fbpx
Перейти до вмісту

У липні 2021 року закінчується чорна смуга у 3-х знаків Зодіаку! Але й іншим теж стане легше

  • від

Липень буде багатий на щасливі події. Зірки обіцяють, що представники багатьох зодіакальних Знаків зуміють вибратися з чорної смуги.

Але самими щасливими виявляться Раки, Риби і Леви.

РАКИ

5 липня Сонце в секстилі з ураном подарує вам багато шансів, які ви зможете використовувати в творчості. У вас з’явиться багато нових і нестандартних ідей, які навколишні оцінять по достоїнству.

Ви познайомитеся з новими неординарними людьми, з якими подружитеся. У робочому колективі вас також чекають приємні і несподівані події. Грані вашої особистості засяють яскравими фарбами. Ви можете змінити імідж або взяти участь в аматорському спектаклі.

Через вашого гострого і рухомого розуму, а також вміння викладати свої думки, вас чекають несподівані успіхи в роботі. Ваші оригінальні ідеї сподобаються начальству. Не виключено, що ви влаштуєтесь на роботу в IT-компанію або ваша діяльність буде пов’язана з інноваційними технологіями.

Також ви можете отримати державну дотацію. Але у вас можуть змінитися життєві орієнтири і цілі, а, відповідно, і коло друзів і однодумців – теж.

Це може бути пов’язано з закордонними поїздками, захопленням іноземними мовами, контактами з іноземцями через інтернет. Ваші мрії, які пов’язані з цією сферою почнуть збуватися. Також вони можуть стосуватися вищої освіти, права або релігії.

Якщо ви хотіли знайти духовного наставника, це бажання також виповниться.
Чекайте перші зміни вже на початку місяця.

РИБИ

У липні у вас на перший план вийдуть романтичні відносини. Якщо ви самотні і довго чекаєте зустрічі з чоловіком своєї мрії, вона відбудеться в другій декаді місяця.

Ви будете активно відвідувати театри, бібліотеки, музеї і виставки. Не виключено, що сприятливий аспект Юпітера з Меркурієм вам подарує щастя саме в таких місцях. Також може статися, що ви познайомитеся з іноземцем або викладачем ВНЗ.

Якщо у ваші стосунки здаються вам ілюзорними, в цей час все таємне стане явним. Але не варто очікувати неприємних несподіванок. Вам будуть говорити компліменти, читати вірші і дарувати квіти.

Це ідеальний час для відпустки і спілкування з дітьми. Що стосується ділової і фінансової удачі, то вона чекає вас в таких сферах, як література, вища освіта, видавнича справа, торгівля, реклама і право.

Обставини складуться особливо вдало, якщо ваш офіс розташований недалеко від будинку.

ЛЕВИ

23 липня Ліліт і Сонце утворюють сприятливий планетарний зв’язок, у вас з’явиться шанс краще пізнати своїх друзів. І якщо ви сумнівалися в надійності когось із них, ваші сумніви розвіються.

В цей час ви легко будете контактувати з людьми. Не виключено, що ви займетеся мережевим бізнесом, зробите відкриття або в вас прокинеться письменницький дар.

Серед ваших друзів з’являться фінансисти і бізнесмени, які зможуть допомогти вам матеріально. Меркурій в секстилі з Ліліт в кінці місяця також принесе вам успіх на роботі, серед однодумців.

Ваша мова буде сильно впливати на співрозмовників, в ній з’являться гіпнотичні нотки. Ви будете активно обговорювати свої плани, з’явиться інтерес до окультизму і іншої незвичайної інформації.

Ви можете знайти нових друзів по листуванню і через Інтернет. Вони можуть бути молодше вас за віком. З’єднання Марса і Венери 13 липня в вашому знаку подарують вам яскраві романи з людьми, пов’язаними з письменницькою діяльністю, іноземцями або сильними людьми цього світу.

Це відносини будуть яскравими і пристрасними. Також зросте ваш особистий магнетизм і чарівність.

Ви відчуєте прилив енергії і будете скрупульозно доглядати за своєю зовнішністю.