fbpx

У липні доленосні зустрічі у 6 знаків Зодіаку! Вони змінять ваше життя

Липень 2021 року багатий на зустрічі як доленосні, так і не дуже. Іноді буває так, що зустріч, здавалося б, з випадковою людиною, може перерости в доленосну.

В астрології є потенційні показники можливості виникнення взаємної любові, серйозного партнерства, тривалих відносин або шлюбу. Деякі з них можуть бути ознаками партнерства, духовного учительства або просто інтересу і привабливості.

ЯКІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ У ЛИПНІ 2021 року ЧЕКАЮТЬ доленосної зустрічі?

Астрологи зазвичай розглядають сігніфікатор (показники шлюбу). Для жінок, як правило, це Сонце і Марс, для чоловіків – Місяць і Венера. Також береться до уваги положення і аспекти Урана, а іноді – Меркурія і Плутона.

Ще на доленосну зустріч вказують аспекти елементів п’ятого та сьомого будинку гороскопа з Місячними Вузлами. Часто такі зустрічі прийнято вважати кармічними.

ТЕЛЬЦІ, РАКИ, ВОДОЛІЇ, ЛЕВИ

На початку липня Леви можуть зустріти свою другу половинку, тому що в їх символічному першому будинку з’єднуються Венера і Марс. Ці планети уособлюють чоловічий і жіночий початок.

Венера протегує красі і любові, а Марс – владі і силі. Поєднання цих двох планет говорить про те, що це любов космічна.

У знаку Лева любов буде яскравою, палкою і пристрасною і запам’ятається назавжди, навіть якщо вам доведеться розлучитися. Зустріч, швидше за все, відбудеться в якомусь розважальному клубі, в театрі, на дитячому майданчику або у відпустці.

5 липня Сонце робить секстіль з Ураном, шанс зустріти свою долю посилюється у Знаків, в яких ці планети знаходяться, і – у знаків, якими вони керують.

Тобто, в цей час доленосні зустрічі можливі у Тельців, Раків, Водоліїв і Левів.

Найімовірніше, це буде зустріч з дуже незвичайною людиною, або він себе проявить дуже оригінально. Але не завжди це буде зустріч з майбутнім чоловіком. Зустріч з потенційним діловим партнером теж не виключається. Він може зробити вам несподівану пропозицію про співпрацю, яка вас здивує.

Пропозиція руки і серця теж може бути незвичайною. Імовірність доленосної зустрічі у Водоліїв дуже велика, тому що Венера і Марс знаходяться в їх символічному сьомому будинку.

ТЕЛЬЦІ, ТЕРЕЗИ, ОВНИ І СКОРПІОНИ

Не виключено, що людей, які в подальшому сильно вплинуть на життя, в цьому місяці, поки Венера не перейде в Діву 22 липня, зустрінуть Тельці, Терези, Овни і Скорпіони. Адже ними керують Венера і Марс – планети, що пророкують таку зустріч, які майже весь липень будуть знаходитися в з’єднанні.

Раки також мають шанс на доленосну зустріч, тому що в їх символічному першому будинку знаходиться Сонце – один з сигнификаторов партнерських відносин. Липень – це ваш місяць. Тому ініціатором відносин також будете ви. Оскільки ваша зовнішня привабливість сильно зросте, ви будете перебувати в центрі уваги, і зачаровувати всіх навколо.

У сьомому будинку Сонце знаходиться у Козерогів. Це означає, що і вони в липні можуть зустріти свою долю. Венера – планета романтики і відносин знаходиться в вашому восьмому символічному будинку. Тому ви можете зустріти любов, яка змінить все ваше життя.

Буквально вас чекає трансформація, яка все в вашому світі поставить з ніг на голову. Ви можете пережити весь спектр емоцій: від любові до ненависті, від всепоглинаючої пристрасті до повної байдужості. Ви будете ревнувати, підозрювати, відчувати, що вас зраджують або обманюють.

Розлучатися і знову сходитися. Проклинати і благословляти. Хочете ви таких пристрасних відносин? Вирішувати тільки вам!

You cannot copy content of this page