fbpx

Удача на роботі чекає 4 знаки зодіаку в кінці травня

10 травня Юпітер перейшов до Овену і весь місяць робить гармонійні аспекти з іншими планетами. Астролог назвала ті з них, яким подарує успіх у професійній сфері. Експерт передбачила, що цього місяця справжній успіх на роботі буде лише у кількох Знаків Зодіаку.

ТЕРЕЗИ
У другій половині травня 2022 року у вас на роботі буде удача. У колективі у цей час складеться сприятлива емоційна атмосфера. З товаришами по службі встановляться добрі стосунки, а керівництво буде до вас ставитися по-родинному. Колеги або підлеглі можуть попросити вас про допомогу. Хтось із домашніх може допомогти вам зробити частину домашніх обов’язків. Зараз ви можете змінити роботу на більш підходящу.

Можливо, ви зможете працювати вдома чи у сімейному бізнесі. У цей час ви можете підписувати договори, проводити переговори, укладати вигідні угоди, шукати партнерів та клієнтів. У цей час у вас з’являться нові перспективи партнерства та співпраці. Не виключено, що ви поїдете в інше місто, щоб зустрітися з партнером. У вас може бути можливість укласти договір з іноземною компанією. Також ви можете викладати чи консультувати в іншому місті чи регіоні. Ваші ідеї можуть стати популярними.

ОВНИ
У другій половині травня 2022 року ви будете дуже щасливими у професійних справах. У цей час ви можете просунутися кар’єрними сходами незрозумілим для оточуючих чином. У вас може з’явитися таємний покровитель, який сприятиме вашим успіхам. Ви можете зробити кар’єру в секретних службах чи органах безпеки, успішно працювати в медицині, брати участь в експертних операціях, оформляти візи та допомагати мігрантам.

Також у вас буде можливість займатися, психологією та НЛП. Не виключено, що ви гратимете роль сірого кардинала у великій компанії. 10 травня Юпітер увійшов до Овен, тому ви проявлятимете більше ініціативи та активності. У цей час ви зможете показати себе у кращому світлі. Це вдалий час для стартапів та підприємництва. У другій половині травня ви можете займатися будь-якою інтелектуальною діяльністю, писати статті та книги. Успіх принесуть поїздки, спілкування з навколишніми людьми та наукова діяльність.

ЛЬВИ
У другій половині травня 2022 року на роботі на вас чекає успіх. У цей час ви будете багато контактувати з фінансовими та адміністративними органами, підписувати договори про розподіл прибутку та розміщення капіталу. Вам доведеться вирішувати питання, пов’язані із чужими грошима. Не виключено, що в цей час ви знайдете собі іншу роботу, повністю або частково зміните рід діяльності.

Також вам можуть зробити вигідну пропозицію щодо підвищення на посаді, яка зможе розкрити вам нові професійні перспективи. У цей час ви можете набути особливого статусу серед колег. Всі ці успіхи ви зможете добитися самостійно. Ваша робота може бути пов’язана з експортом, оптовою торгівлею, правом, філософією чи езотерикою. Ви можете займатися менеджментом або отримати вчений ступінь. Також ви можете брати участь в освітніх або йти проектах, виступати в ЗМІ. Просуватися кар’єрними сходами вам можуть допомагати впливові покровителі.

БЛИЗНЮКИ
Зірки передбачають, що у другій половині травня 2022 року у вас буде удача на роботі. В цей час посилиться магнетизм вашої особистості. Ваш чоловік або коханець може допомогти вам у просуванні кар’єрними сходами. Ви можете виявляти великі амбіції та натиск, прагнути зайняти високе громадське та професійне становище.

Вашого начальника можуть усунути, а ви можете зайняти його місце. Не виключено, що ви активно діятимете відразу в декількох сферах і напрямках. Стиль роботи зараз може змінитися. Також ви можете змінити вид діяльності. У соціальній ієрархії ви можете зайняти досить високе місце.

You cannot copy content of this page