fbpx

У грудні 2021 закінчиться чорна смуга у 5 Знаків Зодіаку

 У ГРУДНІ 2021 ЗАКІНЧИТЬСЯ ЧОРНА СМУГА У 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ. ЧИЄ ЖИТТЯ ПОКРАЩИТЬСЯ?

У грудні 2021 року деякі Знаки Зодіаку виберуться з чорної смуги. Це станеться тому, що Сонце та Меркурій сформують гармонійні аспекти до Юпітера. Отже, успіх цього місяця очікує Близнюків, Раків, Тельців, Стрільців і Терезів.

БЛИЗНЮКИ

У грудні 2021 ви зможете вибратися з чорної смуги, якщо раніше вам не щастило. Особливо це стосуватиметься вашого матеріального становища. Ви зможете змінити роботу та заробити багато грошей. Також ви зможете навести лад у особистих стосунках зі своїм чоловіком.

Це вдалий час для того, щоб застрахуватися чи придбати пакет акцій. Якщо ви хворіли, ваше самопочуття зараз покращає. Цього місяця вас можуть захопити чоловічі види спорту, в яких важлива витривалість та сила. Це захоплення сприятливо позначиться вашому здоров’ї.

Нині сприятливий час для того, щоб запускати нові проекти, брати на себе керівництво та виявляти лідерські якості. Це особливо важливо у питаннях, які стосуються вашої роботи. Особливого успіху очікує косметологів, лікарів, кухарів, перукарів, реаніматологів та рятувальників. Наприкінці місяця можливе отримання спадщини.

ТЕЛЬЦІ

У грудні 2021 року закінчиться ваша чорна смуга на роботі. Зараз ви зможете реалізуватися професійно, стати експертом, метром та мастодонтом у своїй галузі, знайти друзів, однодумців та покровителів, набути хорошої репутації та завоювати повагу.

Також у вас з’явиться можливість зареєструвати свій бізнес, якщо ви цього не зробили. Всі ці кроки зможуть цього місяця принести пристойний дохід. Але для цього вам потрібно буде виявляти цілеспрямованість, наполегливість, відповідальність та лідерські якості.

СТРІЛЬЦІ

Цього місяця ви виберетеся з чорної смуги у всьому, що стосується особистого життя, творчості, реклами та нових проектів. На вас чекають побачення, поїздки, компліменти, флірт та приємні покупки. Ви зможете зустрітися з дітьми, якщо їх давно не бачили, написати книгу або розважитися на втіху.

В останній декаді місяця можливі фінансові надходження на роботі та підвищення роботи. Якщо ви хворіли, ваше самопочуття покращає. З’явиться можливість знайти надомну роботу, яка принесе непоганий дохід.

РАКИ

Цього місяця ви зможете вибратися з чорної смуги, особливо якщо ви сильно втомилися від безгрошів’я. У вас все вийде, якщо ви виховаєте в собі лідерські якості та перестанете боятися труднощів. Для цього ви повинні взяти на себе сміливість та відповідальність змінити роботу, найняти нових помічників чи підлеглих, купити нову машину, а стару – продати чи здати в брухт.

Діяти ви повинні рішуче та швидко, орати невтомно та виробити командний голос. Наприкінці місяця прибуток принесе консультування, художню творчість, конкурси та кастинги.

ТЕРЕЗИ

У грудні, щоб вибратися з чорної смуги, ви зможете пройти курси, прочитати потрібні книги, вивчити іноземну мову. Також з’явиться шанс завести нові знайомства, які допоможуть вам у майбутньому. Ви зможете блиснути інтелектом перед коханцем, продати або купити квартиру, запустити новий стартап.

Також на вас чекають виграші в лотерею, на ставках або на фондовій біржі. Діти потішать вас своїми шкільними успіхами. Особливо вдалим цей місяць буде в акторів, викладачів та інших творчих професій. Також ви можете купити дороге житло або стати дуже популярним.

Related Post

2 знака відчують максимальну підтримку від планет і зірок2 знака відчують максимальну підтримку від планет і зірок

Астрологи позначили знаки зодіаку, для яких Всесвіт вже зовсім скоро відкриє канал фортуни і везіння. Представників 2 сузір’їв накриє щастям і позитивним настроєм, а все завдяки максимальній підтримці від планет

“Чорне Сонце”: на кого найсильніше вплине найближче сонячне затемнення 4 грудня“Чорне Сонце”: на кого найсильніше вплине найближче сонячне затемнення 4 грудня

Астрономічне явище здатне кардинально змінити життя людей на кілька років уперед Астрологи розповіли про важливе сонячне затемнення у знаку Стрільця, яке відбудеться 4 грудня. Затемнення буде повним – Місяць повністю

3-и знаки Зодіаку 18 і 19 вересня відчують, як їхні бажання збуваються3-и знаки Зодіаку 18 і 19 вересня відчують, як їхні бажання збуваються

Представників цих сузір’їв очікує чудовий успіх в ці 2 дні Астрологи назвали знаки Зодіаку, в життях яких в найближчі дні почнеться справжній зорепад бажань. Чудовий успіх чекає представників цих сузір’їв,