fbpx

У кого почнеться біла смуга в рік Дракона — прогноз для знаків зодіаку

З 10 лютого 2024 року ми офіційно завершуємо рік Кролика та зустрічаємо чудовий рік Дракона. Точніше рік Дерев’яного Дракона. Враховуючи «дерев’яний» елемент Місячного Нового 2024 року, для людей, народжених під певними елементами Теорії П’яти Елементів китайської астрології, цього року буде надзвичайно плідним.

Вогонь

Китайський зодіакальний елемент «Вогонь» буде найщасливішим у 2024 році за місячним календарем Дракона.

Якщо ви народилися під впливом елемента «Вогонь» у китайській астрології, цього року на вас чекає незвичайний успіх, тому що у творчому циклі стихій Дерево живить Вогонь.

А оскільки 2024 Місячний рік – рік Дерева, можна сказати, що енергії цього року «підгодовуватимуть» тих, хто народився в рік Вогню, у тому числі:

1956 – Рік Вогненної Мавпи
1957 – Рік Вогняного Півня
1966 – Рік Вогняного Коня
1967 – Рік Вогняної Кози
1976 – Рік Вогняного Дракона
1977 – Рік Вогненної Змії
1986 – Рік Вогняного Тигра
1987 – Рік Вогняного Кролика
1996 – Рік Вогняного Щура
1997 – Рік Вогняного Бика
2006 – Рік Вогняного Собаки
2007 – Рік Вогняної Свині
2016 – Рік Вогняної Мавпи
2017 – рік Вогняного Півня

Щороку, що закінчується цифрою 6 чи 7, є роком вогню. Отже, якщо вашого року народження немає у списку, це допоможе вам зрозуміти, чи пощастить вам і у 2024 році.

Будучи елементалем Вогню, вам буде легко втілити свої плани в життя і отримати хороші рекомендації від людей, що вас оточують. Можливості також можуть з’явитися у вас на порозі, хоча вам доведеться зрозуміти, чи необхідні вони для вашого зростання та довгострокових цілей чи ні. Цього року вам також буде легше заводити друзів, і ви, природно, процвітатимете в центрі уваги, особливо якщо у вас публічна кар’єра, будь то впливова людина, артист, політик, вчитель і т.д.

Проте елементалям Вогню слід остерігатися надмірного ентузіазму.

Тому переконайтеся, що ви не кидаєтеся з головою у справи у 2024 році, не виявивши належної обачності, оскільки це може завадити вашій удачі. Але ви можете протистояти цьому за допомогою ритуалів подяки, спрямованих на ваших предків або божественну силу, залежно від ваших духовних переконань.

Благодійність та допомога іншим також принесуть користь. Адже те, що відбувається, те й відбувається. Добре створювати гармонію та доброзичливість у вашій спільноті та оточенні, коли ви благословенні.

Нарешті, важливо зазначити, що китайські знаки зодіаку Мавпа і Півень природно управляються елементом Метал, який руйнується Вогнем у руйнівному циклі. Таким чином, люди, народжені в роки Вогненної Мавпи або Вогняного Півня, матимуть меншу удачу в порівнянні з їхніми вогненними колегами зі списку років народження, наведеного вище.

Так само китайські знаки зодіаку Змія і Кінь природно управляються елементом Вогню, і цього року їм пощастить більше, ніж іншим знакам.

ДЕРЕВО

Елемент китайського зодіаку «Дерево» принесе удачу та удачу у 2024 році.

Якщо ви народилися під впливом елемента «Дерево» у китайській астрології, цього року вам дуже пощастить. Адже настав рік Дерев’яного Дракона! Дерев’яні місячні роки включають:

1954 – Рік Дерев’яного Коня
1955 – Рік Дерев’яної Кози
1964 – Рік Дерев’яного Дракона
1965 – Рік Дерев’яної Змії
1974 – Рік Дерев’яного Тигра
1975 – Рік Дерев’яного Кролика
1984 – Рік Дерев’яного Щура
1985 – Рік Дерев’яного Бика
1994 – Рік Дерев’яного Собаки
1995 – Рік Дерев’яної Свині
2004 – Рік Дерев’яної Мавпи
005 – Рік Дерев’яного Півня
014 – Рік Дерев’яного Коня
2015 – Рік Дерев’яної Кози

Щороку, що закінчується цифрою 4 чи 5, у китайській астрології є Роком Дерева. Отже, якщо вашого року народження немає у списку, цей трюк допоможе вам дізнатися, чи пощастить вам у 2024 році.

Будучи елементалем Дерева, ви знайдете можливості та відкриті двері, куди б ви не пішли цього року.

