fbpx
Перейти до вмісту

Успіх Тельців, завдання Раків та можливості Дів: докладний гороскоп з 14 по 20 лютого

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього тижня

ОВНИ

ОВНИ, настав час, коли ви можете зробити якісь кроки для внутрішньої та зовнішньої трансформації. Можливо, з кимось із партнерів ви знайдете нову, більш прийнятну форму співпраці.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІВ успіх чекає у торгівлі та іншій комерційній діяльності. У когось відкриється нове джерело доходів. Але поспішність у діях може негативно позначитися на бізнесі.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ, поставтеся критично до впливу, який намагаються зробити на вас інші люди. Найбільший успіх супроводжуватиме тим, хто слухає насамперед себе.

РАКИ

Для РАКІВ це час, коли старі життєві завдання можуть втратити свою важливість, і вам доведеться вирішувати, куди рухатися далі. Знадобиться вміння ставити нові добротні цілі.

ЛЕВИ

ЛЕВІВ обставини штовхають на активний вияв своєї натури. Нині важливо вчасно поєднати власні зусилля із можливостями партнерів.

ДІВИ

У ДІВ у справах відкриються нові можливості, це сприятливий час для бізнесу. Але доведеться піти на певний ризик, щоб досягти бажаних результатів.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗИ, задіявши свої зв’язки, ви зможете просунутися у вирішенні професійних справ. Добре придбати необхідне обладнання, приймати на роботу цінних фахівців.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНАМ прийде збільшення відповідальності з наступною винагородою. Можуть з’явитися нові романтичні захоплення та уподобання. У вихідні слід приділити увагу дітям.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦІ, стан зірок сприяє реалізації ваших планів, з’явиться реальна можливість виконати задумане. Наперед продумана зустріч буде успішною.

КОЗОРОГИ

КОЗОРІГИ у професійній діяльності можуть рухатися прямо до мети, але не забувайте при цьому і про інтереси оточуючих. Успішно йдуть справи, що мають на увазі самостійну роботу.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ потрібно вибрати правильну тактику, і прибуток стане цілком реальним. Йдучи на нові контакти, є шанс налагодити довготривалі зв’язки із цікавими людьми.

РИБИ

У РИБ період пов’язаний з використанням різних джерел інформації. Зараз добре планувати спільну діяльність та ділитися досвідом. Ви можете успішно виступити в ролі лідера.