fbpx

У липні 2021 року починається біла смуга у 4-х знаків Зодіаку

Липень 2021 року стане білою смугою для чотирьох Знаків Зодіаку. Їх чекає в цей період успіхи на роботі, просування по кар’єрних сходах, отримання грошей і везіння. Так хто ж ці щасливчики?

ТЕЛЬЦІ

Ви на початку липня отримаєте нову посаду, тому зліт по кар’єрних сходах вам гарантований. Керівництво на початку липня буде надавати вам усіляку підтримку. Ваш авторитет і лідерські якості визнають, потрібну протекцію ви отримаєте.

Як наслідок, на новій посаді ви можете розраховувати на хорошу зарплату і подальше просування по службі. Цей великий успіх ви заробили власною працею, тому що ніколи не боялися роботи і відповідальності. В кінці місяця вас чекає удача практично у всіх сферах, пов’язаних з вашими цілями, бажаннями і ідеалами.

Юпітер виявиться в символічному десятому будинку вашого гороскопа. Це час, коли всі ваші цілі досяжні. Ви можете стати забезпеченими, знаменитими і популярними.

Юпітер помітно розсуне ваші кордони. У всіх своїх починаннях ви можете розраховувати на підтримку друзів. Якщо ви працюєте за наймом, займаєте підлегле становище і збираєтеся будувати кар’єру, удача все одно чекає вас в повсякденних справах.

У цей час ви можете знайти більш вигідну роботу. Контракти, які ви підпишете, принесуть вам фінансовий успіх.

12 липня трин Меркурія до Юпітера подарує вам підтримку нового покровителя. Не виключено, що впливова людина буде з-за кордону. Меркурій принесе вам спільні прогулянки з друзями і родичами. Ви багато задоволення отримаєте від виїзду на природу екскурсій, розмов і листування. Якщо у вас є брати і сестри, ви проведете з ними багато приємних хвилин.

РАКИ

11-12 липня на роботі вас чекає багато змін на краще. Для ваших товаришів по службі і керівництва буде цінно почути вашу думку. Ваш авторитет і вплив сильно зростуть. Оригінальні ідеї допоможуть вам встановити нові зв’язки. Ви легко здасте будь-які іспити і пройдете співбесіду.

У липні зірки на роботі відкриють перед вами всі двері. Ваш бізнес буде процвітати. Ви отримаєте нагороду за успішно виконану роботу. Вона буде виражатися як у грошовому еквіваленті, так і в соціальному визнанні.

Ще у вас з’явиться шанс відправитися за кордон і знайти там партнерів для взаємовигідного співробітництва. Щоб не втрачати час, починайте вчити англійську прямо зараз.

Якщо ви отримаєте в спадок велику суму грошей, частину з них інвестуйте в новий проект або нерухомість. Це стане вдалим вкладенням грошей.

ДІВИ

У Липні вас очікує приплив сил і енергії. Ваш життєвий тонус підвищиться. Сили ви будете витрачати на те, щоб заробити побільше грошей. А вітальності вам буде не позичати. Ви обов’язково знайдете роботу, яка принесе вам гідний додатковий заробіток.

Ви вирішите всі свої банківські справи: розплатитеся по кредитах або отримаєте позику під вигідний відсоток. Слідкуйте за тим, щоб не витрачати зайвого. У третій декаді липня вам обов’язково пощастить у коханні. Ініціатором відносин будете ви самі.

Ваша фізична привабливість помітно зросте. Ви відвідаєте салон краси і обновите гардероб. Ваше нове романтичне знайомство буде приємним у всіх відносинах і принесе багато радості.

СКОРПІОНИ

У липні всі свої сили ви направите на будинок і сімейні відносини. Угоди з нерухомістю принесуть вам хороший дохід.

Сімейний бізнес теж обіцяє бути перспективним. Якщо зараз ви почнете ремонт, він теж буде вдалим. На художній виставці або в театрі ви познайомитеся з новим коханням. А ще у вас з’явиться шанс виграти в лотерею.

You cannot copy content of this page