fbpx

Успіх Овнів, напруга Раків та ризики Дів: докладний гороскоп на 23 лютого

Астрологи розповіли, чого очікується представникам сузір’їв від цього дня.

ОВНАМ доля наполегливо запропонує взяти участь у справах оточуючих. Ви можете успішно виступити в ролі лідера, організатора спільної розваги. Пам’ятайте, що люди сьогодні особливо потребують підтримки.

ТЕЛЬЦІ визнають необхідність збільшення зусиль до виконання задуманого. Добре працювати над бізнес-планом, розподіляти обов’язки та ділитися досвідом.

У БЛИЗНЮКІВ період пов’язані з використанням найрізноманітніших джерел інформації. Вирішуються затягнуті ситуації, прояснюються спірні питання. Сприятливий час для подорожей.

РАКИ працюватимуть над досягненням впевненості та самостійності у прийнятті рішень. День обіцяє бути дещо напруженим у плані робочих взаємин.

ЛЕВАМ необхідно розвинути велику терпимість до чужих проявів. Перешкодою на шляху до успіху можуть стати власні забобони та впертість. День відзначений зростанням фізичної та розумової активності.

ДІВАМ не завадив би ковток свіжого повітря: як у прямому, так і в переносному значенні. Життя щедро на відкриття та нові можливості; може повезти навіть у дуже ризикованих підприємствах.

ТЕРЕЗИ можуть зіткнутися з бунтом підростаючого покоління: дайте дітям шанс проявитися, показати, на що вони здатні. Угоди, досягнуті сьогодні, матимуть гарне продовження у майбутньому.

У СКОРПІОНІВ — період подолання емоційних труднощів. Не бійтеся висловлювати судження, відмінні від загальноприйнятих, поводьтеся відповідно до власних принципів.

Для СТРІЛЬЦІВ це надзвичайно динамічний і багатоплановий день. Однак було б непогано повчитися впливати на перебіг подій тонше, ніж ви звикли: ви досягнете більшого меншими силами.

Перед КОЗЕРОГАМИ постають фінансові питання: бажань стає більше і у вас, і ваших близьких. Не відмовляйте собі, що, як ви відчуваєте, піде на користь вашому розвитку.

ВОДОЛІЯМ добре розпочинати важливі проекти. Намагайтеся діяти на власний розсуд, не піддаючись чужому впливу. Важливо поєднати власні зусилля із зусиллями однодумців.

Для РИБ це час серйозних роздумів, набуття цікавого досвіду. Доведеться піти на певний ризик, щоб досягти свого. Посилюється оригінальність мислення.

You cannot copy content of this page