fbpx

У якому віці краще виходити заміж: підкаже твій знак зодіаку

Вже заміж нестерпно? Дізнайся, коли зірки радять тобі йти до загсу.

Серед ваших подруг напевно знайдуться дівчата, які твердять, що раніше 27-30 років пов’язувати себе узами шлюбу немає сенсу — мовляв, треба «нагулятися». А в числі родичів 100% є як мінімум одна людина (може бути, кохана бабуся або троюрідний дядько), яка постійно дістає питанням: «Ну що, наречена знайшла? А коли заміж? А то старою дівою залишишся!

На твою «готовність» вийти заміж має впливати не думка оточуючих, а інші фактори: від найочевиднішого (чи є поруч кохана людина, з якою ти готова рухатися життям далі) до… гороскопу! І я зараз не тільки про астрологічну сумісність — хоча її перед весіллям теж добре було б перевірити, — а й про твій особистий гороскоп народження. Твоя натальна карта здатна відповісти на багато питань про майбутнє, в тому числі і про те, коли тобі варто одружитися. На жаль, твого часу та місця народження я не знаю, зате знак зодіаку можу вгадати: він є в цьому списку.

Овен

Овен — перший у зодіакальному колі, тому представники цього знаку зодіаку вважають за краще лідирувати у всьому: у роботі, у навчанні та навіть у особистому житті. Ці вогняні хлопці швидко закохуються, швидко домагаються об’єктів свого кохання і тому часто швидко одружуються – у 21-22 роки. Якщо ти народилася наприкінці березня або в першій половині квітня, то пам’ятай про пораду зірок: «Іноді тобі треба пригальмувати, щоб переконатися: це справді кохання чи просто пристрасть, яка пройде через кілька місяців». Якщо ти не впевнена в почуттях, то краще пригальмуй із шлюбом: у будь-якому випадку старою дівою не залишишся.

Телець

Дівчатам-Тельцям зірки радить виходити заміж приблизно 25-26 років: це й не пізно, але й не рано. Зазвичай представниці цього знаку зодіаку зі шлюбом не поспішають: можуть зустрічатися з партнером кілька років до того, як зважаться сказати «Згодна!». Чому зволікають? Тому що хочуть раз і назавжди. І до того ж Тельцям потрібен час морально підготуватися, перевірити кохання та й грошенят на святкування весілля нагромадити :)

Близнюки

Близнюки – товариші легковажні та легені на підйом. Закохатися у старших класах та у 18 років зіграти весілля? Ці хлопці на це здатні! Вони не хочуть довго чекати: їм завжди хочеться скуштувати щось нове. На жаль, з цієї причини Близнюки часто розчаровуються у своїй другій половинці: мовляв, поквапилися. Тому багато народжених у червні виходять заміж кілька разів. Але ти заздалегідь не готуйся до багатомужності: просто перед тим, як зібратися в загс, раціонально звись усі «за» і «проти».

Раки

Рак – найсімейніший знак зодіаку. Так що виходити заміж дівчата і хлопці, народжені в липні, люблять рано — років так у 20-22, особливо якщо є настрій заводити дітей (а найчастіше цей настрій є). Єдиний фактор стримування для раннього шлюбу: страх з’їхати від батьків і почати доросле життя. Але зірки підштовхують: сміливо виходь заміж, якщо вже зустріла ту саму людину.

Лев

Леви виходять заміж тоді, коли у них з’являються фінансові кошти на розкішну церемонію ever. Ну, і поки вони добре виглядають (представниці цього знака, керованого Сонцем, люблять сяяти і бути в центрі уваги). 25 років – той самий вік, коли молодість і краса – у розпалі, а особисті бабусі в гаманці дозволяють влаштувати бенкет з розмахом. І нехай усі заздрять!

Діва

Якщо Раки ставлять сімейні цінності найвище, Діви часто роблять ставку на кар’єру, тому тема особистого життя відходить на другий план. Закоханим у Дів доведеться набратися терпіння та почекати, поки представниці цього знаку зодіаку реалізують усі (ну, чи хоча б деякі) свої проекти, перш ніж замисляться про шлюб. Зазвичай це відбувається до 27-28 років, а може пізніше. До речі, якщо вірити астрологам, то холостяків більше саме серед Дів. Тож, відповідальна Діво, сильно з темою заміжжя не затягуй: ризикуєш заробитись!

Терези

Одухотворені і романтичні Терези живуть за заповітом класика Пушкіна: «Кохання всі віки підкорені». Саме тому представники цього знаку зодіаку готові вийти заміж у будь-якому віці: у юності, у молодості, у зрілості чи навіть у старості. Головне — дочекатися того, хто запропонує руку, серце та колечко від Tiffany;)

Скорпіон

Скорпіона не надто турбує вік для шлюбу. Найважливіше інше — почуття та довіра до другої половинки. І якщо перший спалахує досить швидко, то з другим у представників знаку зодіаку стихії води часто виникає напруження. Найчастіше «дозрівають» для шлюбу Скорпіони до 26 років.

Стрілець

Стрільці – хлопці волелюбні, тому вони не прагнуть стати пташкою в клітці (а для багатьох дівчат цього вогняного знаку шлюб означає саме це). Стрільці люблять подорожувати і тусуватися, тому про створення сім’ї до 24 років вони навіть не замислюються. Класно, якщо на горизонті з’являється той, з ким можна поділити яскраві враження. Але якщо партнер Стрільця — нудний чи надто домашній, то раннього шлюбу не вийде: дівчина-Стрілець динамитиме свого нареченого, а заміж вийде після 30-ти.

Козеріг

Шлюб для Козерога справа відповідальна і дуже важлива. Якщо Близнюки готові легко пірнути в любовний вир, а потім досить швидко з нього виринути, то представники знаку землі мають інший підхід до відносин. Виходити заміж Козерога віддають перевагу у зрілому віці — після довгого і дуже ретельного вибору партнера. Ідеальний вік – від 29 до 35 років.

Водолій

Уран, планета-управитель Водолія, сприяє раннім шлюбам. Але, незважаючи на це, представники повітряного знаку зодіаку не прагнуть швидше одружитися. Вони дуже цінують свою свободу, тому можуть довгий час ходити у статусі холостяків та почуватися дуже щасливими. Коротше, у цих хлопців все непередбачувано: якщо зустрінуть кохання у школі, можуть зіграти весілля одразу після випускного. А якщо щось у стосунках не влаштовує, то можуть до 45 років перебувати у статусі «в активному пошуку».

Риби

Мрійливим Рибам потрібно дозріти, щоб ухвалити раціональне та зважене рішення про шлюб. Щоправда, найчастіше представники цього водного знаку зодіаку все-таки вважають за краще не розлучатися з повітряними замками та мріями: у рожевих окулярах вони виходять заміж рано — років о 19-20. Відразу попереджаємо, що ранні шлюби можуть виявитися для Риб невдалими — надто багато очікувань, стільки ж розчарувань (а ти думала, що в казку потрапила?). Натомість у 31-31 Риби нарешті розуміють, які якості вони хочуть бачити у партнері. І ось зрілі шлюби вдаються дуже вдалими!

 

You cannot copy content of this page