fbpx

У червні заробити грошей буде легше знакам зодіаку! Кому допоможе Венера у Тельці

Після 28 травня 2022 року Венера вийде з швидкого та експресивного Овна та увійде до життєлюбного, надійного та терплячого Тельця. У цей час матеріальне становище покращиться, фінансове становище стабілізується, оскільки планета залишить місце ув’язнення і вступить у свою обитель.

Овни

Зараз вам захочеться більше грошей витрачати на втіху. В цей час рівень вашого добробуту зросте. У вас можуть з’явитись гроші не тільки на найнеобхідніше. У період, коли Венера робитиме інгресію в Тельця, ви можете їх відкладати.

Тельці

У цей час вам захочеться зайнятися своєю зовнішністю та витратити на себе коханого багато грошей. Зараз ви можете собі дозволити відвідати і косметолога та стиліста.

Близнюки

Венера в Тельце змусить вас захопитися мистецтвом і вдатися до романтичних мрій. Ви будете писати вірші, слухати музику та писати картини.

Раки

Зараз ви будете багато часу проводити в оточенні своїх друзів. Не виключено, що з одним із них у вас зав’яжуться романтичні стосунки.

Леви

У цей час на роботі вам може збільшити зарплату або виплатити премію. Можливо, ви зможете закрутити роман із начальником.

Діви

У цей час у вас прокинеться інтерес до всього екзотичного та іноземного. Можливо, ви полюбите університетського викладача, мандрівника чи священика.

Терези

Зараз ви можете досягти успіху в бізнесі. Не виключено також, що в особистих відносинах на вас чекають сприятливі зміни.

Скорпіони

Венера в Тельці змусить вас звернути увагу на відносини в парі. Зараз ви зможете домовитися з будь-якою навіть з найнезговірливішою людиною.

Стрільці

У цей час ви фліртуватимете на роботі. Можливо, у вас буде роман із товаришем по службі або підлеглим.

Козероги

Зараз на вас може чекати романтичне знайомство. У цей час ви багато відпочиватимете і розважатиметеся.

Водолії

У цей час у вашій сім’ї пануватиме спокій і гармонія. Ви будете отримувати задоволення від домашнього вогнища.

Риби

Венера в Тельці подарує вам багато приємних знайомств, зустрічей та спілкування.

You cannot copy content of this page