fbpx
Перейти до вмісту

У 3 знаків зодіаку в листопаді 2022 року розпочнеться Біла смуга

У листопаді 2022 року Сонце, Меркурій та Венера сформують гармонійні аспекти з Юпітером.

Астролог розповіла, що цього місяця пощастить майже всім Знакам Зодіаку, але на деяких з них у листопаді 2022 року чекає біла смуга.

СКОРПІОНИ

У листопаді 2022 року на вас чекає біла смуга. На початку місяця ви будете дуже щасливими в особистому житті. У цей час ви можете зустріти свою другу половинку. Зараз ви багато знайомитиметеся, зустрічатиметеся і ходитимете на побачення. Вам будуть говорити компліменти, освідчуватися у коханні та дарувати подарунки.

Це дуже гарний час для відпочинку та розваг. Є шанс виграти у лотерею. У середині місяця ви також багато спілкуватиметеся, але більше уваги доведеться приділити професійній сфері. Навколишнім ви зможете блискуче продемонструвати свій інтелект, і вони гідно оцінять його. Тепер у вас з’явиться можливість укласти вдалу угоду.

Ви отримаєте багато задоволення від відвідування виставок, музеїв, театрів, картинних галерей та ресторанів. Ви зможете взяти участь у спортивних змаганнях і зайняти призове місце. До кінця місяця збільшиться творча активність. Якщо ви зайняті у сфері мистецтва, на вас чекає натхнення, визнання та оплески. Багато радості принесе спілкування з дітьми.

ТЕЛЬЦІ

У листопаді 2022 року ви увійдете до білої смуги. На вас чекає успіх у партнерстві. Цього місяця можуть втілитись у життя ваші мрії. Особливо, якщо вони стосувалися ваших особистих стосунків. Можливе щасливе романтичне знайомство. Ваші дружні стосунки можуть стати особистими. Не виключено, що у вашому житті з’явиться людина, яка захоче фінансувати ваш новий проект. Не виключено, що із роботи над цим проектом зросте взаємне почуття.

У середині місяця ви можете стати душею суспільства, виступати як третейський суддя. Це слушний час для громадської роботи та укладання угод. Також ви можете познайомитися з жінкою, яка стане вашим другом та однодумцем. Друзі можуть сприяти вашому заробітку. Зараз ви можете потоваришувати з вашими діловими партнерами.

Імовірні спільні поїздки з ними, підписання договорів. У цей час ви можете стати ближчими зі своїми друзями, тісно з ними спілкуватися. У справах вам допомагатимуть друзі, соратники та шанувальники. Ваше оточення сприятиме вашому просуванню та популярності. У цей час ви можете набути багато корисних зв’язків. Ви можете з успіхів проводити консультації, отримати вчений ступінь чи звання.

БЛИЗНЮКИ

У листопаді 2022 року у вашому житті буде біла смуга. На вас чекає успіх у професійній сфері. Його ви зможете досягти, тому що посилено працювали, щоб досягти бажаного. У цей час колеги та керівництво гідно оцінять ваші зусилля. Не виключений роман із підлеглим чи з начальником. Особисті стосунки можуть допомогти вам просунутися кар’єрними сходами.

Також у цей час вам можуть підвищити зарплату чи виплатити премію. Ви можете зайняти помітне становище у суспільстві та отримати фінансове благополуччя. Є ймовірність, що ви знайдете нову, більш оплачувану роботу. У середині місяця ви можете завести нові корисні зв’язки, познайомитися з авторитетними та високопоставленими людьми.

Можливо, вам доведеться відвідати якусь державну установу, щоб оформити важливі документи. Нині ви можете отримати цінну інформацію. Можливі ділові подорожі. Якщо ви професіонал своєї справи, то про вас можуть з’явитися публікації у ЗМІ.