fbpx

У вересні 2021 закінчиться чорна смуга у цих знаків Зодіаку

Зірки обіцяють, що у вересні 2021 року багато знаків Зодіаку виберуться з чорної смуги.

Особливо вдалим вересень стане для Козорогів, Риб, Водоліїв, Тельців, і Дів.

КОЗОРОГИ

6 вересня Марс зробить трін з Плутоном, а Венера – з Юпітером. Вас може чекати популярність, підвищення соціального статусу, гроші з-за кордону, престижна робота або цікаве навчання, про яке ви давно мріяли.

Також зірки обіцяють вам кар’єрне зростання, корисні знайомства і підвищення заробітної плати.

7 вересня Сонце зробить трін з Ураном. Це призведе до того, що вас будуть чекати приємні несподіванки, пов’язані з особистим життям або дітьми. Ви можете відправитися відпочивати за кордон, виграти велику суму грошей або видати свою книгу.

РИБИ

Гармонійний планетарний зв’язок Марса з Плутоном 6 вересня принесе вам можливість укласти вигідний договір з друзями, вдало проконсультуватися в інтернет з психологом, адвокатом або астрологом.

Ви зможете проявити дипломатію і такт при спілкуванні в колективі з однодумцями. Проблеми з партнером допоможе вирішити участь у спільній політичній діяльності, волонтерство, флешмобі й психологічному тренінгу.

Сонце в Тріні з Плутоном 17 вересня подарує вам успіх в партнерських відносинах. Ви можете укласти шлюб з людиною, яка буде розділяти ваші погляди на світ і духовні інтереси. У вас з’явиться шанс укласти творчий союз.

ВОДОЛІЇ

Сприятливий аспект Венери з Юпітером на початку місяця призведе до того, що ви будете особливо щасливі в питаннях, пов’язаних з освітою, а також в далеких поїздках. Вас можуть запросити взяти участь в міжнародному турне або конференції.

Ви можете виграти в спортивному змаганні, відкрити туристичне агентство, досягти успіху в рекламі або зайнятися видавничою діяльністю.

20 вересня Меркурій утворює тригон з Юпітером, який подарує вам можливість і далі розширювати свої горизонти. Ви будете думати про Бога, сенс життя і про ваше місце в ньому.

Про життєві справи в цей час ви будете думати мало. Ви будете займатися науковою роботою, зустрічатися з експертами або викладати. Можливо, вам захочеться писати на абстрактні та філософські теми.

ТЕЛЬЦІ

На початку місяця через Трін Сонця з Ураном вас очікують приємні зміни в особистому житті, розваги й відпочинок. Це чудовий час, щоб зайнятися своєю улюбленою справою, почати новий проєкт або відкрити власну справу. Відвідування ресторану, нічного клубу або атракціонів доставить вам багато радості.

Ви можете відправитися на довгоочікуване побачення або отримати подарунок. В кінці вересня гармонійний планетарний зв’язок Венери з Нептуном принесе вам радість від особистих відносин. З вашим партнером ви будете не тільки коханими людьми, а й друзями.

Не виключено, що ваш друг стане вашим чоловіком. Також ви можете зустріти свого майбутнього супутника життя на якій-небудь політичній акції.

ДІВИ

Трін Венери з Юпітером на початку місяця подарує вам удачу в справах на роботі й вдома. Ви будете з радістю виконувати свої обов’язки й отримувати за це гроші.

Не виключено, що вам доведеться за кимось доглядати, але ви отримаєте за це гідну винагороду. Також в цей час у вас з’явиться прекрасна можливість змінити роботу на більш високооплачувану.

Ви зможете відновити здоров’я або завести домашнього вихованця. 25 вересня Марс зробить трін з Сатурном. Цей гармонійний аспект дозволить вам вибратися з чорної смуги на роботі.

У вас буде багато важких і термінових справ, але ви з ними впораєтеся і заслужите схвалення начальства, а також – підвищення зарплати.

You cannot copy content of this page