fbpx

У липні 2021 року доленосні зміни чекають 6 знаків Зодіаку

Плутон – це планета енергії і трансформації. Вона може відкрити величезні можливості, але і змусити пожертвувати чимось дорогим і важливим, несе руйнування і втрати.

Плутон виводить життя людини на новий рівень, змушує покинути зону комфорту і обіцяє доленосні зміни. Плутон змушує розвиватися, він не любить застою.

Щоб отримати щось нове, Плутон змусить вас від чого-небудь відмовитися. Особливо це актуально для липня 2021 року, коли з ним утворюють несприятливі зв’язки дві планети – Сонце і Меркурій. Тому в цей час важливо не піддаватися негативним емоціям, послабити контроль над оточуючими, позбутися від самовпевненості і надмірних амбіцій.

У колективі також потрібно вести себе скромніше і не провокувати конфлікти.

Плутон всіх змусить змінюватися і змінювати спосіб життя. Але у когось трансформація буде проходити м’якше, а у когось – гостріше. Кризи і зміни торкнуться різних життєвих сфер, в залежності від того, в якому символічному полі вашого гороскопу буде знаходитися Плутон і планети, які його аспектують.

17 ЛИПНЯ 2021 року НАС ЧЕКАЄ ОПОЗИЦІЯ СОНЦЯ

І плутонію Такий стан планет обіцяє протистояння особистості і колективу. З’ясування відносин варто відкласти на потім. Також зараз не час звертатися до владних структур, займатися самоаналізом, магічними практиками та інвестувати великі кошти. В особистих відносинах також не виключені конфлікти.

До дітей в цей період бажано ставитися м’якше, забувши про авторитарний стиль. Імпульсивності краще уникати. Переважно цей день провести на самоті.

25 ЛИПНЯ 2021 року МЕРКУРІЙ РОБИТЬ ОПОЗИЦІЮ до Плутона

У цей час багато хто буде думати нелогічно. З’являться необгрунтовані страхи. Спілкування нерідко може проходити на підвищених тонах. Тяга до ризику посилиться, а критичне мислення буде кульгати. Не виключені погані вісті про близьких родичів. Найсильніше ці аспекти торкнуться Козерогів, Раків, Левів, Скорпіонів, Близнюків і Дів.

КОЗЕРОГИ

Вас очікує приплив енергії і життєвих сил. Не виключено, що ви поміняєте свою точку зору з багатьох питань, почнете цікавитися містикою і психологією. Вас чекає трансформація вашої особистості, щоб вийти на новий рівень розвитку.

Ви відчуєте, що можете гіпнотично впливати на людей. Вас може очікувати розрив з коханою людиною або партнером по шлюбу. Найімовірніше, з вини партнера. 25 липня ви можете дізнатися про нього якусь шокуючу інформацію.

РАКИ

Ви також відчуєте себе на піку енергії. Вона вимагатиме у вас виплеску в спорті, публічних виступах або на театральних підмостках. При цьому ваші партнерські відносини будуть змінюватися не в кращу сторону через вашого егоцентризму і самовпевненості. Це може стосуватися як особистого життя, так і бізнесу. 25 липня ви можете розірвати відносини з вашими братами, сестрами або іншими родичами.

ЛЕВИ

У липні ви можете потрапити в складну ситуацію на роботі, яка може закінчитися вашим звільненням, а якщо не будете піклуватися про своє здоров’я – опинитися на лікарняному ліжку.

Бережіть себе! В кінці місяця трансформаційні процеси торкнуться і вашої особистісті. Ви можете кардинально змінити свої погляди на життя.

СКОРПІОНИ

Захоплення духовними практиками або поїздки на далекі відстані можуть погано позначитися на вашому освітньому процесі. Ви можете кинути інститут, не закінчити книгу або не захистити дисертацію.

БЛИЗНЮКИ

У липні вас можуть очікувати серйозні зміни у фінансовій сфері. Намагайтеся не ризикувати грошима, особливо по-крупному! Ви можете позбутися ваших накопичень.

ДІВИ

Ваші особисті відносини під загрозою через друзів або через повідомлення. Відпустка зірветься. Це може зіпсувати відносини з дітьми.

You cannot copy content of this page