fbpx
Перейти до вмісту

У грудні виконаються мрії у 5 Знаків зодіаку

У ГРУДНІ ВИКОНАЮТЬСЯ МРІЇ У 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ. Шукайте себе в списку!

За мрії в астрології відповідає Нептун та Юпітер. У грудні 2021 року до цих планет зроблять гармонійні аспекти Меркурій та Сонце, тому у деяких Знаків Зодіаку цього місяця виповниться мрія.

Цими щасливчиками стануть Леви, Скорпіони, Раки, Стрільці та Риби.

ЛЕВИ

У грудні 2021 може здійснитися ваша мрія щасливо вийти заміж за коханні людину. Ваш майбутній партнер по шлюбу може виявитися творчою особистістю, популярною людиною, художником, скульптором, громадським діячем, масажистом чи вчителем.

Не виключено, що він уже матиме дітей від попереднього шлюбу. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб багато заробляти на роботі, це бажання може виконатися. Якщо ваш партнер, з яким ви живете, заможна людина, ви зможете навести лад у його фінансах.

Якщо ви мрієте про автомобіль, вам можуть мого подарувати. Наприкінці місяця, за бажанням, ви зможете зайнятися серйозним бізнесом чи вигідно інвестувати кошти.

СКОРПІОНИ

Грудень 2021 року стане для вас місяцем виконання мрії. Ви зможете взяти іпотеку чи заробити на квартиру. Батьки можуть подарувати вам велику суму. Також ви можете знайти у собі таланти, які вам дісталися у спадок від роду.

Не виключено, що ви почнете заробляти, працюючи з дому, або увійдете в сімейний бізнес. Можливо, ви зароблятимете як системний адміністратор, займатиметеся серверами та базами даними.

Непоганий дохід може принести історія чи психологія, а також торгівля продуктами харчування та готельний бізнес. У другій половині місяця може здійснитися ваша мрія про романтичну зустріч, переїзд на іншу квартиру або про виграш.

Також вам можуть подарувати подарунок, про який давно мріяли.

РАКИ

У грудні 2021 року ваші мрії здійсняться. У цей час ви зможете навести лад у справах, документах, на роботі та в бізнесі. Також у вас з’явиться можливість зайнятися своїм здоров’ям.

У всьому ви проявлятимете ініціативу, сміливість, активність та лідерські якості. Чим більше в цей час ви будете контактувати з оточуючими, знайомитись та їздити у справах, тим більше у вас буде грошей.

Також на вас чекає успіх у партнерських відносинах. Ви маєте шанс закрутити роман з іноземцем або знайти за кордоном бізнес-партнерів. Ви самі можете викладати, консультувати та виступати як ментор або коуч.

Також ви можете продемонструвати свою експертність в інтернеті та заслужити хорошу репутацію. Наприкінці місяця можливостей побільшає.

Не виключено участь у міжнародних конференціях та змаганнях, а також видання ваших книг.

СТРІЛЬЦІ

Якщо ви хотіли вчитися, то в грудні 2021 року ваша мрія здійсниться. Ви будете багато читати, писати, вести блоги, візьмете якийсь курс. Чим більше ви будете спілкуватися та подорожувати, тим більше ваших бажань буде виконуватись.

Ви зможете продемонструвати свій інтелект і озвучити нові ідеї. У другій половині місяця ви зможете купити чи продати квартиру. Із грошима вам допоможуть родичі.

Не виключено, що ви можете заробити на психології, езотериці, ресторанному або готельному бізнесі. Чим краще у вас вдасться опрацювати свої несвідомі установки, тим більше у вас буде можливостей заробити.

Новий рік вам найкраще провести у родинному колі, щоб виконалися всі ваші бажання.

РИБИ

Грудень 2021 стане для вас місяцем виконання мрії, особливо якщо ви завжди хотіли знайти чарівника, який допоможе вам здійснити ваші бажання. Зараз така людина з’явиться у вашому житті і відіграватиме роль вашого таємного покровителя.

Також чарівним чином здійсняться і ваші мрії про кар’єрне зростання. У другій половині місяця у здійсненні ваших планів допоможуть друзі.