fbpx

У чому зустрічати Новий рік – 2024 за знаком зодіаку

Зелений Дерев’яний Юпітеріанський Дракон – істота юна, задерикувата, рухлива і обожнює все нове, а тому для зустрічі нового, 2024 варто спантеличитися придбанням особливого вбрання. Ідеально, якщо він буде легким, що не обмежує рухів, не обтягує, багатошаровим і цікавим. І пам’ятайте: нічого такого, що підкреслює солідність віку, виглядає надто по-дорослому, манірно і серйозно.

Ні, ми не закликаємо нарядитися в підліткові тренди, просто додайте новорічному вигляду юності, свіжості, весни. Цілком доречною буде еклектика, вітається змішання стилів, текстур, біжутерії та коштовностей. І так, ніяких чужих нарядів і запозичених у когось цацек – тільки те, що належить вам.

Якщо немає можливості придбати повний свіжий набір речей для зустрічі Нового року, купіть хоча б одну деталь – щось таке, що буде видно оточуючим, наприклад, прикраса, хай і біжутерія.

Будь-який Дракон любить все блискуче і велике, тому поряд з квітами 2024 року – зеленим, а також синім та блакитним – добре зіграє металік будь-яких відтінків; потішать покровителю року і масивні аксесуари із заліза, олова, ну і, безумовно, з дорогоцінних металів та ювелірних сплавів.

Можна вибрати вбрання, що імітує луску, що переливається драконом, в зелено-синіх тонах, зрозуміло. До того ж доповнити і досить урізноманітнити палітру допоможуть кольори Юпітера – жовтий та помаранчевий.

Основний мінерал 2024 року – жовтий сапфір падпараджу, компанію йому складають цитрин, геліодор та взагалі будь-які мінерали жовтого та помаранчевого кольору: наприклад, такими бувають бурштин, топаз, турмалін, опал, халцедон, султаніт.

До того ж універсальним каменем Юпітера вважається аметист, його варто надіти в новорічну ніч тим, хто мріє в наступному році багато подорожувати, і тим, кому просто необхідний успіх у певній справі, починанні, підприємстві. І ще раз нагадаємо, що така стихія, як Дерево, все-таки більше про вишуканість, ніж про нестримну розкіш, до якої тяжіє Дракон, і вкрай важливо потішити і того, й іншого, так що постарайтеся не перейти межу, що відокремлює шик від несмаку. За подробицями по знаку зодіаку – наш гороскоп.

Відразу скажемо, що Дракони бувають різні, але вони всі – істоти настрою, а тому цього разу ми не рекомендуватимемо, що саме вдягнути. Позначимо тенденцію, а вибрати вам штани чи спідницю, сукню або рокерський костюм, вирішуйте самі, орієнтуючись на свій тип зовнішності та на психологічний настрій.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни, якщо чекаєте від 2024 року різноманітності та суттєвих трансформацій, вибирайте той стиль новорічного вбрання, який радикально відрізняється від вашого звичного іміджу; Зробіть акцент на зухвалості та на виклику, на навмисній сексуальності або, навпаки, на юній сором’язливості та скромності – це залежить від того, як ви зазвичай одягаєтеся. Якщо хочете зберегти стабільність, не виходьте зі свого образу, просто додайте великих аксесуарів.

Кольори: металік, оранжевий.

Камені та прикраси: масивні металеві, срібні або золоті прикраси без каміння, переважна форма – прямокутник. Срібні сережки з перлами і фіанітами.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тільці, додайте в звичний вигляд чогось більш яскравого, що привертає увагу навіть звуком, а головне – множинного, наприклад повний комплект аксесуарів в одному або в різних стилях: пояс, шийна хустка, кілька гримлячих браслетів, шпильку для волосся. Це допоможе вам у другій половині року адаптуватися під зміни і не тільки інтегрувати у своє життя щось таке, що раніше ви чомусь відкидали, але й почати по-справжньому насолоджуватися цим.

Кольори: жовтий, лимонний, трав’яний та будь-які весняні відтінки.

