fbpx
Перейти до вмісту

Успіх Тельців, контакти Раків та бажання Стрільців: докладний гороскоп на 8 лютого

Астрологи розповіли, чого варто чекати від цього дня

ОВНИ

ОВНАМ варто пом’якшити натиск і направити свої сили на досягнення важливих цілей. День ідеально підходить для початку подорожі чи подорожі.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІВ чекає успіх в іншій комерційній діяльності. Але поспішність у діях може негативно позначитися на бізнесі: вмійте чекати відповідного моменту.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ вдалий час для переговорів і переходу на нову роботу. Поставтеся критично до впливу, який намагаються зробити на вас інші люди.

РАКИ

У РАКІВ можуть активізуватися контакти з іногородніми та іноземними партнерами. Ваша ініціатива буде схвально зустрінута авторитетними особами.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ зручний період для накопичення знань. У цей час бажання більшої свободи уживається у вас із вимогливістю до оточуючих.

ДІВИ

ДІВАМ день підходить для придбань, покупок, обговорення поточних справ. Гарний час для обміну досвідом з партнерами та товаришами по службі.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, день повний протиріч та несподіваних подій, з яких є всі шанси вийти переможцем. Поїздки краще перенести на кілька днів.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНИ можуть багато чого досягти у цей період. Поділіться своїми планами з тими, хто не схильний ставити під сумнів, а, навпаки, любить вселяти в друзів віру в успіх.

СТРІЛЬЦІ

У СТРІЛЬЦІВ виявиться бажання керувати ходом подій на роботі та у дружньому середовищі. У вас зараз багато сил та енергії, які можна використовувати для роботи.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГОВ день зайнятий вирішенням дрібних питань. Не кидайте розпочату справу на півдорозі: успішно завершивши цей етап, ви зможете розпочати новий.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ у цей день добре спілкуватимуться зі старшими родичами. Можливий продуктивний обмін ідеями. Реально посилити одне одного, передавши інформацію.

РИБИ

РИБАМ потрібно бути серйознішим, працюючи з людьми. Якісь питання повинні бути обговорені заздалегідь: не чекайте, що вони владнаються без вашої участі.