А якщо ви відчуєте замішання, то наставники та наставники, здавалося б, з’являться з нізвідки, щоб допомогти вам зрозуміти, куди вам потрібно йти або як усунути збентеження.

Ваш успіх буде особливо сильним у сфері особистих фінансів, інвестицій та нерухомості. Підприємства, очолювані лідерами Вуда, також будуть благословенні. Просто постарайтеся не брати надто багато кредитів цього року. Більш консервативний підхід із помірним апетитом до ризику принесе вам більше користі.

Крім того, оскільки Дерево є громадським елементом, вам слід одночасно створювати чи підтримувати свою спільноту цього року, навіть якщо ви зосереджуєтеся на своїх особистих цілях та довгостроковому баченні. Особливо рекомендуються благодійні акції, волонтерство та створення можливостей для дітей навчатися, зростати та розуміти світ.

Нарешті, також важливо відзначити, що китайські знаки зодіаку Бик, Дракон, Коза та Собака природно управляються елементом Землі, який руйнується Деревом у руйнівному циклі. Таким чином, люди, народжені в роки Дерев’яного Бика, Дерев’яного Дракона, Дерев’яної Кози та Дерев’яної Собаки, матимуть меншу удачу порівняно з їхніми колегами зі списку років народження, наведеного вище.

Так само китайські знаки зодіаку Тигр і Кролик природно управляються елементом Дерева, і цього року їм дуже пощастить.

ВОДА

Стихії китайського зодіаку «Вода» пощастить у стосунках у 2024 році.

Якщо ви народилися під впливом елемента «Вода» у китайській астрології, у 2024 році на вас чекає удача, тому що у творчому циклі елементів китайського зодіаку Вода живить Дерево. Ось чому Воду також називають «матір’ю» Дерева, оскільки вона має сприятливий вплив на останній елемент.

Хоча ваш успіх може бути не таким сильним, як успіх людей, керованих Вогнем і Деревом, оскільки 2024 рік Місячного Дракона – рік Дерева, ви можете сказати, що його енергії вплинуть на тих, хто народився у Водний рік. Але уродженцям Води по-справжньому пощастить лише тоді, коли вони вирішать співпрацювати з людьми цьогорічного елемента Дерева.

Ось список всіх водних місячних років за останні 70 років, щоб ви могли перевірити, чи є ваш рік народження одним із них:

1952 – Рік Водяного Дракона
1953 – Рік Водяної Змії
1962 – Рік Водяного Тигра
1963 – Рік Водяного Кролика
1972 – Рік Водяного Щура
1973 – Рік Водяного Бика
1982 – Рік Водяного Собаки
1983 – Рік Водяної Свині
1992 – Рік Водяної Мавпи
1993 – Рік Водяного Півня
2002 – Рік Водяного Коня
2003 – Рік Водяної Кози
2012 – Рік Водяного Дракона
2013 – Рік Водяної Змії
2022 – Рік Водяного Тигра
2023 – Рік Водяного Кролика

Щороку, що закінчується цифрою 2 чи 3, є роком води. Отже, якщо вашого року народження немає у списку, це допоможе вам зрозуміти, чи пощастить вам і у 2024 році.

Як у елементаля Води, ваш успіх, можливо, не буде дуже сильним у 2024 році, але цього року ви відчуєте синергетичний ефект, куди б ви не пішли і чим би ви не вирішили займатися.

Життя стане для вас простіше і солодше, хоча вам може бути нудно — але це краще, ніж, здавалося б, нескінченні випробування, з якими дехто зіткнеться 2024 року. Тому обов’язково надішліть в ефір свою подяку за спокій та задоволення, які ви отримаєте. Особливо хороші для цього підношення квітів, фруктів і пахощів.

Ваше особисте життя також процвітатиме цього року. Як і ваші стосунки із близькими. Ви можете спрямувати наявну у вас хорошу енергію у свої творчі проекти. Це принесе вам найбільшу удачу в довгостроковій перспективі, навіть якщо ви не зазнаєте її цього року.

Нарешті, важливо відзначити, що китайські знаки зодіаку Змія та Кінь природно управляються елементом Вогню, який руйнується Водою у руйнівному циклі. Таким чином, люди, народжені в роки Водяної Змії або Водяного Коня, матимуть меншу удачу в порівнянні з їхніми однолітками зі списку років народження, наведеного вище.

Так само китайські знаки зодіаку Свиня і Пацюк природно управляються елементом Води, і в 2024 році вони будуть відчувати більше гармонії та світу.

You cannot copy content of this page