fbpx

У 6 Знаків зодіаку різки зміни у вересні 2021 року! До чого готуватися

За зміни відповідає загадкова планета Уран, яка в астрології відповідає за несподіванки, інсайти і інтуїцію. Вона провокує раптові життєві обставини і підштовхує до того, щоб змінити життя.

Також Уран може вказувати в гороскопі на любов з першого погляду, заворушення, розлучення і інші раптові події в плюс або в мінус, залежно від аспектаціі.

Оскільки у вересні 2021 року особисті планети роблять до Урану напружені і гармонійні аспекти, представників деяких знаків Зодіаку очікують в цьому місяці різкі зміни.

Так, у кого ж вони відбудуться?

7 ВЕРЕСНЯ СОНЦЕ ЗРОБИТЬ ТРІН До УРАНУ

Цей аспект загострить інтуїцію і оригінальність, а також тягу до свободи, подарує широкий погляд на світ, змусить людей проявити таланти. Найсильніше цей аспект вплине на Левів, Близнюків, Стрільців і Тельців.

Леви

Вересень 2021 року сповнений для вас нових можливостей і різких змін. Обстановка на роботі зміниться на краще, відносини з керівництвом налагодяться, повага до вас з боку співробітників зросте. Ви можете домогтися значних результатів у професійній реалізації, які будуть всіляко заохочуватися керівництвом як почесними грамотами, так і грошима.

Особливого успіху доб’ються художники, інженери і державні службовці. В цей час можливе отримання великих грошових премій і бонусів.

Близнюки

У вересні 2021 року на Вас можуть очікувати різкі зміни на краще в усьому, що стосується ваших родичів, сім’ї та будинка. Ви зможете впоратися з будь-якими психологічними проблемами і поліпшити сімейну атмосферу. Не виключено, що ви виявите у себе езотеричні здібності, які були передані вам у спадок.

Також у вас з’явиться можливість зняти або купити квартиру, переїхати і поліпшити свої житлові умови. Якщо ви мріяли про дитину, у вас з’явиться можливість завагітніти. Якщо ні, подумайте про те, щоб запобігти цю ситуацію.

Ще ви зможете працювати з дому або досягнете успіху в сімейному бізнесі. Також в цей час у вас можуть прокинутися  творчі таланти, які дрімали до цієї пори.

Стрільці

Вас чекають різкі зміни у всьому, що пов’язано з роботою, функціональними обов’язками, відносинами з товаришами по службі. Всі ці зміни будуть носити позитивний характер.

Несподівано керівництво оцінить по заслугах ваші труди, і це стане трампліном до стрімкого кар’єрного росту. Ви можете зустріти людину, яка буде сприяти вашій професійній реалізації в подальшому.

Несподівано вам можуть повернути борг, на що ви вже й не розраховували. Ще можливі позитивні зміни в стані вашого здоров’я.

Тельці

Вас чекають позитивні зміни в особистому житті, творчості та самовираженні. Це вдалий час для того, щоб змінити імідж. Зміни в зовнішності дозволять вам блищати і притягувати до себе захоплені погляди. Нове хобі може змінити ваше життя. Діти також можуть порушити звичний хід подій.

23 ВЕРЕСНЯ ВЕНЕРА ВСТАНЕ В ОПОЗИЦІЮ З УРАНОМ

Багато в цей час втратять гроші або розірвуть особисті відносини. Особливо постраждають Скорпіони і Терези.

Скорпіони

Різкі зміни торкнуться ваших партнерських відносин. Можлива сварка, розрив або розлучення. Також можливі конфлікти з бабусями і дідусями, сварки з клієнтами, втрата доброї репутації.

Терези

Різкі зміни чекають вас у фінансовій сфері. Можливі грошові втрати, великі витрати, збитки від інвестицій.

You cannot copy content of this page