fbpx

У цих знаків зодіака до кінця січня 2024 року почнеться біла смуга

Марс, Меркурій і Венера поступово переміщуються на знак Козерога, отже, настав час бути більш практичними та обачними. Чи це ваша кар’єра, особисте життя чи інша сфера, нам слід проявити свої серйозні якості. Найкраще це вийде у трьох знаків зодіаку.

1. Рак

Енергія цього місяця спрямована на досягнення цілей.

Це означає, що зараз саме час зробити великі кроки в кар’єрі і далі утвердитися у своїй ніші чи області. Так, можливо, ви зіткнетеся з кількома викликами від тих, хто відчуває загрозу від ваших здібностей та сяйва, але космічні сили стоять за вами. Вам нема чого боятися.

Також ви повинні довіряти своїй інтуїції під час своїх справ цього місяця. Енергія Козерога діятиме як противагу вашим процесам і захистить вас від небезпек надмірно спотвореної перспективи. Вона також допоможе вам розрізнити між гормонами, що впливають на емоційні зміни (які впливають на чоловіків та жінок) та справжнім голосом вашої інтуїції.

Якщо ви відчуваєте покликання, пориньте в глибокий стан медитації хоча б один раз на місяць. На вас чекають важливі відповіді та приховані послання у цій подорожі. Деякі з вас готові породити щось нове, і це допоможе вам укоренитись і дасть вам впевненість у русі вперед.

2. Козеріг

Енергія останньої декади січня для вас дуже гостра та інтелектуальна. Ваш розум буде на піку форми (в основному завдяки Меркурію в Козерозі) і готовий підкорити ваші цілі.

Ви просто не можете помилитися, якщо скористаєтеся цим часом для експериментів із законом тяжіння.

Однак деяким із вас слід бути більш сумлінними щодо їжі, яку ви вживаєте, та стану вашого здоров’я цього місяця. Земляна енергія може уповільнювати ваш організм. Тому протидійте цьому гарною фізичною активністю та харчуванням, яке очищує вас зсередини та допомагає почуватися легкими та сильними. Також тут зазначається візит до стоматолога.

Як тільки Сонце переходить у Водолія і ми офіційно вступаємо в сезон Водолія, ви можете помітити уповільнення у всіх сферах свого життя. Приймайте його спокійно і дозвольте цьому періоду виявити вашу більш жалюгідну сторону. Спілкування з близькими людьми в цей період буде найкращим для вас та всіх, хто залучений.

3. Лев

Енергія кінця січня для вас буде стабільною та приємною. Всі ваші цілі та плани будуть здійснюватися гладко, і на вас чекають нові починання.

Найкраща частина полягає в тому, що ви самі вирішуєте, де отримуватимете свої благословення цього місяця. Будь то у вашому любовному житті, кар’єрі, стосунках із сім’єю чи десь ще, користуйтеся цією енергією, щоб виправити ситуацію для себе.

Повний місяць у Леві 25 січня також буде сильним періодом для вас. Ви можете пустити в хід закон тяжіння або використовувати час, щоб відрізати зв’язки та закрити старі розділи. Це залежить лише від вас. Деякі з вас також можуть повезти при укладанні ставок та грі у спорт та ігри. Так що дозвольте своїй конкурентній стороні проявитися та грати!

Чим сильніше ви покладаєтеся на свій успіх цього місяця і відмовляєтеся від прокрастинації і саморуйнування, тим краще будуть речі для вас. Особливо в міру просування 2024 року. Деякі з вас готові битися з конкурентами та зайняти трон самі. Повірте у це!

You cannot copy content of this page