fbpx
Перейти до вмісту

У вересні 2021 року для 6-ти знаків Зодіаку відкриється канал везіння, фортуна буде поруч

У вересні 2021 ВІДКРИЄТЬСЯ КАНАЛ везіння для цих знаків Зодіаку

У вересні 2021 року біля представників деяких знаків Зодіаку відкриється канал везіння.

Фортуна повернеться до цих знаків обличчям, і вони зможуть зловити за хвіст птаха удачі.

Одним буде везти на роботі, іншим – з грошима, третім – в коханні. Так, кому ж і в чому пощастить?

РАКИ

У вересні 2021 року вам буде везти в ділових і особистих стосунках. Ви будете укладати вигідні угоди, підписувати контракти, влаштовувати заходи і консультувати. Так само вас чекає удача в суді.

Не виключено, що ви зможете вийти заміж або одружуватися. У вас з’явиться шанс заслужити прекрасну репутацію, працювати на публіці, перемогти в конкурсі або створити щось витончене.

ЛЕВИ

У цьому місяці у вас відкриється канал везіння у всьому, що стосується фінансів і професійної реалізації. Ви зможете заслужити прихильність начальства сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків.

На роботі ви досягнете нових вершин, про які раніше доводилося тільки мріяти. Також вас може очікувати велику грошову премію. Весь місяць ви будете відчувати матеріальну стабільність.

Також є шанс знайти нову високооплачувану роботу або підробіток. Ефективною виявиться робота з документами або розрахунками.

ДІВИ

У вересні ви зможете знайти спільну мову з колегами на роботі, керівництвом і підлеглими. У справах ви будете проявляти відповідальність, розрахунок і практичність. Начальник оцінить ваше завзяття і преміює вас підвищенною заробітньою платою.

Ви зможете знайти хорошого лікаря, якщо у вас з’явилися проблеми зі здоров’ям. Також у вас буде можливість отримати права на водіння автомобілем, завести кішку або собаку, скласти базу даних.

ТЕЛЬЦІ

У цьому місяці ви зможете відправитися в подорож, про яку давно мріяли, оформити закордонний паспорт, емігрувати в іншу країну. У вас з’явиться можливість написати або видати книгу, відкрити нову справу, зайнятися модельним бізнесом або прославитися.

Не виключені романтичні відносини з іноземцем, юристом або священиком. Ви можете займатися організацією свят та урочистостей. Гармонійний планетарний зв’язок Сонця з Ураном на початку вересня несподівано принесе щасливі зміни в особистому житті.

Також ви зможете зайнятися творчістю, рекламою або піаром. Не виключено, що ви займетеся викладацької або сценічною діяльністю. Цей час ідеально підходить для того, щоб розважитися і відпочити.

Трин Венери з Нептуном подарує вам щастя в сімейному житті і взаєморозуміння з друзями. Ви задумаєтеся зайнятися фрілансом, відправитися у вільне плавання і виконати свої бажання. Ще ви можете знову зійтися з партнером по шлюбу, з яким давно розлучилися.

ТЕРЕЗИ

У вересні у вас відкриється канал везіння у всьому, що стосується особистого життя і творчого самовираження. Не виключено, що ви завагітнієте або у вас народиться онук. Ви зможете виграти в конкурсі або комп’ютерній грі, а також зайняти призове місце в спортивному змаганні.

Вам буде везти не тільки в коханні, а й в лотереї. Ще ви можете займатися улюбленою справою і отримувати прибуток від інвестицій. Також вас чекає успіх у продюсуванні і викладацькій діяльності. Ви будете привертати увагу, творити і блищати.

БЛИЗНЮКИ

У вересні вам буде везти в усьому, що стосується ваших відносин з батьками та іншими родичами. У сім’ї запанує психологічна атмосфера тепла і комфорту.

Не виключено, що вдома у вас з’явиться можливість проявити свої езотеричні здібності. Також ви зможете поліпшити свої житлові умови.