fbpx

У кого відкриються здібності до екстрасенсорики до 20 березня

Дива, що інтригують, і химерні радості чекають нас у сезоні Риб 2024 року з 19 лютого по 20 березня. Звичайно, більшість людей у цей період можуть досягти певної форми духовної переваги, якщо вони схильні до цього. Але лише деякі відкриють під сонцем Риб приховані таланти і дари, у тому числі і екстрасенсорні!

Ось три знаки зодіаку, які відкриють екстрасенсорні дари у сезон Риб 2024 року.

1. Ті, хто має планети в Овні

Енергія, доступна людям із Сонцем, Місяцем, Марсом або Юпітером в Овні, зараз надзвичайно потужна.

Зрештою, ми маємо Північний Вузол в Овні. Плюс, оскільки тут також присутній Хірон, усім домінантам Овна в цей час гарантована масштабна трансформація і зростання — і це включає очищення старих ран і становлення сильніше зсередини.

Враховуючи все це, не дивно, що сезон Риб 2024 призведе до того, що в Овна загостриться інтуїція і, можливо, навіть посилиться ясновидіння. Це обов’язкова умова, коли людина вирушає в дорогу героя — як ще ви зможете вбити своїх драконів, уникнути смертельних пасток і, зрештою, вийти переможцем?

Овен може скористатися цим космічним даром, включивши тим часом ритуал заземлення у своє повсякденне життя. Це може бути простий ритуал чаювання ввечері, зосереджене вранці дихання або розслаблююча медитація або йога. Просто виберіть звичку, яка найбільше підходить для вашого життя та розпорядку дня, і не перевантажуйте себе більш ніж однією!

Якщо ви відчуваєте необхідність, ви можете попрацювати з лазуритом, ларімаром, кальцитом, медовим кальцитом та кристалами рожевого кварцу, щоб покращити свою інтуїцію.

2. Ті, у кого планети в Рибах

Якщо ви Риби по гороскопу або у вас Місяць або Венера в Рибах, будьте готові до інтригуючого місяця сезону Риб 2024 року.

Більшість із вас, якщо не всі, в цей час відкриють екстрасенсорні здібності. І ті, хто вже знає, що вони мають такі дари, випробувать їх із більшою інтенсивністю.

Венера в Рибах може особливо з нетерпінням чекати на початок цього сезону в березні. Тоді ваші сили прояву підвищаться, як і ваш успіх. Крім того, чи знаєте ви, що можете налаштуватись на енергію свого знака Венери, щоб зробити свої ритуали прояви потужнішими?

Для Венери в Рибах (а також Місяця в Рибах) найкращий спосіб — задіяти свої емоції та дозволити своїй творчій внутрішній дитині вільно висловлювати себе через мистецтво. Навіть якщо зроблений твір нічого не означає для всіх інших або засекречений, ви точно знатимете, чого ви бажали і що це означає для вас. І це також чудовий спосіб розвинути свої екстрасенсорні здібності!

Крім того, через підсвідому природу Риб деякі з вас можуть відчувати спогади про минулі життя у снах і дежавю. Не ігноруйте це! Взаємодія з ними та символами, які вам цікаві, допоможе вам підвищити чутливість ваших почуттів.

3. Ті, у кого Сонце у Тельці

Між Тельцем та Рибами складаються вигідні секстильні відносини. Але це не єдина причина, через яку цього сезону Риб Телець виявить приховані екстрасенсорні здібності.

Більш серйозна причина — відносини між транзитним Нептуном у Рибах та Ураном у Тельці. Ці зовнішні планети роблять цей час дуже значущим для Тельця як особисто, і у відносинах з колективом.

Плюс Юпітер у цей час теж знаходиться у Тельці. Таким чином, будь-які екстрасенсорні дари, які ви виявите зараз, безпосередньо допоможуть вам зміцнити своє становище у світі через ваші фінанси, особисте майно та почуття стилю. Деякі з вас, можливо, завдяки цьому відкриють для себе більш індивідуалістичну сторону своєї особистості, але вам це здасться лише спочатку індивідуалістичним. Згодом ви зрозумієте, що ваші екстрасенсорні здібності допомогли вам додати до свого репертуару більше інтересів, хобі та навичок, тим самим покращивши якість вашого життя.

Якщо ви хочете розкрити свою психічну сторону цього сезону Риб, вам буде корисна робота з чистим кварцем, лабрадоритом, родохрозітом і лазуритом.

You cannot copy content of this page