Камені та прикраси: жовтий опал; максимально повний гарнітур, бажано досить великі мінерали. Золоті сережки з фіанітами і спідницею.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, вам варто підготувати до зустрічі Нового року два різні варіанти – щось спокійне, тяжке до класики, але не надто манірне, і абсолютно легковажне еклектичне, екстравагантне, яскраве, легке і шалено подобається особисто вам вбрання, що дарує відчуття не тільки свята, а й внутрішньої волі. І по ходу дії переодягнутися з першого в другий. Це допоможе зберегти і примножити те, що є, і притягне у ваше життя приголомшливі та радісні зміни.

Кольори: світло-жовтий, помаранчевий, багатобарвність в одному вигляді.

Камені та прикраси: для першого вбрання – помаранчевий агат; для другого – будь-яка яскрава, велика, розкішна біжутерія – зображення дракона, дерева або того, що для вас є символом радості. Золота підвіска та срібні сережки; вільна сорочка.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки, вам у новорічну ніч варто стати розкутіше, дозволити собі більш екстравагантне та яскраве вбрання, показати Дракону, що ви готові до його подарунків і до тієї дороги, яку вам приготував 2024-й. Саме вам, що обожнює багатошаровість у повсякденному житті, рекомендується щось більш відкрите і легке, може, навіть трохи зухвале, і ніякого темного кольору та улюбленого багато років сукні! Тільки соковиті відтінки та новий одяг. І тоді ви будете щасливі у всіх ситуаціях наступного року.

Кольори: зеленого горошку, сріблястий, молочно-жовтий.

Камені та прикраси: багато різних, яскравих та великих; селеніт – головний мінерал, можна ще додати густий помаранчевий сердолік та жовтий топаз. Золоті сережки та кільце; плаття в паєтках.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви, вам для зустрічі Нового року варто вибирати вбрання, орієнтуючись на те, на що ви по-справжньому чекаєте від 2024-го. Якщо вам важливо реалізуватися у професії, зробити кар’єру, багато заробити, то віддайте перевагу розкішній елегантності, шику, великій кількості золота як у кольоровій гамі речей, так і в прикрасах, аксесуарах, макіяжі. Якщо прагнете радикальних змін і (або) мрієте про щось конкретне в особистому житті, то потрібне еклектичне вбрання, яке асоціюється у вас з тим, що ви хочете отримати.

Кольори: золотий, бронзовий, оранжевий.

Камені та прикраси: геліодор, жовтий бурштин, цитрин та обов’язково ваші особисті талісмани. Золоті сережки та шийна прикраса з цитрином, спідниця-балон.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, вам для зустрічі Нового року варто вибрати вбрання, яке виключає візуальний шум і перевантаження, – це допоможе у 2024-му уникнути зайвих суперечок та надлишку непотрібної вам інформації. Вам якраз спокійна елегантність Дерева в одязі, а ось Дракону рекомендується потішити за допомогою великих і бажано натуральних, дорогоцінних прикрас, щоб показати, що ви ставитеся до нього більш ніж серйозно і готові вкладатися, щоб потім отримати більше.

Кольори: будь-який відтінок зеленого.

Камені та прикраси: жовтий сапфір, пейзажний сердолік; ювелірні вироби у вигляді того, кого ви вважаєте своїм тотемом, покровителем, зберігачем. Золоті сережки-підвіски з сапфірами і фіанітами.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, вам для зустрічі Нового року варто купити те вбрання, про яке ви давно мріяли, і тоді в першій половині 2024-го виповниться багато ваших бажань, ви зможете здійснити майже всі плани та наміри ділового та особистого характеру, а потім станеться щось таке, що зробить ваше існування легким та по-справжньому захоплюючим. Не обмежуйте себе: хочеться театральності та химерності – хай будуть, сексуальності чи епатажу – вперед. Головне, щоб у цьому було добре.

Кольори: насичений зелений, синій пастельний.

