fbpx

У 4 знаків Зодіаку завирує особисте життя в червні 2021 року

Більшу частину місяця (2-26 червня) Венера буде в знаку Рака, що якщо й обіцяє бурю, то бурю емоцій і переживань, а не чуттєвих пристрастей.

Найяскравіше враження від цього часу будуть у Раків, Козерогів, Риб і Скорпіонів.

Їх особисте життя буде вкрай прихованим. Вони будуть цінувати емоційну близькість з партнером і домашній затишок. Сторонніх у свій маленький світ вони не впустять. А якщо людина закохана, але не впевнена, що на її любов відповідять, то він може приховувати почуття і від того, хто йому подобається.

Те, що людина переживає всередині, буде настільки інтимно і важливо, що вона зовсім не захоче, щоб її відкинули й над її переживаннями посміялися.

КОЗЕРОГИ можуть не відчувати самі таких сильних емоцій. Але у них буде шанувальник, який буде мовчати й тільки боязко натякати турботою про свої почуття. Якщо Козоріг не відштовхне його, закоханий партнер оточить його турботою. Він буде безупинно піклуватися про емоційний комфорт Козорога, про те, щоб цього було спокійно і затишно, щоб він міг розслабитися.

Якщо говорити про вже сформованих, давніх пар, то тут приховувати почуття ніхто, звичайно, не буде. Там партнер відразу перейде до «другої частини»: дбати про Козерога, повіряти йому свої потаємні думки і створювати душевну атмосферу.

Генераторами глибоких і сильних емоцій будуть РАКИ. Ось вони-то будуть закохані й проведуть місяць в переживаннях, мріях, тривогах про майбутнє і приголомшливих хвилинах цілковитого душевного єднання з коханою людиною. Ну, а якщо Рак не буде закоханий, то він буде зацікавлений в тому, щоб його любили.

Йому буде потрібно відчувати, що його розуміють, до нього тягнуться, про нього піклуються. Бажають уваги Раки будуть приділяти багато часу зовнішності й стежити за манерами.

СКОРПІОНИ Будуть ідеалізувати любов. Від цього буде непереливки тому, хто поруч: у Скорпіонів виростуть вимоги до освіти й морально-етичного вигляду партнера. Найлегше їм буде закохатися в того, кого не можна роздивитися зблизька з усіма притаманними живій людині недоліками: в естрадну «зірку», актора, вигаданий персонаж, людини, з яким вони знайомі лише заочно.

Охочим зберегти й навіть поліпшити відносини Скорпіонам можна порадити романтичну подорож: в новій обстановці й партнер буде виглядати по-новому, більш цікавим і привабливим.

РИБИ Їм червень подарує емоційну бурю, буде маса почуттів та романтична пригода. Воно не обов’язково виллється в партнерство – може так і залишитися красивим яскравим епізодом в їх житті. Думати про це Рибам не слід.

Може, повернеться так, а може, десь, але зараз вони повинні жити одним днем ​​і радіти тому, що є тут і зараз. Рибам, у яких є стійкі стосунки, варто струснути їх: забути про побут, відкласти господарські питання і влаштувати партнеру «медовий місяць» – запрошувати на побачення, влаштовувати сюрпризи, разом поїхати кудись відпочити.

Кінець місяця (27-30 червня) буде більш пристрасним і гарячим. У ньому буде більше спокус і любовних авантюр. Особисте життя в усіх пожвавиться.

Найбільше інтимних пригод і пристрасних побачень буде у знаків Вогню: ОВНІВ, ЛЬВІВ і СТРІЛЬЦІВ, і у ВОДОЛІЇВ.

Найбільш серйозні відносини можуть зав’язатися у Львів і Водоліїв.

У Овнів можливий курортний роман або інший яскравий і недовгий зв’язок.

Стрільці можуть переживати любовні пристрасті тільки в мріях. Але якщо вони зроблять те, що від народження відмінно вміють – відправляться подорожувати, то в іншій країні, в новій обстановці можуть зустріти любов. Потім ці тенденції продовжаться в липні.

You cannot copy content of this page