fbpx

У 4 знаків зодіаку наприкінці вересня 2023 року покращаться відносини

Коли Венера і Меркурій рухалися ретроградно, багато хто відкладав важливі розмови, що не приносить користі стосункам. І тепер, коли Венера з Меркурієм почали прямий рух і набрали швидкість, Повний місяць у прямолінійному знаку Овен змусить нарешті почати діяти!

У відносинах, які тривають довго і є найбільш здоровими, закохані періодично переживають дещо повне обнулення – час іде, і все змінюється.

Як і раніше, ви вагалися між рішеннями свого зцілюючого «я» і рішеннями своєї внутрішньої дитини та підлітка, і хоча все це є частиною процесу дорослішання, тепер вас просять знайти нову рівновагу у коханні.

Терези

На горизонті є зростання та позитивні зміни. Тим не менш, щоб рухатися вперед без жалю, ви повинні підтвердити, що людина, яка приймає рішення, – це ваше доросле «я», що зцілюється, а не ваша внутрішня дитина або бунтівний внутрішній підліток. Коли ви росте, ви вчитеся і стикаєтеся з різними частинами себе, з яких складається все, що ви є, але якщо ви не усвідомлюєте всіх частин, які беруть участь у створенні всього вас, ви почнете жалкувати про певні рішення або вибір, які ви робите, закоханий. Жаль – значить вчитися, а стати краще – означає виправити всі помилки і спробувати ще раз.

Ви пройшли шлях величезного зростання і зрозуміли, як важливо захищати себе та поважати здорові взаємні стосунки, яких ви бажаєте. Як і раніше, ви вагалися між рішеннями свого зцілюючого «я» і рішеннями своєї внутрішньої дитини та підлітка, і хоча все це є частиною процесу дорослішання, тепер вас просять знайти нову рівновагу у коханні.

Повний місяць в Овні сходить навпроти Сонця у Терезах, допомагаючи вам знайти баланс між вашим внутрішнім зростанням і відносинами, які так багато для вас означають. Використовуйте цю енергію, щоб знайти спосіб запустити новий початок у ваших стосунках.

Той факт, що ваше особисте життя в минулому могло бути складним або приносило душевні страждання, не означає, що все не може виявитися кращим, ніж ви собі уявляли. Якщо ви так сильно виросли і змінилися, можливо, що і ваш партнер теж змінився, і єдиний спосіб дізнатися це напевно — дати обом вашим дорослим, що зцілюються, «я» шанс з’явитися на новому етапі відносин.

Справжній компроміс не означає жертвувати власними потребами або закидати образи під килим заради збереження миру. Романтичні покращення вже тут, але вам потрібно вміти відпустити щось з минулого, перш ніж ви зможете дати своєму коханню новий початок, на який вона заслуговує.

Діва

Що б нині відбувалося у вашому особистому житті, серцеві справи рідко вирішуються так, як ви думаєте, і саме тут дар любові показує свою велич. Ймовірно, все йде не так, як ви очікували, або є шматочки, які ви не можете зібрати, хоч би як сильно ви намагалися. Це не означає, що немає причин не прийняти з повною вдячністю та любов’ю все, що у вас є. Фаза життя, в якій ви зараз знаходитесь, – це фаза отримання, але вона також оповита заспокійливими хвилями прийняття, коли ви дізнаєтеся, що можете досягти і створити те, чого бажаєте найбільше.

Це не означає, що ви контролюватимете кожен його аспект. У минулому ці маленькі недоліки здавались більше, оскільки ви дозволяли їм вкрасти радість, на яку ви так заслуговуєте, але в цей момент, коли ви просуваєтеся через процес зцілення, ви усвідомлюєте їх і вони вже менше турбують вас.

Це здається вам чужим, оскільки ви не знаєте, що робити з цими новими почуттями, але це результат всього, через що ви пройшли, і вам потрібно переконатися, що ви дозволяєте собі змінити свій підхід до речей, а не залишатися на тому самому. режимі за замовчуванням. Повний місяць в Овні відбудеться у вашому секторі близькості та трансформації, і це ідеальний час, щоб допомогти собі по-новому поглянути на свої відносини та підійти до тем змін, які все ще проносяться через ваше життя.

Дозвольте Повні показати вам, що для вас найважливіше, усвідомлюючи при цьому, що ці маленькі недоліки не здаються такими великими, тому що ви вчитеся самі відповідати за своє щастя, а не передаєте цю владу іншим.

