fbpx
Цей день Гороскоп Удача Овнів, лідерство Раків та експерименти Риб: докладний гороскоп на 28 листопада по 4 грудня

Удача Овнів, лідерство Раків та експерименти Риб: докладний гороскоп на 28 листопада по 4 грудня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня.

ОВНАМ — вдалий період для прийому гостей та візитів у відповідь. Намічаються повороти на краще у професійних справах, а от у партнерських відносинах ситуація може ускладнитися взаємними претензіями. Загалом цей час сприятливий для пояснень, довірчих розмов, спільної діяльності. Але будьте розбірливі в їжі та розвагах. Рекомендується вивчення духовної літератури, обрядів.

ТЕЛЬЦЯМ – гарний час для тих, хто звик працювати з великими масами людей. Інтуїція може допомогти непогано заробити, отримати необхідну інформацію з довкілля. У чоловіків посилюється вимогливість до домашніх та підлеглих, а жінкам буде властива зайва емоційність та вразливість. Виявіть максимум терпіння і знайте, що відверта розмова здатна вирішити всі непорозуміння.

БЛИЗНЮКІВ — багато хто отримає можливість навчання та підвищення кваліфікації. Не шкодуйте сил та часу на придбання нових знань! У цей час корисно переглянути перспективи розвитку власних справ і всерйоз взятися за проекти, що надихають. Тиждень підходить для творчих заходів, можливо з’явиться можливість додаткового заробітку. Добре прикрашати житло, дбати про свій зовнішній вигляд.

РАКАМ – вам зараз властива надзвичайно гостра спостережливість та вміння швидко оперувати фактами. Вдалий час для проведення презентацій, боротьби за лідерство; можете розраховувати на розуміння керівництва та впливових осіб. Підвищується чутливість до будь-яких зображень: вони чинитимуть на вас особливо сильний вплив. Те саме стосується снів, які не варто сприймати буквально. Подумайте про те, як порадувати дітей та близьких.

У ЛЕВІВ — на багатьох чекають плідні переговори та зустрічі. Хороший динамічний період для тих, хто любить творчість, спілкування та участь у незвичайних проектах. Декому доведеться зробити вибір щодо вкладення великої суми грошей. Ви маєте всі шанси на успіх. Також цей час дуже сприяє фізичному навантаженню, пішим прогулянкам, взаємодії зі світом тварин.

У ДІВ — ймовірні несподівані фінансові витрати, — на навчання, розваги чи на якусь техніку. Добре поєднувати різні проекти, переглядати свій звичайний спосіб ведення справ. Поєднавши свої ідеї з можливостями оточуючих, ви досягнете фантастичних результатів! Прийнявши себе, свої сильні та слабкі сторони, ви отримаєте свободу та енергію для звершень.

ТЕРЕЗИ, передноворічний клопіт поєднуються з романтичним настроєм і передчуттям змін. Багатьох цей час підштовхує до пошуку більш відповідного місця у житті, прийняття він нової ролі. Для вас зараз найголовніше — вірити собі: погоджуйте лише те, що цікаво вам особисто. Цей період несе натхнення письменникам, художникам та мандрівникам. Благотворним чином на вас впливатиме вплив молодших членів сім’ї.

СКОРПІОНАМ — ви зробите дуже далекоглядно, якщо більше справ заплануєте цього тижня. Підходящий час для переговорів з далекою перспективою, сприятливі контакти з покровителями. Порозуміння з партнерами по бізнесу дозволить знайти оптимальний шлях, який приведе до успіху ваш спільний проект. Зі зовнішнього світу прийдуть потрібні знаки, підказки та послання. Гарний час для звільнення від непотрібних речей та емоцій.

СТРІЛЬЦЯМ – перед вами відкриваються нові можливості для кар’єрного зростання. Ваші захопленість та самовідданість дозволять розвинути успіх. Не протиставляйте себе колективу, шукайте, і точки дотику обов’язково виявляться. У деяких з’явиться ідея, яка допоможе залучити додаткових клієнтів. Можуть навалитися якісь додаткові турботи щодо господарства. Рекомендується очистити домашній простір від мотлоху.

Зірки попереджають КОЗЕРОГОВ про те, що ви маєте всі шанси помітно вплинути на розвиток подій наступного тижня. Можна отримати вигоду як від старих справ, так і нових проектів, у когось намічається надходження грошей з незвичного джерела. Час взаємних залицянь, насичення себе та близьких позитивною енергією. Ви надаватимете великий вплив на настрій близьких вам людей. Хороший період для творчості, філософських роздумів та духовних практик.

ВОДОЛІЇ – перша половина тижня чудово підходить для освоєння всіх тонкощів професії. Імовірні несподівані фінансові витрати, швидше за все, за сімейними обставинами. Настав час подумати про партнерські відносини, подбати про дітей, надати підтримку старшим родичам. Сприятливий час для мирного вирішення сімейних проблем та внесення до будинку предметів, здатних зробити життя затишнішим.

РИБАМ – виграють ті Риби, які зважаться на експеримент. Можливо, справи складуться таким чином, що тимчасово ви реалізовуватимете свої проекти поодинці. Все, що зараз вдасться, пізніше отримає вдалий розвиток. Для тих, хто шукає роботу, можливе отримання нових привабливих пропозицій. Рекомендується поспілкуватись зі старими знайомими, обговорити спільні плани на новорічні канікули. Розгляньте оригінальні, незвичні для вас способи відпочити від робочої метушні.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 14 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 14 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 14 серпня 2021 року Овен Сьогодні вам варто особливо остерігатися слів на кшталт «завжди» і «ніколи» і по можливості їх не вживати. Постарайтеся й

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіакуФінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Досягти фінансового благополуччя мріє кожен із нас. Для цього необхідно правильно розпоряджатися своїми грошима, а також дотримуватися порад астрологів. За допомогою щотижневого гороскопу ви зможете отримати успіх і поліпшити своє

2 знаки зодіаку максимально накриє лавина щастя найближчими днями2 знаки зодіаку максимально накриє лавина щастя найближчими днями

Фортуна мило посміхнеться представникам цих сузір’їв та обдарує їх теплом та радістю Астрологи позначили знаки зодіаку, яких захлисне лавина щастя протягом найближчих кількох днів. Кармічний дар приготував Всесвіт для представників