Камені та прикраси: жовтий опал, зелена яшма; та прикраса, яка особисто вам надає впевненості. Золоті сережки-підвіски з фіанітами. сукня з мерехтливою ниткою.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони, вам для новорічної ночі варто вибрати вбрання, яке особисто у вас асоціюється з оптимізмом. Знаючи особливості вашого характеру, відразу скажемо: чорний колір відпадає, він вкрай невдалий як для Зеленого Дракона, так і для Дерева, тому повісьте все темне в дальній кут шафи і віддайте перевагу життєрадіснішим відтінкам. Дозвольте собі строкатість, яскравість, переливчастість, тоді ймовірні труднощі першої половини 2024-го ви майже не помітите, а приємності другої відчуєте особливо сильно.

Кольори: охра, густо-жовтогарячий, тяжкий до червоного.

Камені та прикраси: малахіт, бажано великий, у персні; ті прикраси та мінерали, які ви оберете інтуїтивно. Срібні сережки з фіанітами.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, вам у новорічну ніч рекомендується уникати тих нарядів, які мають якесь, у тому числі й асоціативне, відношення до хаосу, безладу. І продумати, підготувати одяг та прикраси варто заздалегідь – ніякої спонтанності, він у 2024-му може зіграти з вами злий жарт, тож не треба його приманювати та провокувати. А ось що точно не завадить – дорога елегантність, почуття власної гідності, демонстрація спроможності. І трохи хуліганства на честь молодого Дракона!

Кольори: блакитний, електрик.

Камені та прикраси: жовтий топаз; строгі ювелірні вироби і … кумедна підвіска, що тікає за виріз, захована в ньому, – Дракон знатиме, що вона у вас є і що ви готові трохи повеселити (ключове слово – “трошки”). Срібні сережки та шийна прикраса; сукня-комбінації.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козероги, вам рекомендується зустріти Дракона так, щоб він зрозумів: ви готові налаштуватися на молоду хвилю, прийняти щось таке, що тривалий час упускали або не дозволяли собі з серйозних, дорослих, об’єктивних причин. Так що віддайте перевагу легкому і трошки грайливому наряду, з великою кількістю деталей і нюансів, додайте щось таке, що вам невластиво, – якісь фривільніші, ніж зазвичай, аксесуари, ту деталь гардеробу, яку дуже хотіли в юності, але так на себе й не приміряли.

Кольори: темно-зелений, блідо-жовтий, золотисто-коричневий, їх гармонійне поєднання.

Камені та прикраси: султаніт, лазурит; різнокольорова, велика, яскрава біжутерія. Золоті сережки та кільце; жакет 1з пір’ям

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії, на вас у 2024-му чекають цікаві метаморфози майже у всіх сферах життєдіяльності. Вам доведеться приміряти численні маски: спочатку потрібно буде використовувати самодисципліну та самообмеження, а потім ви пройдете низку приємних перероджень. Саме тому для зустрічі Нового року вам рекомендується вбрання, яке парою легких рухів можна трансформувати у щось інше, наприклад, знявши класичний піджак, оголити легку, відкриту сукню. І так, у вигляді повинна чітко читатися молодість.

Кольори: синій, зелений, той світлий, що дарує найбільшу радість.

Камені та прикраси: жовтий турмалін; символічна біжутерія – зображення маски, дракона, нескінченності. Сережки та кільце; сукня Soeasy

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, вам у новорічну ніч бажано примудритися поєднати у своєму вбранні блиск і стриманість, юність і досвід, розкіш та розумне використання ресурсів, щось давно кохане та щось зовсім нове, таке, про що ви ще зовсім недавно думали: «Ой, я нізащо це не вдягну».

Ось тоді 2024 буде для вас по-справжньому щасливим, а будь-які зміни ви сприймете радісно, як пригода, а не як неприємний і дратівливий вихід із зони комфорту.

Кольори: палітра луски дракона – синьо-зелений, зеленувато-золотистий, сталевий.

Камені та прикраси: аметист комплектом – чим більше ювелірних виробів, тим краще; перстень, бажано великий, або кільце, де багато дрібних камінців розсипом або доріжкою; біжутерія – оригінальна, яскрава, екстравагантна та навіть епатажна.

You cannot copy content of this page