fbpx

У липні 2021 ЗБУДУТЬСЯ МРІЇ У 8 Знаків Зодіаку!

У ЛИПНІ 2021 ЗБУДУТЬСЯ МРІЇ У 8 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ!

Кожна людина хоче, щоб мрії збувалися.

За мрії в астрології відповідає Нептун, який управляє Рибами й Стрільцем.

У липні 2021 року Нептун знаходиться в знаку Риб, тому у багатьох їх заповітні мрії здійсняться. Тобто, в цей час завдяки Нептуну і його сприятливим аспектам з іншими планетами, представники деяких Знаків Зодіаку перетворяться в чарівників.

Нептун відповідає за духовну любов, творчі здібності, медитативні бачення, музику, віру, стан свідомості. Втілення ілюзії в реальність – один з найцінніших дарів Нептуна.

Люди з сильним Нептуном володіють багатою фантазією, сильним уявою й образним мисленням.

Наші мрії складаються з емоцій, інтуїції, вражень, натхнення та уяви. Саме цими інструментами й оперує Нептун.

ТАК ЯКИМ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ Зірки обіцяють ВИКОНАННЯ МРІЇ В ЛИПНІ?

15 липня утворюється трин Сонця з Нептуном. Він подарує бажане Ракам, Левам, Водоліям, Рибам.

РАКИ

У липні здійсняться ваші мрії, пов’язані з вашою фізичною зовнішністю і власним внутрішнім світом. Якщо ви хотіли отримати в дар від Всесвіту красу, привабливість і харизму, Нептун і Сонце допоможуть вам в цьому. Якщо ви хотіли стати впевненіше або позбутися від хвороби – ці ваші мрії здійсняться.

Тим більше збудуться ваші бажання, пов’язані з мистецтвом або духовними практиками.

ЛЕВИ

Липень стане для вас дивним часом. В цей час ви зможете передчувати майбутнє. Якщо ви мріяли про те, щоб отримати відповіді на всі ваші найпотаємніші питання, Нептун виконає ваші мрії. Якщо ви творча людина і мріяли створити щось вартісне, усамітнившись від світу, ви зможете втілити в життя всі ваші творчі задуми й створити шедевр.

Якщо ви мріяли відправитися в морський круїз, ваша мрія збудеться майже на всі 100%.

ВОДОЛІЇ

Майже всі ваші мрії в липні зачіпають фінансову сферу. З одного боку вам в цей час везе з грошима, з іншого – ви можете зіткнутися з підлістю та обманом у всьому, що стосується ваших коштів. В результаті Нептун виконає всі ваші мрії. Ви отримаєте велику суму грошей або станете заробляти більше. Однак потрібно запам’ятати один важливий момент. На виконання цієї мрії може піти трохи більше часу, оскільки у вашому знаку присутній Сатурн.

РИБИ

Якщо ви мріяли про дітей – мрії здійсняться. Також збудуться всі ваші бажання, які стосуються романтичних відносин. Ви зустрінете своє ідеальне кохання, але чи триватиме воно все життя, залежить тільки від вас.

У творчості вас чекають нові осяяння і перемоги. Якщо ви мріяли відправитися у відпустку і добре відпочити – ця мрія точно збудеться. Ще виповниться ваше бажання виграти в лотерею.

24 ЛИПНЯ МЕРКУРІЙ ЗРОБИТЬ ТРІН з НЕПТУНОМ. 

ЦЕЙ АСПЕКТ здійснить мрію СКОРПІОНІВ, ТЕРЕЗІВ, ДІВ І БЛИЗНЮКІВ.

СКОРПІОНИ

Якщо ви мріяли записатися на освітні курси або підвищити кваліфікацію, ваша мрія обов’язково збудеться. Нептун виконає й інші ваші бажання. Якщо ви хотіли вивчити іноземну мову, не варто відкладати вашу мрію на безвік. Якщо ви докладете трохи зусиль, це обов’язково збудеться. Хотіли відправитися за кордон? Можете починати пакувати валізи.

ТЕРЕЗИ

У цьому місяці ваші мрії пов’язані з роботою. Нептун з Меркурієм допоможуть їм здійснитися. Ви зможете знайти більш високооплачувану роботу, яка зробить можливою вашу самореалізацію. Якщо ви мріяли про здоров’я – ця мрія теж виповниться.

Ви відчуєте прилив енергії й життєвих сил. Мрія про домашню тваринку теж здійсниться.

ДІВИ

Нептун виконає вашу мрію про щасливе партнерство. Якщо ви мріяли про примирення після розставання або розлучення, ймовірно, що воно відбудеться. Якщо ви чекаєте звісток від близької людини, з якою перебуваєте на відстані, вона скоро з’явиться. Якщо ви ще незаміжня, то зможете познайомитися з відповідним кандидатом. Не виключено, що він буде молодший за вас.

БЛИЗНЮКИ

У липні збудуться всі ваші мрії, пов’язані з кар’єрою і вашими життєвими цілями.

You cannot copy content of this page