fbpx

Удача Овнів, знання Водоліїв і вибір Риб: детальний гороскоп на 14 жовтня

Астрологи розповіли, чого варто очікувати в цей день

ОВНИ

ОВНИ – можуть вдало використовувати цей час для навчання, удача чекає в поїздках, зустрічах і турботі про процвітання сім’ї. Можуть відкритися джерела додаткового заробітку. Поставтеся серйозно до своїх мрій, зробіть що-небудь для їх реалізації.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ – будуть мати успіх у протилежної статі. Деякі з представників цього знака змусять своїх партнерів похвилюватися, несерйозно ставлячись до ув’язнених раніше угод. Корисно позбавлятися від гордині, усього помилкового, наносного.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ – виникне необхідність великих витрат: матеріальних або енергетичних. Дозвольте проявитися своїй внутрішній силі, відчуйте зв’язок з природними явищами. Вдалий день для втілення самих різних ідей.

РАКИ

РАКИ – вас супроводжує успіх практично у всіх планах. Ділові і дружні зустрічі пройдуть краще, якщо ви будете відкрито заявляти про свою позицію. Шукайте нові способи взаємодії з молодшим поколінням.

ЛЕВИ

ЛЕВАМ – потрібно уважніше поставитися до своїх професійних обов’язків: можливі нестиковки, накладки через погану узгодженості дій. Вчіться реалізовувати власні ідеї різними способами.

ДІВИ

У ДІВ – з’являється прагнення до розширення кола спілкування: день насичений взаємодією з різними людьми. Добре проводити вологе прибирання приміщень, безжально викидати непотрібні речі. Небажано брати і давати в борг.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ, рекомендується дуже дбайливо поводитися з людьми, що мають для них особливе значення, не піддаватися на провокації. Період відзначений хорошій фізичній і інтелектуальній формою, розквітом інтуїції.

Можна влаштувати собі розвантажувальний день, відмовившись від важкої їжі.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ – У багатьох йде переоцінка цінностей, пошук нового місця в житті.

Можлива підтримка і заступництво осіб, старших за віком або положенню. Сни можуть бути дуже яскравими, пророчими.

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ – є всі шанси для відновлення втраченого взаєморозуміння в колі родичів. Також можна вийти на новий рівень відносин з навколишнім простором, отримати підживлення від красивих місць.

КОЗОРОГИ

Зірки попереджають КОЗОРОГІВ про те, що постарайтеся більше часу приділити роботі над собою. Показано позбавлення від негативних емоцій: образи, агресії.

Сюди ж відносяться дитячі страхи і почуття, що ви чогось варті. Особливу увагу слід приділити дітям: спробуйте зрозуміти, що рухає їх поведінкою.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ – знання, отримані в цей період, принесуть в майбутньому дохід. Намагайтеся не реагувати на відволікаючі фактори. Будьте сприйнятливі до знаків з боку тіла: якщо ви і далі будете ігнорувати його потреби, воно може збунтуватися.

РИБИ

РИБИ – у відносинах з людьми доведеться зробити важливий вибір. Багатьом прийде в голову думка змінити роботу або коло спілкування.

У будь-якому випадку, варто більше часу приділити уточненню планів на майбутнє. День пов’язаний з очищенням, Преображенням в духовному плані.

You cannot copy content of this page