fbpx

У червні прилетить кармічний бемеранг всім знакам Зодіаку. У жінок можлива доленосна зустріч з майбутнім «кармічним» супутником життя

Головною кармічною подією червня буде Сонячне затемнення: явище гарне, овіяне похмурими легендами, але досить нешкідливе, а то і сприятливе насправді.

Сонячне затемнення на висхідному Вузлі приносить події, які дозволять вам вивчити новий урок про життя і духовно вирости. Від цих подій не можна відкрутитися: якщо вже доля вирішить, що у вас щось має статися, це станеться – в день затемнення або протягом пів року.

Невідворотність події та є негативною (або позитивної, як подивитися) особливістю затемнення. Через неї й не рекомендується починати в затемнення важливі справи: ви не зможете їх контролювати, вони будуть розвиватися як самі захочуть і в підсумку ви отримаєте зовсім не те, чого хотіли.

Зате якщо щось трапилося без вашої ініціативи, саме по собі, можете бути впевнені – ця подія буде важливою. Нинішнє затемнення в Близнюках 10 червня принесе у ваше життя новий взаємозв’язок.

Простягнуться нові ниточки між людьми, подіями, речами, ситуаціями. З’явиться людина, яка зіграє в вашому житті важливу роль. Фатальну роль також можуть зіграти поїздка, курси, на які ви підете, якась інформація.

Найсильніше затемнення вплине на БЛИЗНЮКІВ.

  • Негативні або складні події принесе воно ДІВАМ, СТРІЛЬЦЯМ і РИБАМ.
  • Сприятливий поворот у долі відбудеться у ТЕРЕЗІВ і ВОДОЛІЇВ.

КРІМ затемнення, В ЧЕРВНІ БУДУТЬ ЩЕ ЧОТИРИ ДНІ З КАРМІЧНИМ ВІДТІНКОМ 

1 червня з’єднання Сонця з Висхідним Вузлом створить умови для духовного прогресу. Сьогоднішні події приведуть у ваше життя нових людей, нові напрямки та плани, і в підсумку можуть сильно поміняти майбутнє на краще.

У вас може відкритися творча рідка, посилиться бажання реалізувати себе в житті.

У жінок можлива доленосна зустріч з майбутнім «кармічним» супутником життя.

Це важливий день для Близнюків і Левів.

8 червня Місяць з’єднається з Ліліт. Це поганий день матеріальних спокус і матеріальних же втрат через митних, сумнівних обставин.

РАКАМ і ТЕЛЬЦЯМ не можна піддаватися жадібності, ставити гроші й речі вище всього іншого, прагнути до грошей або якоїсь речі будь-яку ціну, заробляти сумнівними способами. Але ставитися до грошей недбало теж не можна, інакше їх обманом відніме хтось хитрий і нечистий на руку.

23 червня з’єднання Місяця з Низхідним Вузлом допоможе РАКАМ і СТРІЛЬЦЯМ роздати кармічні борги.

Це станеться безболісно і в рядових, нічим не примітних, обставин. У них зміниться ставлення до нерухомості й місця проживання. Вони подумки відпустять ті місця дитинства, в які прагнули повернутися і без яких ніде не відчувають себе вдома.

Це особливо сумно, коли бабусиного будинку або двору дитинства давним-давно вже немає, туди неможливо повернутися чисто технічно, а людина шукає йому заміну замість того, щоб зрозуміти, що теплі спогади про ті місця, пов’язані зі станом дитинства, а не з самим місцем.

28 червня трин Марса з Низхідним Вузлом дозволить ОВНАМ і ЛЕВАМ безболісно роздати кармічні борги.

Щоб розплатитися за рахунками, сьогодні потрібно не дати добру пораду і поспівчувати комусь, а зробити вчинок. Це не обов’язково повинен бути подвиг – можливо, вам буде потрібно просто попрацювати для когось іншого.

Крім віддачі кармічного боргу, активність сьогодні буде корисною ще ось чому: у вас пропаде страх перед активністю. Можливо, в дитинстві вас лаяли за витівки, або в дорослому віці ви проявили ініціативу і щось зробили, а потім у вас були неприємності.

Такі події «вчать» не висовуватися, «сім разів відміряти, а потім відрізати» – і позбавляють вас вашої суті, адже ви від природи боєць.

Зробіть що-небудь сьогодні, і ви побачите, що бути активними – це легко, безпечно і вигідно.

You cannot copy content of this page