fbpx

У жовтні 2021 доленосної зустрічі очікують ці Знаки Зодіаку

У ЖОВТНІ 2021 доленосна зустріч ЧЕКАЮТЬ ЦІ ЗНАКИ ЗОДІАКУ

У жовтні в черговий раз проявить свою активність Венера – покровителька міжособистісних відносин в їх самих різних проявах. Тож не дивно, що саме в цьому місяці деяких знаків Зодіаку очікують доленосні зустрічі. Але не варто думати виключно про особисті стосунки, Венера символізує гармонію і взаєморозуміння в самих різних сенсах цього слова.

Можливо, доля подарує вам зустріч з людиною, яка посприяє кар’єрному і фінансовому благополуччю, допоможе досягти гармонії в родині. Про специфіку доленосних зустрічей для деяких знаків варто розповісти докладніше.

ТЕЛЕЦЬ

Необразливий роман і відносини на відстані можуть перерости в щось більше У Тельця настає довгоочікуваний період спокою і гармонії, коли можна забути про обридлих клопотах і нарешті зайнятися особистим життям.

Ставтеся до нових відносин з відповідальністю, навіть якщо це черговий роман або відносини на відстані. Повірте, що саме такі скромні «зерна», посаджені зараз, в подальшому можуть вирости в щось більше.

Ви так довго чекали моменту, коли ви знайдете свою другу половинку, що тепер упускати даний долею шанс просто не маєте права.

ВОДОЛІЙ

Прийшов час попрощатися з незалежністю У побудові відносин Водолій є одним з найбільш складних і суперечливих знаків Зодіаку. І багато в чому через те, що вперто не бажає розлучатися зі своєю незалежністю. Представникам цього знака Зодіаку слід якомога швидше перестати чіплятися за свій тісний особистий простір, а ще навчитися виражати позитивні емоції.

Саме в жовтні доля подарує їм зустріч з людиною, яка може стати опорою і втіхою на все життя. Радість від відносин з такою людиною набагато більше, ніж той тісний купол незалежності, яким звик оточувати себе Водолій.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків прийде пора розсудливим Близнюки відрізняються неймовірною волелюбністю. Їх планетою-покровителем є Меркурій, який знаходиться в тісному зв’язку з Венерою як в астрономічному, так і в астрологічному плані.

У жовтні все навколо буде натякати Близнюкам на те, що прийшов час навести порядок в особистих відносинах, обірвати непотрібні зв’язки і знайти єдину половинку. Якщо внутрішнє усвідомлення цієї необхідності настане, то доленосна зустріч обов’язково трапиться. Вона відбудеться так скоро, як тільки ви проникніться щирим бажанням мати свою справжню, міцну і згуртовану сім’ю.

РАКИ

У жовтні Раків очікують нові цікаві знайомства. Раків в жовтні чекає низка нових знайомств, кожне з яких буде ще цікавіше і більш несподіваною попередньої. І далеко не всі з них будуть обіцяти якісь зміни в особистому житті, багато знайомств торкнутися кар’єри і сфер, пов’язаних з творчою реалізацією.

Незважаючи на те, що нових зустрічей і знайомств буде неймовірно багато, доленосними в їх числі виявляться лише одиниці. Правильно «вирахувати», які саме знайомства можуть перерости в міцні відносини або довгострокове співробітництво, допоможе інтуїція. Нею Раки ніколи не були обділені.

You cannot copy content of this page