fbpx
Цей день Гороскоп У грудні 2021 почнеться біла смуга для 4-х Знаків Зодіаку. Кого чекає успішний місяць?

У грудні 2021 почнеться біла смуга для 4-х Знаків Зодіаку. Кого чекає успішний місяць?

У ГРУДНІ 2021 ПОЧНЕТЬСЯ БІЛА СМУГА ДЛЯ 4-Х ЗНАКІВ ЗОДІАКУ. КОГО ЧЕКАЄ УСПІШНИЙ МІСЯЦЬ?

Грудень 2021 року для деяких Знаків Зодіаку стане білою смугою, оскільки між планетами-управителями цих знаків буде багато гармонійних аспектів. Останній місяць року обіцяє бути не лише добрим, а й успішним для деяких знаків зодіаку.

БЛИЗНЮКИ

Грудень 2021 стане для вас білою смугою. Вам буде везти на роботі, де ви зможете навести лад у справах власними зусиллями. Не виключено, що ви зустрінете людину, яка інвестує гроші у вас та ваш бізнес. Це вдалий час для того, щоб взяти позику. Особливо якщо засоби необхідні вам для роботи.

У цей період найкраще зайнятися своїм здоров’ям. Якщо ви працюєте в наймі, також можливі значні фінансові надходження. Хтось із родичів може скласти заповіт на вашу користь. Ви можете вдало вийти заміж або знайти іноземних бізнес-партнерів.

На лекції, у церкві, за лаштунками, на телебаченні чи в літаку ви можете зустріти майбутнього чоловіка. Також є шанс зайняти призове місце на конкурсі або з успіхом взяти участь у диспуті. Ваші справи будуть вигідні у фінансовому плані, але незрозумілі для оточуючих. Будь-яка операція у ці дні пройде успішно.

РАКИ

Цей місяць стане для вас білою смугою у партнерських відносинах. Ваше життя перетвориться на романтичне свято. Ви фліртуватимете, розважатиметеся, отримуватимете подарунки та компліменти. Зірки обіцяють вам виграші, призові місця у конкурсах та змаганнях, вдалу гру на біржі.

Ви можете укласти вигідний контракт, який стосуватиметься сценічної діяльності, викладання, реклами або видання вашої книги. Це чудовий час для того, щоб оголосити про заручини або подати заяву до РАГСу. У вас є шанс вийти заміж за коханням та здобути щастя в сімейному житті.

Ваші фінансові справи будуть у повному порядку. Не виключені серйозні фінансові надходження на роботі. Перед новорічними святами на вас чекають зустрічі з друзями, цікаві знайомства в клубах та в інтернет. Будь-які ваші переговори будуть успішними. Також ви можете відправитися в туристичну подорож, щоб оглянути твори мистецтва за кордоном.

СТРІЛЬЦІ

Грудень стане для вас білою смугою у тому, що стосується ваших талантів та здібностей. Ви можете досягти успіху як фотограф, мистецтвознавець або езотерик. Це чудовий час для того, щоб зайнятися медитаціями та пошуками свого «Я».

Ви можете стати консультантом та компаньйоном фінансово успішної людини. Гроші вам може принести філософія, коучинг, наставництво та тренерство. Ви зможете розширити свої межі, видати книгу, зайнятися режисурою чи духовними практиками та заробити на цьому. Звідки у вас беруться гроші, буде незрозуміло для оточуючих.

Ви можете займатися хенд-мейдом, кулінарією чи дизайном. І кожен ваш твір буде справжнім витвором мистецтва. Також ви можете навчитися грати на музичних інструментах або зайнятися копірайтингом. Можливі фінансові надходження на роботі та від родичів.

СКОРПІОНИ

Грудень принесе вам цікаві поїздки та успіх у організаційних питаннях. Ви зможете записатися на навчання, завести блог в інтернет або зайнятися вокалом.

Зараз вигідно займатися ріелтом чи будівництвом. На Новий рік може повторитися історія з «Іронії долі», хоча зустріч із партнером по шлюбу може виявитися прозаїчнішою, але не менш щасливою.

Ви будете укладати вигідні угоди, вести переговори, знайомитися з людьми мистецтва, миритися із сусідами та родичами, а також займатися продажами. Напередодні свят вам даруватимуть подарунки, і освідчуватимуться у коханні.

Related Post

Гороскоп на 19 червня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 19 червня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Варто прислухатися до порад, які дають давні знайомі. Завдяки їм ви не припуститеся помилок і не витратите сили даремно, оскільки відразу зрозумієте, як краще діяти. Ймовірно, отримання важливої інформації,

Гороскоп на 8 вересня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 8 вересня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: На початку дня складно буде зберігати самовладання, настрій може змінюватися через будь-яку дрібницю. Прийде зробити зусилля, щоб зосередитися на важливих справах, не допустити в них помилок. Варто прислухатися до