fbpx

У Овнів — колишні, у Дів — плутанина. 4 знаки зодіаку, які найбільше відчувають вплив ретроградного Меркурія

Астрологи розповіли, які знаки знаходяться під найбільшим впливом ретроградного Меркурія.

Незважаючи на те, що Меркурій – покровитель спілкування та логіки, ця розумна планета має не найприємніший бік.

Приготуйтеся добре познайомитися з його витівками, якщо ви відноситеся до знаків зодіаку, найбільш схильних до впливу ретроградного Меркурія з вересня по жовтень 2022 року.

Овни

Ретроградний Меркурій змусить вас уважніше подивитися на людей, які поряд із вами. Оскільки планета ретроградує у вашому сьомому будинку партнерства, це може призвести до непорозумінь, які призведуть до конфліктів, особливо якщо від минулих стосунків залишаються невирішені травми. У цей час на горизонті можуть з’явитися колишні.

23 вересня Меркурій переміститься у ваш 6 будинок, здоров’я та роботи, тому ви можете відчути, що відстаєте від деяких своїх планів та пріоритетів. Щоб подолати цю кризу, зверніться до звичних ритуалів та режиму.

Близнюки

Оскільки Меркурій – ваша планета, що управляє, його ретроградні періоди завжди сильно впливають на вас. Коли Меркурій почав ретроградний рух у вашому п’ятому будинку, романтики та творчості, рівень напруження в особистому житті знизився. Але ці енергії спонукають вас переосмислити, як ви говорите, самовиражаєтеся і що відчуваєте до оточуючих. Не всі усвідомлення будуть приємними.

Однак, коли 23 вересня Меркурій ретроградно повернеться до вашого четвертого будинку, сім’ї та будинку, енергії стануть значно інтенсивнішими. Оскільки четвертий будинок керує всім, що відбувається за зачиненими дверима, особливо коли йдеться про ваше виховання та сімейне життя, ця ретроградність може змусити вас переосмислити свої стосунки з родом та родичами. Настав час запозичувати позитивні моменти, яким ви навчилися у своєї сім’ї, і визнати деякі з поганих звичок, які ви успадкували від них у процесі.

Діви

Коли починається період ретроградного Меркурія, світ Дів буквально розвалюється. Оскільки Меркурій – правляча планета Дів, яка водночас обожнює порядок і контроль, його втрата рівноваги сильно позначається в буденності цього знака. Ретроградний період почався у вашому другому будинку, фінансів, ресурсів та самооцінки, що змусить вас переосмислити свої відносини з матеріальними речами. Хоча ретроградний Меркурій може призвести до деякої нестабільності, він спонукає вас реорганізувати свої фінанси та переосмислити цінності, матеріальні та духовні.

23 вересня, коли Меркурій перейде у ваш знак, плутанина посилиться, а багато Дів зазнають проблем із самовираженням, впевненістю в собі та своїй зовнішності. Але ця ретроградність дає чудову можливість розпрощатися з минулим та опрацювати комплекси.

Терези

Оскільки ретроградність почалася саме у вашому знаку, зараз Терези знаходяться під найбільшим ударом Меркурія. Ця ретроградність призводить до спотвореного самовідчуття, особливо якщо ви покладаєтеся на схвалення інших людей, щоб почуватися цілісними. Вами керує Венера – планета краси, а це означає, що для вас неймовірно важливо почуватися привабливими та впевненими. У цей період потрібно бути особливо дбайливим до себе та свого тіла, пам’ятати, що ця самокритичність лише тимчасова та необ’єктивна.

Як тільки Меркурій повернеться на знак Діви, він почне створювати напругу у вашому 12-му домі, духовності, що може, однак, призвести до звільнення від гнітючих спогадів. Якщо ви зловите себе на тому, що думаєте про минуле або відчуваєте, що вас переповнюють емоції, які ви ніколи не опрацьовували, дбайливо зробіть це. З 23 вересня ви матимете чудову енергію для зцілення своєї душі.

You cannot copy content of this page