fbpx
Перейти до вмісту

У лютому 2022 року починається біла смуга – пощастить 3-м знакам зодіаку

У ЛЮТОМУ 2022 ПОЧИНАЄТЬСЯ БІЛА СМУГА – ПОВЕЗЕ 3-М ЗНАКАМ ЗОДІАКУ!

Для деяких знаків зодіаку лютий 2022 року буде білою смугою. Цього місяця везтиме майже всім знакам зодіаку, але білою смугою він стане лише для трьох знаків.

РИБИ

Лютий 2022 стане для вас білою смугою. Життєві обставини будуть складатися вам вдало, а люди будуть у всьому йти вам на зустріч. У лютому у вас з’явиться більше можливостей для знайомств та спілкування.

Зараз у вас з’явиться багато нових приятелів та друзів. Ваше життя стане багатозадачним. Ви будете, як Фігаро намагатиметься встигнути і тут, і там. У лютому ви більше зустрічатиметеся з сестрами, братами, дядьками, тітками та іншими родичами. Ви будете ходити на екскурсії, їздити у відрядження, гуляти, грати з тваринами. Комунікації на цей час будуть на першому місці.

Ви можете колекціонувати книги, блокноти, ручки, завантажувати курси, записатися на навчання. Не виключено, що саме зараз вам вдасться оформити нові документи. Якщо ви хворіли, ваше самопочуття покращає.

Все, чим ви займатиметеся в цей час, може принести вам дохід. Цього місяця ви можете здобути славу і досягти успіху. У вас може вийти реалізувати всі ваші амбіції та бажання. При цьому вас у всьому підтримають друзі та однодумці.

ТЕРЕЗИ

У лютому 2022 року вам везтиме буквально у всьому, тому цей час стане для вас білою смугою. На початку місяця на вас можуть очікувати романтичні стосунки. Вашим партнером може стати ваш товариш по службі.

Він може вам підкорятися чи залежати від вас. У цей час вам можуть повернути борги, допомогти з домівкою. Зараз ви можете найняти новий персонал, купити машину, завести дорогу кішку чи собаку.

Але в цей час вам доведеться подбати про здоров’я. Зараз ситуація на вашій роботі може змінитися на краще. Не виключено, що вас підвищать на посаді. Вам може збільшити зарплату. В особистому житті на вас також чекають щасливі зміни.

РАКИ

У лютому 2022 року на вас чекає біла смуга. Фортуна вам усміхнеться, і в будь-якій справі в цей час на вас чекає удача. Особливого успіху зараз ви зможете досягти на роботі. Вам можуть довірити нові відповідальні обов’язки, надіслати на курси підвищення кваліфікації, преміювати чи підвищити на посаді.

Ви можете познайомитися з людиною, яка допоможе вам просунутися кар’єрними сходами. Наразі ви можете стати співвласником підприємства або зареєструвати власний бізнес. Зараз у вас з’явиться можливість завоювати хорошу репутацію та заслужити на визнання колег та керівництва.

За бажання ви зможете розпочати свою справу за кордоном, отримати підтримку від влади, впливових людей чи далеких родичів. Зараз слушний час для того, щоб зайнятися продажем антикваріату, реставраційними або ремонтними роботами.

Особливо успішними в цей час будуть люди, котрі працюють на адміністративних посадах, в ієрархічних структурах або розвивають власний бізнес. У цей час ви зможете знайти нових партнерів, укласти вигідні угоди та підписати важливі контракти. Це ідеальний час для того, щоб вести переговори, консультувати, налагоджувати зовнішньоторговельні контракти.

Ви можете брати участь у конкурсах, вигравати тендери, працювати із клієнтами. В особистому житті на вас також чекає успіх. Якщо ви самотні, у лютому ви можете зустріти свою другу половинку. Якщо ви давно у стосунках, зараз ви зможете укласти щасливий шлюб. Ваш чоловік може стати вашим духовним учителем.