fbpx

У вересні буде багато грошей у 6-ти знаків Зодіаку!

За гроші в астрології відповідає Венера, яка у вересні 2021 року зробить гармонійні аспекти з іншими планетами. Так, які ж Знаки Зодіаку в цьому місяці зароблять багато грошей?

6 вересня Венера сформує гармоныйний планетарний зв’язок з Юпітером

В результаті цього представники багатьох знаків Зодіаку зможуть збільшити дохід, зануритися в нові романтичні відносини і отримати інші бонуси від долі. Багато грошей цей аспект у вересні 2021 року принесе Левам, Дівам, Ракам і Козорогам.

Леви

У вересні 2021 року ви зможете заробити багато грошей. Вони прийдуть до вас через навчання, поїздки або роботу з документами. Також ви можете укладати угоди, підписувати комерційні угоди, торгувати в роздріб або дрібними партіями (найкраще, якщо предметами мистецтва, парфумерією чи косметикою) проводити юридичні та психологічні консультації, працювати з соціальними мережами і жонглювати інформацією в свою користь.

Діви

Вам у вересні 2021 року багато грошей принесе робота за наймом, виконання ваших рутинних обов’язків, лікування когось або догляд за кимось. Щоб збільшити доходи, вам потрібно найняти нових співробітників, працювати з кадрами, розширювати асортимент послуг і брати на себе нові обов’язки.

Будь-які ініціативи, які зміцнюють гармонійну атмосферу на робочому місці, заслуговують на увагу і принесуть гроші.

Раки

Ви зможете заробити багато грошей в вересні 2021 роки, займаючись будівництвом або сільським господарством. Також вас може очікувати успіх на сцені в мистецтві, кулінарії. Ви можете займатися езотерикою, психологією або гіпнозом.

Гроші прийдуть через хірургію, банківську справу, готельний бізнес, акціонування та інвестування. Деякі з вас отримають спадок або велику грошову допомогу від родичів. Можливо також отримання субсидій, пенсій і грантів. Також ви можете розбагатіти від того, що вам повернуть борг.

Козороги

У вересні 2021 року ви отримаєте багато грошей планування. Для досягнення успіху ви повинні навчитися керувати часом, мотивувати себе і ставити правильні цілі. Розвиток в професійній сфері принесе в цей час вам відчутні дивіденди. Начальник може вам підвищити зарплату, преміювати вас за успіхи в роботі або призначити на нову посаду.

Щоб отримати багато грошей у вересні, ваша професія повинна бути престижною. В іншому випадку вона повинна бути пов’язана з будівництвом, архітектурою, інженерією, дизайном або консервацією.

29 ВЕРЕСНЯ ВЕНЕРА ЗРОБИТЬ ТРІН з Нептуном

Цей аспект подарує деяким знакам Зодіаку багато грошей якимось чарівним чином. Це можуть бути доходи від мистецтва, видів діяльності, які не обкладаються податком, хімії, психології, езотерики, екології. Особливо цей аспект вплине на Водоліїв і Терезів.

Водолії

До вас гроші в вересні прийдуть через досягнення цілей і професійний успіх. Ваш кар’єрний ріст спровокує також і збільшення доходів. На роботі вам можуть виплатити премію або бонуси. З ростом вашого престижу буде збільшуватися і ваша фінансова стабільність. У цьому місяці ви можете також зав’язувати корисні знайомства, які в майбутньому принесуть вам гроші. Не виключено, що ви займете керівну посаду.

Терези

У вас великі гроші в цьому місяці прийдуть через ваші професійні обов’язки, які можуть бути пов’язані з документами, кадрами, листуванням, торгівлею або комунікаціями. Ви успішно будете з ними справлятися, ніж заслужите розташування керівництва.

You cannot copy content of this page