fbpx

У 5 знаків зодіаку, почнеться біла смуга в сезон Тельця після 19 квітня 2024 року

19 квітня 2024 року, коли Сонце перейде на знак Тельця, відбудеться енергетичне зрушення. Остаточна перемога весни та енергії Землі допоможе деяким із нас досягти бажаного. Ось 5 знаків Зодіаку, які найбільше виграють від початку сезону Тельця.

1. Рак

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Скорпіон.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: ворожіння чи використання інтуїції.

Енергія для вас – це золота середина між тим, що підходить вам, та тим, що зробить щасливими ваших близьких. Занадто великий нахил у той чи інший бік призведе до ускладнень, тоді як баланс між ними принесе вам благословення, які чекають на вас.

Просто пам’ятайте: якщо хтось не ставиться до вас з любов’ю, не віддавайте занадто багато себе, сподіваючись, що одного разу він навчиться піклуватися про вас і ставитись до вас належним чином. Довіряйте своїй інтуїції та підтримуйте самоповагу. Космічні сили прикриють вашу спину!

2. Лев

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Овен.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: медитативний роздум.

Той, ким ви були багато років тому, і той, ким ви зараз, різні люди. Виявіть до молодшого трохи співчуття за те, що він не знає того, що ви знаєте зараз, і не докоряйте себе тому, що сталося в минулому. Ця енергія надає на вас сильний і стійкий вплив і буде підтримувати ваше внутрішнє зростання, якщо ви приймете її.

Якщо ви відчуваєте необхідність, займіться щоденною медитативною практикою, навіть якщо вона триває лише десять хвилин. Це принесе вам більше миру та зцілення, ніж ви думаєте. На цьому шляху на вас також чекають глибокі прозріння.

3. Риби

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Рак.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: плавання під водою.

Нічого не переживайте цього тижня. Космічні сили підтримують вас і таємно змовляються на вашу користь, щоб зібрати все докупи саме так, як вам потрібно. Просто зберігайте спокій та розслабтеся. Ви повинні вірити у процес і чекати до кінця.

Деякі з вас знайдуть ясність і силу, якщо займуться плаванням цього тижня. Тим більше, коли ви затримуєте подих і просто пливете під водою. Це активує вашу інтуїцію і душу, принісши вам більше розуміння, ніж ви можете собі уявити.

4. Телець

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Лев.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: робота з тваринами.

Всесвіт вас підтримає. Пам’ятайте про це, поки ви йдете у своїх справах і стикаєтеся з майбутніми труднощами. Ви вийдете переможцем, навіть якщо це викликатиме стрес, незалежно від того, в якій сфері життя це послання є актуальним. Все, що вам потрібно, це віра в себе і ви будете золотими.

Якщо ви відчуваєте покликання, цього тижня станьте волонтером у притулку для домашніх тварин. Це допоможе вам залишатися в теперішньому і з’єднатися зі своєю внутрішньою дитиною та душею. Деякі з вас можуть мати телепатичний зв’язок із твариною. Довіртеся цьому досвіду і відправте в ефір подяку за такі моменти краси та незвичайності.

5. Близнюки

Найкращий знак зодіаку для співпраці: інші близнюки.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: фінанси.

Ви кудись прямуєте, навіть якщо не знаєте, що ваша подорож вже почалася. Залишайтеся сильними та знайте своє серце. Це допоможе вам рухатися вперед цим змінним шляхом сміливо і переконано. Ви дістанетеся до місця призначення, як тільки підвищите рівень по дорозі.

Ваші особисті фінанси також виділяються як область, де слід зосередитися. Не витрачайте зайвого ні на що. Вам знадобиться більше для чогось красивого у майбутньому.

You cannot copy content of this page