Постарайтеся використати рішучу енергію повного місяця, щоб вивільнитися з тих старих режимів за умовчанням, які служили тільки для того, щоб у відносинах все залишалося стабільно. У вас є так багато всього, що можна прийняти і порадіти, зосередьтеся на звільненні з жалю з приводу недосконалості. Поверніться на свою смугу кохання і дозвольте собі прийняти найважливіше – стосунки та життя, яке ви створили разом.

Стрілець

Ви завжди спрямовані за обрій і шукаєте чогось кращого чи більшого, але перш ніж вирушити в дорогу воїна, ви повинні спочатку зрозуміти, що ж ви хочете знайти. В іншому випадку ви можете виявити, що тиняєтеся без напряму. Ви почуваєтеся засмученими, тому що у вашому романтичному житті все пішло не так, як ви сподівалися, але перш ніж припинити стосунки, витратите деякий час на те, щоб знайти розуміння того, чого ви хочете.

Ви опинилися в ситуації, яка видається гіршою, ніж ви сподівалися, тому що дозволили іншим спрямовувати ваше щастя або визначати, що краще. Однак частина шляху вашої душі полягає в тому, щоб прийти до цього знання для себе. Як би вам не подобалося досліджувати далекі горизонти, найбільше значення має світ, досліджений усередині вас самих.

Повний місяць в Овні зійде у вашому секторі зобов’язань і допоможе вам стати рішучими і зосередитися на тому, що приносить вам найбільше щастя і які стосунки будуть відповідати вашим потребам та мріям. Роблячи паузу перед прийняттям будь-яких інших рішень, ви гарантуєте, що все, що ви зробите з цього моменту, матиме певний напрямок і приведе туди, куди ви хочете, щоб відносини розвивалися, а не просто до нескінченних кіл.

Будь ласка, візьміть на себе відповідальність за ситуацію, але зрозумійте, що вирішувати її не завдання вашого партнера, і це не означає, що вона обов’язково має бути вирішена. Будь-які романтичні рішення не принесуть повноти щастя, поки ви не дізнаєтесь, хто ви насправді і що змушує ваше серце битися частіше.

Дозвольте собі відчути натхнення дізнатися правду свого серця і прийняти те, що приносить вам найбільше радості. Коли ви це зробите, будь-яке замішання зникне, тому що єдині стосунки, на яких вам потрібно було зосередитися, були стосунки із самим собою – і після того, як ви це зробите, ви здивуєтеся, наскільки ясніше стане все інше.

Козеріг

Ніхто не зможе вилікувати вас, крім вас самих. Неважливо, наскільки вдалим є ваш романтичний зв’язок або наскільки духовно багатий ваш партнер, тому що ключі до зцілення завжди лежатимуть у вашому серці. Будьте поблажливі до себе, усвідомлюючи, наскільки тісно ваші романтичні відносини пов’язані з самозціленням, тому що немає сенсу ненавидіти ті частини себе, яким потрібно навпаки, більше за любов і розуміння.

Шлях зростання складається з моментів, які ви хотіли б повернути або переробити, але зцілення вчить вас тому, що, хоч ви ніколи не зможете повернутися назад, але ви можете зробити майбутнє таким, про що ви мріяли. Останнім часом у вашому будинку, сім’ї сталося багато рухів. Будь то новий будинок, шлюб, стосунки чи діти, ця частина вашого життя наповниться ще більшою пристрастю та енергією.

Однак йдеться не тільки про те, що змінюється зовні, а й про те, що відбувається всередині вашої душі, що має найбільше значення. Все, що ви створюєте у своєму зовнішньому житті, лише відображає те, де ви знаходитесь самі із собою. Замість того, щоб дивитися на речі через призму відчаю чи чистого збігу, візьміть на себе відповідальність за найвищий зміст всього, що ви створили, і дозвольте собі відчувати впевненість у тому, ким ви стаєте.

Повня в Овні походить від тієї області вашого життя, яка керує зціленням і сімейними відносинами, надихаючи вас на велику автономію, впевненість і прийняття того, що ви не можете змінити. Якщо ви дозволите собі поринути у темряву жалю про минуле, ви не помітите красу навколо.

Дозвольте собі спокійно ставитися до всього, що відбувається, і усвідомте, що це може бути пов’язане не з вашим партнером, а з вашою здатністю отримувати кохання, яке ви завжди бажали. Прийняття всього, що відбувається, допоможе вам пережити зміни у вашому житті.

You cannot copy content of this page