fbpx
Перейти до вмісту

Успіх Овнів, гроші Раків та справи Водоліїв: гороскоп на 11 грудня для кожного знаку зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку
на 11 грудня 2021 року

Овен

Ваші ніздрі лоскоче запах забороненого плода. Ви все одно його зірвете, чи треба поспішати?

Телець

Сьогодні вам доведеться зіткнутися з низкою дрібних незручностей. Прийміть їх філософськи – що не робиться, все на краще.

Близнюки

Скоротіть коло спілкування сьогодні. Ви будете дуже вразливі емоційно і присутність поруч із вами великої кількості людей перенесете насилу.

Рак

Сьогодні ситуація, можливо, складеться таким чином, що вам доведеться діяти негайно, часу на роздуми зовсім не залишиться. Запасіться кількома варіантами рішень наперед.

Лев

Сьогодні, взявши на озброєння якусь ідею, не залишайте її на хвилину. Вона дуже хороша, щоб боротися і дозволити реалізувати її комусь іншому.

Діва

Сьогодні ви будете сповнені ентузіазму, але на рідкість розпорошені. Рухи ваші можуть виявитися досить погано скоординованими, тому уникайте близькості крихких предметів.

Терези

Ви сьогодні будете тим багаттям, у якого так приємно гріти втомлені організми. Це здорово, але кількість організмів, що обігріваються, необхідно регулювати, хоча б з метою збереження власного здоров’я.

Скорпіон

Сьогодні ваші апетити можуть виявитися дещо підвищеними. Пам’ятайте, багато добре – теж погано. Якщо вже не можете не скупитися, постарайтеся принаймні не нашкодити власному здоров’ю.

Стрілець

Повірте у свій успіх – чим сильнішою буде ваша віра, тим щасливішим ви будете. Сьогодні можна навіть піти на певний ризик, у розумних межах, очевидно.

Козеріг

Сьогодні ви можете опинитися перед проблемою вибору, причому в тому місці, де очікуєте найменше. Не турбуйте себе скаргами з цього приводу, краще вийміть відповідний урок.

Водолій

Сьогодні вам повинен представитися напрочуд зручний випадок, щоб відновити колись здані позиції. Не пропустіть його, наступний може бути нескоро.

Риби

Намагайтеся використати на всю міць вашу уяву. Це дозволить вам знайти ключ до великого професійного успіху. У жодному разі не зупиняйтесь на половині дороги.