fbpx

У 3 знаків зодіаку розпочнеться біла смуга у серпні 2022 року

У серпні 2022 року Венера сформує гармонійні аспекти до Юпітера, Плутона та Урану. Успіх цього місяця чекає майже всі Знаки Зодіаку, але лише кілька з них у серпні увійдуть у білу смугу.

ЛЕВИ

У серпні 2022 року ви увійдете до білої смуги. У цей час на вас може чекати фінансовий успіх на роботі. Можливо, зараз здійсняться ваші фінансові цілі. Для вас ця подія може виявитися дуже несподіваною. Ви можете отримати на роботі бонуси чи премію. Начальник може підвищити зарплату.

У серпні можливий роман із іноземцем чи людиною, яка проживає в іншому регіоні чи місті. Не виключені стосунки у поїздках чи відпочинку. З мешканцями інших країн у вас можуть бути творчі зв’язки. Вас можуть цікавити світоглядні та філософські питання. Ви можете отримати задоволення від занять наукою, викладання, обміну думками.

Зараз ви можете багато подорожувати. Поїздки можуть бути пов’язані з відпочинком, особистим життям чи творчістю. У вас може з’явитися найвигідніший бізнес за кордоном. Цей час сприятливий для того, щоб скласти іспити або взяти участь у змаганнях. Вдалині від будинку на вас чекає успіх.

РИБИ

У серпні 2022 року на вас чекає біла смуга. Ви можете зненацька познайомитися з майбутнім чоловіком або знайти нових бізнес-партнерів. У цей час ви будете багато спілкуватися і їздити, зустрічатися з партнерами з навчання або бізнесу. Якщо ваш чоловік далеко від вас, на вас чекає зустріч з ним.

Нині у вас можуть з’явитися нові шанувальники. У серпні вам можуть зробити матримоніальну пропозицію. Ви можете вести ділове листування, вдало скласти іспит, захистити проект чи дисертацію. У вас може з’явитися можливість успішно пройти конкурс чи відбірний тур. Також ви можете взяти участь у шоу. Це сприятливий час для того, щоб проконсультуватися або провести консультацію.

Зараз ви можете працювати на публіці, читати лекції чи проводити вебінари. У серпні ваші стосунки із діловими партнерами можуть стати дружніми. Можливо, ви співпрацюватимете з власними друзями. Ваш друг чи подруга можуть укласти шлюб і запросити вас на весілля.

Можливе зачаття чи народження дитини. Спілкування з друзями може стати тіснішим. Вони можуть сприяти зростанню вашої популярності та появі нових шанувальників. У цей час ви можете захистити дисертацію у сфері програмування, електроніки чи новітніх технологій. Ви можете отримати наукове звання чи ступінь. Це сприятливий час, щоб пройти курси підвищення кваліфікації.

ОВНИ

У серпні 2022 року на вас чекає біла смуга. У цей час ви можете перейти на нову роботу або знайти додаткове джерело доходу. Також ваше матеріальне становище може покращитись завдяки роботі за сумісництвом. Не виключено, що вас підвищать на посаді.

У вас з’явиться фінансова можливість подбати про своє здоров’я, наприклад, поїхати на санаторно-курортне лікування. Вас можуть призначити начальником відділу або запропонувати іншу керівну посаду. Ви заслужите повагу колег. Зараз несподівано ви можете зустріти своє кохання, пережити хвилюючі почуття.

Ви станете емоційнішим, виявлятимете у стосунках більше пристрасті. Цього місяця на вас чекає святкова атмосфера та багато задоволень. Можливо, ви зможете придбати відмінну репутацію або зайняти високе становище. Не виключено зачаття чи народження дитини. В цей час вам варто купити лотерейний квиток, оскільки можливі виграші. Зараз ви можете розпочати новий творчий проект, блискуче розкрити свої таланти.

You cannot copy content of this page