fbpx

У якій сфері очікує біла смуга на кожен знак зодіаку в 2024 році

Кохання чи велика грошова сума? Нові відчуття та враження? Новина, яка змінить усі? Знаходження місця, в якому буде дуже добре? А може, можливість стати кимось іншим? Сьогодні розповідаємо, що у 2024 році зробить щасливішими представників зодіакального пантеону.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Овни, вас у 2024 році щасливіше зробить можливість бути вільнішими в реалізації своїх бажань, отримувати те, чого хочеться, те, в чому ви собі відмовляли через якісь об’єктивні причини, через те , що фінансові кошти, час або інші ресурси потрібні були для здійснення амбітних планів або виконання якихось зобов’язань родича, батька або керівника.

А ще щастя вам принесуть абсолютно нові для вас враження та відчуття, отримувати які, ви, швидше за все, будете десь там, де раніше ніколи не були, і завдяки людям, з якими раніше жодного разу не спілкувалися.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Тельці, вам у 2024 році щастя принесе здобуття кохання, причому необов’язково до представника протилежної статі. Це може бути любов до себе, до зачатої дитини, до домашнього вихованця або до якогось майна, яке ви відчуватимете як щось особливе і по-справжньому своє.

А ще щасливішим вас зробить порятунок від якоїсь проблеми, яка заважала повною мірою насолоджуватися досягнутими успіхами, вкладати ресурси (час, гроші, почуття, сили) туди, куди дійсно хочеться їх вкласти, чи спілкуватися з тими людьми, взаємодія з якими приносить вам справжнє задоволення.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Близнюки, вас у 2024 році щасливіше зробить цілком виправдане відчуття, що ви нарешті закінчили з якимись справами, що сильно напружували вас, розплатилися з боргами, виконали довгострокові і стомлюючі для вас зобов’язання.

А ще щастя вам принесуть люди в найширшому значенні цього слова, нові зустрічі та захоплююче спілкування, можливість впливати на світогляд інших, подарунки від знайомих і незнайомих у вигляді чогось матеріального, а головне – можливість займатися тим, чим хочеться по-справжньому, чимось для вас дуже привабливим та захоплюючим.

Раки (22 червня – 22 липня)

Раки, вам у 2024 році щастя принесе щось таке, у що ви спочатку вкладете фізично, морально та емоційно і від чого потім отримаєте вельми вражаючу віддачу. Вам доведеться насолоджуватися і процесом, і результатом, станеться повне занурення, а те, що прийде нагородою, ви зможете використовувати для досягнення ще однієї важливої для вас мети.

А ще щасливіше вас зробить возз’єднання з якоюсь людиною, спілкування з яким починалося дещо дивно, в тому числі і через перешкоди, що створюються особисто вами. Це може бути і коханий/улюблена, і діловий партнер, і той, хто хоче бути вашим другом.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви, вас у 2024 році щасливіше зробить факт потреби, причому й того, кого ви самі емоційно потребуєте, і тим, хто зацікавлений у вас як у фахівці. Велика ймовірність, що друге походить з першого, тобто важлива для вас людина відкриє перед вами нові перспективи в роботі.

А ще щастя вам принесуть ті метаморфози у вашому існуванні, яких ви давно буквально прагнете, про які мрієте. Вони торкнуться всіх аспектів вашого життя, вплинуть на багато ваших відносин з оточуючими, зроблять вас вільнішими як фізично, так і психологічно і територіально.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, вам у 2024 році щастя принесе щось речове – нове придбання, велика грошова сума, отримана не за напружену працю, а за якимось іншим правом. Швидше за все, це стане здійсненням вашої давньої мрії та відкриє перед вами якісь нові можливості.

А ще щасливіше вас зроблять ті, по відношенню до кого ви відчуваєте теплі споріднені почуття, навіть якщо не пов’язані з цими людьми кровними узами. Підтримають вас і власне рідня: діти, батьки, брати, сестри, в тому числі й дуже далекі – далеко живі або, наприклад, зведені, троюрідні – і давні ділові компаньйони, близькі друзі та (або) сусіди.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези, вас у 2024 році щасливіше зроблять особистісні трансформації, можливість стати кимось іншим, відчути себе тим, ким ви або ніколи не були, або вже звикли бути. Велика ймовірність, що метаморфозам сприяють і якісь зовнішні обставини, і внутрішня потреба, і розуміння, що зараз – саме час.

А ще щастя вам принесе позитивну увагу оточуючих, починаючи з людини, якій ви, безумовно, дорогі, до якоїсь важливої для вас цільової аудиторії – людей, яким важливо те, що ви говорите, робите, створюєте як творча особистість, до чого закликаєте.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіони, вам 2024 року щастя принесе якась «битва» – як процес, так і результат. Ви зможете мобілізувати всі свої сили і можливості, показати оточуючим, на що насправді здатні, відкритися перед собою та іншими з абсолютно нового боку, а потім отримати і те, за що боролися, і славу, чи популярність, що зросла, у певних колах.

А ще щасливіше вас зробить можливість зміцнити владу над кимось – над підлеглими/колегами, над коханою людиною чи над тим, кого ви тільки плануєте зробити своєю/своєю, над якоюсь спільнотою – у реалі чи в Інтернеті.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільці, вас у 2024 році щасливіше зробить усвідомлення, що ви досягли того рівня, який відкриває перед вами майже будь-які можливості як у кар’єрі, так і в житті в цілому. Правда, тут важливо правильно скористатися ситуацією, що склалася, творити і примножувати, а не руйнувати, щоб щось почати з нуля.

А ще щастя вам принесе те, що прийде разом з якоюсь дуже копіткою і, можливо, утилітарною творчістю, яка стане для вас і прекрасним релаксантом, і тією норкою, в якій можна втекти, взяти паузу, упорядкувати думки, визначитися зі своїми бажаннями та намірами.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Козерога, вам у 2024 році щастя принесе зростання вашого добробуту, досягнення тієї матеріальної мети, яку ви давно перед собою поставили і яка особисто для вас символізує вельми вдале життя, високий статус, нові приголомшливі можливості як надалі розвитку, і у спілкуванні, наприклад входження у якесь елітне співтовариство.

А ще щасливіше вас зробить те, що ніколи не було для вас частиною існування та (або) проведення часу, не було для вас пріоритетним. Це дуже розширить ваші особистісні горизонти, подарує вам чудовий новий досвід.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Водолії, вас у 2024 році щасливіше зробить якась новина, яка змінить і поточну ситуацію, і психологічний настрій, і плани на найближче, а може, й віддалене майбутнє. Велика ймовірність, що завдяки отриманій інформації ви позбавитеся чогось такого, що багато місяців висіло над вами і не давало почуватися вільно.

А ще щастя вам принесе якась нова для вас самореалізація, яка допоможе вийти на вельми широку цільову аудиторію і максимально розширити коло спілкування, більше того, з цих людей ви згодом оберете собі дуже близького друга, або другу половинку.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Риби, вам у 2024 році щастя принесе самореалізацію через постановку важливої мети та через планомірне її досягнення. Ухвалення рішення, розміреність і прагнення до стабільно хорошого результату допоможуть перезавантажитися, поринути в процес, відволіктися від чогось і в результаті отримати бажане і випробувати ейфорію від перемоги.

А ще щасливішим за вас зробить якийсь матеріальний подарунок, який допоможе стати ближче якимось дорогим вам людям. Причому не виключено, що це буде досить велике підношення, яке до того ж змінить щось у вашому існуванні і додасть йому потрібного в той момент контексту.

You cannot copy content of this page