ – Цього місяця ви можете увійти до білої смуги. Ви будете особливо щасливими у всьому, що стосується співпраці, партнерства та сімейного життя. Можливі знайомства із впливовими чи відомими людьми, зустрічі з іноземцями, розширення житлоплощі. У цей час ви багато задоволення та користі отримувати від спілкування з батьками та іншими родичами. Зараз ви зможете зареєструвати свої позашлюбні стосунки.

Можливо, ваш чоловік допоможе вам у будівництві будинку, ремонті квартири або покупці меблів. Вдалою може бути купівля-продаж житла. Ви можете проводити вдома наради або консультації, займатися якоюсь спільною діяльністю з партнерами. Також у вас буде можливість співпрацювати із родичами. Вони можуть брати участь у роботі.

Судові процеси, що стосуються житла та майна, закінчаться на вашу користь. Також покращає ваше самопочуття. Це сприятливий час у тому, щоб змінити рід діяльності. Нова робота, швидше за все, виявиться більш високооплачуваною та з кращими умовами праці.

You cannot copy content of this page