fbpx

Угоди Тельців, зв’язку Раків та скромність Терезів: докладний гороскоп на 10 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

У ОВНІВ можуть збільшитися обов’язки на роботі: потрібний час для зміцнення авторитету, переходу в нову якість. Не замикайтеся на інтересах своєї сім’ї: думайте масштабніше.

У ТЕЛЬЦІ — час великих угод, добре розпочинати нові проекти. Контакти з перспективними партнерами надалі принесуть багато користі. Колегам захочеться з’ясування стосунків, а можливо, і більш тісного спілкування.

БЛИЗНЮКАМ показано йти до наміченої мети, нікуди не згортаючи. Реально розкласти по поличках все незрозуміле, багато що виправити, змінити на краще. Зверніть увагу на інформацію, що надходить уві сні.

РАКИ можуть завести корисні зв’язки та покращити свій матеріальний стан. Однак, перш ніж розпочинати нові справи, постарайтеся завершити старі. Поставтеся уважно до свого здоров’я, заповніть дефіцит вітамінів.

У ЛЕВІВ можливі вдалі придбання та покупки. Також намічається вирішення якоїсь проблеми, після чого можна очікувати відновлення добрих відносин з кимось, хто представляє для вас інтерес. Знайдіть у собі сили зробити те, чого ніколи не робили раніше.

ДІВАМ бажано переглянути свій розпорядок дня, постаратися врівноважити робочий час і час, присвячений домашнім справам і особисто. Цей період можна успішно використовуватиме інтенсивного навчання і початку циклу, спрямованого фізичне вдосконалення.

Від ТЕРЕЗІВ справи вимагатимуть максимальної зібраності та дисципліни. Протягом дня доведеться вирішувати величезну кількість важливих питань, так що зберіться рано! Добре було б позбутися зайвої скромності в особистих питаннях.

СКОРПІОНІ мають вирішити творчі завдання, причому вони вдало підключать до цієї справи своїх знайомих. Багато що вдасться вирішити завдяки вашому красномовству та стрункій логіці.

СТРІЛЬЦІ Ніщо з того, що відбувається, не викличе роздратування, якщо ви зможете використовувати ці події для свого розвитку. Якщо ви належним чином налаштуєтеся, ваші плани реалізуються один за одним.

У КОЗЕРОГОВ можливі несподівані фінансові витрати, швидше за все, за сімейними обставинами. У родинному колі не виключені претензії: можливо, вам і вашому партнеру необхідно знайти спільну справу за межами будинку.

У ВОДОЛІЇВ сьогодні не зовсім звичайний погляд на речі. У вирішенні професійних справ намітилися перспективи, що обнадіюють. Можливе одержання листа чи іногороднього дзвінка: у цей час активізуються старі зв’язки, відроджуються сподівання минулого.

РИБИ, будьте уважні до інформації, що приходить: є ризик чогось недочути або недозрозуміли. Варто уважніше поставитися до справ, пов’язаних із фінансами. Сприятливий час зміни роду діяльності та обговорення планів у майбутнє.

You cannot copy content of this page