fbpx

У 4-х Знаків Зодіаку розпочнеться врожай успіхів з 11 серпня! Що принесе Меркурій у Діві?

11 серпня 2021р о 21:57 Меркурій виходить з яскравого знака Лева і входить в знак прагматичної і інтелектуальної Діви.

Тут він одночасно буде перебувати в своїй обителі і екзальтації, тобто, стане максимально сильним. Тому люди стануть більш інтелектуально розвиненими, заповзятливими і кмітливими, а представники деяких знаків Зодіаку стануть більш успішними в справах.

Взагалі, це стосується всіх, а деяких – особливо! Серпень стане прекрасним місяцем для того, щоб зайнятися робочими справами, освітою і новими проектами.

Найкраще вкладатися в самого в себе, оскільки Меркурій вже на початку місяця з’єднується з Сонцем. Тому всі нові ідеї будуть успішними і креативними. Найбільше успіхів доб’ються люди публічних професій: вчителі, актори, топ-моделі, політики.

Меркурій в сполученні з Сонцем також подарує удачу людям інших творчих професій, особливо письменникам. У серпні люди стануть більш раціональними і розумними, через те, що в Діві Меркурій стає особливо мудрим. Тому, коли він увійде в цей знак, найкраще займатися справами, за які він несе відповідальність в астрології.

Це стосується до діловодства, документообігу, підписання контрактів, укладення угод, комерції, навчання і освіти. Вдалими в цей місяць будуть покупки, знайомства, контакти, спілкування і поїздки. Люди в серпні стануть обережнішими, будуть намагатися з усього мати користь і в усьому домагатися результату.

Меркурій у Діві допоможе завести корисні зв’язки, вибрати відповідну освіту, яка стане в нагоді в майбутньому. Венера, яка в цей час все ще буде перебувати в Діві, допоможе з правильним вибором. У цьому місяці всі стануть трохи науковцями, занурюючись в будь-яку тему.

У багатьох з’явиться бажання придбати енциклопедичні знання і вникнути в суть буття. Особливо вдалими в справах цього місяця виявляться Діви, Близнюки, Леви, Раки.

ДІВИ

Меркурій в серпні 2021 року буде перебувати в першому будинку вашого символічного гороскопу. Ви зможете блищати своїм інтелектом, дотепністю і знаннями. Ваш гострий розум буде викликати захоплення у оточуючих.

Тому ви станете популярними і зможете отримати заслужене визнання у всіх життєвих сферах. Особливо це справедливо для періоду в початку місяця, коли Сонце з’єднатися з Меркурієм.

БЛИЗНЮКИ

Вас сприятливі зміни очікують в сім’ї і вдома. Тут може з’явитися багато справ, які зажадають вашої уваги та участі. Не виключено, що доведеться зайнятися ремонтом.

Також у вас може з’явитися шанс вигідно купити або продати квартиру. Ще вам вдасться позитивно спілкуватися з усіма родичами.

ЛЕВИ

Ваші позитивні зміни будуть пов’язані з фінансами. Серпень принесе вам багато нових джерел доходів, тому ваші справи будуть пов’язані з ними.

Ви будете думати тільки про роботу, і зайняті будете теж в основному тільки нею. До всіх справ ви будете ставитися особливо педантично і уважно.

РАКИ

Ви багато часу будете присвячувати навчанню, спілкуванню з братами і сестрами, а також з сусідами. Не виключена зустріч з однокласниками.

Також в серпні ви будете займатися оформленням документів, вести переписку, виступати перед аудиторією. Також неминучі поїздки, за допомогою яких, ви зможете досягти успіху.

You cannot copy content of this page