fbpx

У листопаді 2021 починається біла смуга для 3-х Знаків Зодіаку

Для деяких Знаків Зодіаку листопад 2021 року стане білою смугою, оскільки швидкі планети зроблять тріни та секстилі (гармонійні аспекти) до Венери, Юпітера та Нептуна.

Перші два небесні тіла в астрології традиційно відповідають за удачу та щастя, а Нептун обіцяє виконання бажань. Отже, найбільш щасливими у листопаді 2021 року стануть Стрільці, Козороги та Діви.

СТРІЛЬЦІ

На початку місяця може відбутися поїздка з друзями або відрядження у справах організації, партії чи колективу, яке принесе вам багато приємних вражень.

На вас чекає багато спілкування, зустрічей з друзями та однокласниками. Можливо, вас запросять у якийсь закритий клуб чи віп-зустріч.

Ви можете зайнятися прогнозуванням, наукою чи винахідництвом. У середині місяця акцент у вашому житті зміститься на сім’ю. Є ймовірність, що ви дізнаєтеся про сімейну таємницю, займетеся мистецтвом, психологією або езотерикою.

Є шанс отримати спадщину або розкрити таланти, які ви одержали від роду. У цей час під дахом вашого будинку збиратимуться друзі та однодумці або ви самі можете вирушити до них.

Також може здійснитися бажання, пов’язане з вашими дітьми чи батьками. Наприкінці місяця ви можете зайнятися благоустроєм будинку, насолоджуватиметеся комфортом та сімейною гармонією.

КОЗЕРОГИ

На початку місяця ви можете отримати багато задоволення від творчості. Особливо вам вдаватиметься фотографія, створення художніх образів, візаж, музика та поезія.

Не виключено, що ви почнете писати фентезі чи казки. Ці заняття можуть принести гроші. Вам може надійти пропозиція про роботу в закритій організації діяльності, в цей час може бути пов’язана з медициною, хімією або парфумерією.

Не виключено, що вам насниться віщий сон, який допоможе розкрити ваші приховані ресурси, таланти та здібності. Ваші фінанси сильно залежатимуть від того, наскільки глибоко ви зможете заглянути в підсвідоме. У середині листопада вам більше захочеться спілкуватися із друзями, писати в інтернет, вести блог.

Це чудовий час для того, щоб вступити в якесь співтовариство і почати спілкуватися з людьми, які вам близькі за духом. Багато радості доставить участь у якомусь флешмобі або листування на форумі.

На роботі також буде багато контактів. Ви можете отримати диплом або сертифікат щодо закінчення будь-яких курсів.

На роботі в цей час ви зможете навести лад у справах, листуванні, на столі та комп’ютері. Ваше спілкування з начальством матиме позитивний характер.

Це чудовий час для того, щоб спланувати майбутнє, завести органайзер, поставити цілі. Наприкінці місяця ви можете листуватися з іноземцями, писати на психологічні та езотеричні теми.

ДІВИ

У листопаді 2021 року у вас будуть прекрасні стосунки з родичами, членами сім’ї, які проживають з вами під одним дахом, товаришами по службі та підлеглими.

Вдома ви зможете навести порядок, створити затишок та комфорт. Також можлива матеріальна допомога від батьків або інших родичів, покупки побутової техніки, меблів, посуду або постільної білизни.

У середині місяця ви можете підписати важливий договір або укласти шлюб. Можливе отримання грошей від партнерів та вигідні угоди.

Дохід можуть принести творчі заняття, переговори чи консультації. Наприкінці місяця у вас з’явиться шанс вирішити через шлюб свої житлові проблеми.

Related Post

Образи Овнів, енергія Терезів і емоції Близнюків: детальний гороскоп на 7 жовтняОбрази Овнів, енергія Терезів і емоції Близнюків: детальний гороскоп на 7 жовтня

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня ОВНИ ОВНИ – використовуйте цей день для прощення минулих образ і прийняття людей такими, якими вони є. Комусь належить покинути тепле насиджене

Гороскоп на 25 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 25 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 25.09.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 25 вересня 2021 року Овен Можна очікувати приємних сюрпризів і подарунків. Можливі й серйозні витрати, але гроші будуть витрачені

Гороскоп на 25 лютого для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 25 лютого для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 25 лютого 2021 року Овен Вам легко вдасться вирішувати спірні питання. Зверніть увагу на стан фінансових справ. Уникайте ризикованих угод, намагайтеся не мати справ з малознайомими або неперевіреними