fbpx

Упертість і мінливість: що заважає різним знакам зодіаку стати щасливими

Навіть найбагатша, здорова людина може відчувати себе нещасливою в світі через власний характер. Ті ж риси, що допомагають нам рухатися вперед, уникати небезпек і будувати плани, заважають насолоджуватися тим, що маємо.

Овни

Овни зазвичай дуже товариські і життєрадісні. Вони легко заводять нові знайомства, будують грандіозні плани і анітрохи не бояться ризикувати, намагаючись домогтися поставленої мети. Проте зірки не наділили цей знак зодіаку терплячістю.

Якщо у Овна щось не виходить з першої спроби, він просто приходить в лють – як же так, адже є і знання, і натиск, чому ж потрібно чекати ?! Астрологи радять представникам цього знаку набратися терпіння і пам’ятати про те, що на все потрібен час. Варто також і поберегти своїх близьких, а не зриватися на них в хвилини відчаю.

Тельці

Вперті Тельці могли б частіше відчувати себе щасливими, якби навчилися зважати на думку інших. З боку представники цього знака зодіаку здаються дуже м’якими, спокійними і доброзичливими, але тільки найближчі люди знають, як нестерпний Телець в поганому настрої.

Якщо людина, народжена під цим сузір’ям, вирішила вчинити по-своєму, ніщо не здатне збити з наміченого шляху. Фахівці радять їм все ж прислухатися до думки інших – іноді з боку дійсно видніше, як вчинити правильніше.

Близнюки

Двоїстість Близнюків не тільки заплутує оточуючих, але і завдає чимало проблем їм самим. Близнюк може бути веселим і активний, а через п’ять хвилин раптом засумувати і зануритися в себе – в ньому дійсно ніби борються дві різні людини. Астрологи рекомендують навчитися частіше «випускати» у світ свою позитивну сторону, тоді і жити стане легше.

Рак

Раки дуже чутливі, щирі і щедрі. Для того щоб бути щасливими, цим представникам астрологічного кола важливо відчувати себе потрібним, а так буває не завжди.

До того ж Раки надзвичайно ранимі й уразливі. Будь-яке зауваження вони здатні прийняти на свій рахунок і «роздути» до неймовірних розмірів, а після довго переживати про те, що зробили щось не так. Вчіться не брати все близько до серця, і станете по-справжньому щасливі.

Леви

Всупереч розхожій думці, не всі Леви зарозумілі і пихаті, але кожен представник цього знака любить бути в центрі уваги. Тим, хто народився під сузір’ям Лева, важливі схвалення і визнання оточуючих, тому такі люди часто самі «накручують» себе думками про те, що комусь вони можуть і не подобатися.

«А що подумають люди?» – ця фраза постійно крутиться в голові у Левів. На думку астрологів, від такого способу мислення потрібно терміново позбуватися. Зосередьтеся на тих, хто дійсно не уявляє життя без вашої участі, і будьте впевнені, що на рівному місці ніхто не подумає про вас погано.

Діва

На вигляд Діви дуже спокійні, врівноважені і навіть трохи холодні. Насправді ж представники цього знака звикли тримати всі почуття всередині, через що в душі у них постійно вирує шквал емоцій.

Найнеприємніше для самих же Дев полягає в тому, що вони схильні дуже довгий час збирати образи. Обговорюйте те, що вам не подобається, – жити стане набагато легше.

Терези

Терези вміють подобатися оточуючим, вони чесні, відповідальні, не конфліктні. Кожен свій крок народжені під цим сузір’ям продумують наперед, довго розмірковуючи, що добре, а що погано, і як все виглядає з боку.

Найчастіше такий підхід призводить до зайвої недовірливості. Фахівці радять не боятися йти на ризик і робити помилки, адже навіть помиляючись, можна стати щасливим.

Скорпіон

Скорпіону, щоб стати щасливим, потрібно працювати над собою. Ваш настрій дуже часто змінюється – сьогодні ви милі і товариські, а завтра раптом холодні й жорстокі.

Не зациклюйтеся на своїх ворогів, проблемах і конфліктах, бути позитивною людиною набагато приємніше. Навчіться бачити хороше в кожному дні.

Стрілець

Стрілець – один з найщасливіших знаків зодіаку. Його представники вміють цінувати те, що мають, чи не зациклюються на складнощі і щиро радіють будь-якої дрібниці.

Проте і їм є чому повчитися. Багато Стрільці схильні ідеалізувати світ навколо, а потім засмучуватися, зіткнувшись з суворою реальністю. Частіше нагадуйте собі про те, що світ прекрасний якраз тому, що неідеальний.

Козорог

Козороги дуже працьовиті, терплячі і витривалі. Здавалося б, цей врівноважений і спокійний знак зодіаку легко і просто може побудувати собі таке життя, про яку можна тільки мріяти, але насправді характер Козерога часто заважає йому досягати нових висот. Народжені під цим сузір’ям вкрай консервативні.

Вони обожнюють стабільність, спокій. Не бійтеся нового, рухайтеся вперед і обов’язково станете ще щасливішим, ніж раніше.

Водолій

Водолії практично ніколи не бувають одні – вони товариські, позитивні і дуже мрійливі, що може зіграти з ними злий жарт. Завжди варто пам’ятати про те, що ваше життя залежить тільки від вас самих, а не від приятелів і родичів.

Більше дійте, а не фантазуйте. Ділитися планами з іншими – не гріх, але тільки в тому випадку, якщо ви дійсно маєте намір їх здійснити, а не просто хочете підтримати розмову.

Риби

Риби народжуються дуже хорошими психологами, правда, лише для інших. Представники цього знака розібратися у власних почуттях і бажаннях не можуть, чому часом дуже страждають.

Постарайтеся якомога рідше занурюватися в себе і свої думки, не зациклюйтеся на одному і тому ж і не турбуйтеся даремно. Намагайтеся мислити більш позитивно і перестаньте з будь-якого приводу шкодувати себе.

You cannot copy content of this page