fbpx

Удача Овнів, контакти Терезів та ідеї Риб: докладний гороскоп з 13 по 19 лютого

Астрологи розповіли, що можна очікувати цього тижня

ОВНАМ – можете вдало використовувати цей час для розширення, удача чекає на поїздки, зустрічі з новими людьми. Добре вдається вгадувати бажання оточуючих, легко вести розмову. Рухайтеся до мети, але не забувайте при цьому і про інтереси інших людей, інакше програєте у чомусь більшому, ніж гроші. Знайдіть час для фізичних вправ, бажано, щоденних. Особливу увагу слід приділити дітям: спробуйте зрозуміти які почуття ними керують.

ТЕЛЬЦЯМ — складний, але цікавий період, багато хто зіткнеться з загадковими подіями і важкозрозумілими. Важливо побачити суть того, що відбувається, не надаючи значення дрібниці. З’являється прагнення розширення кола спілкування. Схильність до перебільшення здатна завадити вам адекватно оцінити обстановку, але авторитет, що склався, допоможе вирішити проблеми, що намітилися. У сім’ї настав час навчання: вчіться разом, це так зближує!

БЛИЗНЮКІВ – не сумнівайтеся у сприятливому результаті справи, успіх вам супроводжує зараз практично у всіх починаннях. Можна сміливо звертатися до начальства та вищих організацій. Тиждень сприятливий для різноманітних контактів, творчих зустрічей і, особливо, особистої творчості. Якщо зазвичай ви відчуваєте обмеження з боку суспільства, знайте: зараз є шанс поставити все на нові рейки. Ближче до вихідних ви можете отримати привабливу пропозицію або зробите її самі.

РАКАМ — ваші нові плани вимагатимуть від вас відмовитися від старого способу вести справи. Вдалині від будинку можуть відкритися джерела додаткового заробітку. Можлива підтримка та заступництво осіб, старших за віком чи становищем. Найкраще уникати спілкування з тими, хто збиває вас “з шляху правдивого”. У всякому разі, не погоджуйтесь на пропозиції, які вас насторожують. В особистому житті зірки радять зробити щось несподіване, – здивуйте партнера!

У ЛЕВІВ — вам потрібно уважніше поставитися до своїх професійних обов’язків: зараз дещо складніше, ніж зазвичай, включитись у повсякденні справи. Намагайтеся не реагувати на фактори, що відволікають. Добре було б вийти на свій власний, індивідуальний стиль роботи. Період відзначений гарною фізичною та інтелектуальною формою, розквітом інтуїції. З’явиться потяг до музики та танців. Рекомендується більше часу приділити своїм друзям та близьким: накопичилося багато всього, що вам потрібно обговорити.

ДІВ має сприятливий час для того, щоб рушити назустріч новим знанням і людям. Можливо, з кимось із старих знайомих ви також знайдете більш цікаву та вигідну форму співробітництва. Будьте сприйнятливішими до знаків уваги з боку протилежної статі. Перед деякими виникне потреба великих витрат: матеріальних чи енергетичних. У вас є все необхідне для успіху – довіртеся своїй силі!

ТЕРЕЗИ, рекомендується зустрітися з тими, з ким би ви хотіли познайомитися ближче. Щодо роботи — саме час самостійно зробити щось для покращення свого становища. Започатковані проекти забезпечать незабаром вражаючий результат. Можливі вдалі роботи з переобладнання робочих приміщень та досягнення комфорту у домашньому просторі. Хороший період з’ясування подружніх відносин, прояснення цілей.

СКОРПІОНАМ — у багатьох іде переоцінка цінностей, пошук нового місця в житті. Комусь настав час знайти собі щось принципово інше, розширити сферу впливу. Потрібно вибрати правильну тактику, і прибуток стане цілком реальним. Ділові та дружні зустрічі пройдуть якнайкраще, якщо ви сміливіше виявляти свою волю. Прекрасний час для переговорів, покупок, домашніх справ, розваг та спілкування з дітьми. Сни можуть бути дуже яскравими, що несуть потрібну інформацію.

СТРІЛЬЦЯМ – обставини штовхають вас на активніший прояв своєї натури. Незважаючи на психічну напругу, це плідний час, особливо для роботи у колективі. Однак на вас чекають певні складнощі в оволодінні потрібною інформацією. Прекрасний час для поїздок у справах, дружніх зустрічей та романтичних захоплень. Вдалими виявляться поїздки, здійснені у пошуках задоволення. Вдома належить вирішити побутові питання, — займатися цим краще разом.

КОЗОРОГИ у спільній роботі не соромтеся відстоювати свою думку: це піде на користь і вам, і справі в цілому. Період пов’язаний із очищенням, перетворенням у духовному плані. Деякі переповнені емоціями і можуть вдало висловити їх на папері, в танці або якимось іншим чином. Зверніть увагу на слова та вчинки оточуючих. Люди будуть дуже чутливі до критики на свою адресу: набагато більшого ви досягнете похвалою.

ВОДОЛІЇ — варто більше часу приділити перегляду та уточненню планів. Багатьом спаде на думку змінити роботу чи коло спілкування, виникне інтерес до роботи у новій області. Вчіться реалізовувати власні ідеї, залучаючи сили оточуючих. Період символізує вибір нової мети та відстоювання особистих інтересів, посилюється і дар переконання, і здатність впливати на перебіг подій силою думки.

РИБАМ – тиждень несе випробування, пов’язані з виконанням професійних обов’язків. Це пояснюється тим, що голова зараз більше зайнята особистими справами. У відносинах із близькими доведеться зробити важливий вибір. Прекрасний час для творчості, занять мистецтвом, участі у різноманітних громадських заходах. Навчання, розпочате у період, принесе у майбутньому громадське визнання.

You cannot copy content of this page