fbpx

Успіх у коханні в травні 2022 чекає 4 знаки зодіаку

6 травня 2022 року Меркурій сформує секстиль із Венерою. Цей гармонійний аспект подарує представникам деяких знаків зодіаку щасливу зустріч. Астролог повідомила, на кого у квітні 2022 очікує романтичне знайомство. Вона передбачає, що цього місяця в особистому житті пощастить майже всім, але тільки чотири Знаки Зодіаку зможуть знайти свою пару.

ВОДОЛІЇ
У травні 2022 року на вас може чекати романтичне знайомство. З майбутньою коханою людиною ви можете разом зайнятися бізнесом чи запустити творчий проект. Ви будете багато спілкуватися, їздити та переписуватись.

Ваш обранець може бути письменником, логістом, лікарем, лінгвістом, водієм чи кур’єром. Є ймовірність, що деякий час ви будете з ним зустрічатися потай від оточуючих. Швидше за все, він виявиться дуже щедрою і великодушною людиною.

СТРІЛЬЦІ
У травні 2022 року ви матимете шанс зустріти свою другу половинку. Ми можете познайомитися зі своїм обранцем у нічному клубі, на дискотеці, ресторані, театрі або в ювелірному магазині. Також ви можете зустрітися на вечірці у сусідів чи приятелів. Не виключено, що він виявиться високопоставленою людиною чи медійною особистістю.

Ваш коханий також може займатися видавничою, релігійною чи юридичною діяльністю. Можливо, ви також будете з ним у ділових відносинах. Ця людина може бути досить заможною і допомагати вам з грошима або надавати іншу протекцію. Висока ймовірність, що ваші відносини розвиватимуться стрімко. Вже цього місяця ви можете оголосити про заручини або навіть подати заяву до РАГСу. Але в нього можуть бути якісь сімейні обставини, які він може приховувати від вас.

ТЕРЕЗИ
У травні 2022 року на вас чекає романтичне знайомство. Є шанс, що ці стосунки можуть спричинити щасливий шлюб. Ваш обранець може жити далеко від вас, в іншому місті чи навіть у країні. Він може бути мандрівником, працювати в туристичному бізнесі чи великій компанії, викладати чи читати лекції з кафедри. Ви можете співпрацювати з ним у питаннях бізнесу. Не виключено, що він допоможе вам у робочих справах.

У чомусь ця людина, незважаючи на свою чарівність, може порушити ваші межі, але вам вдасться дійти компромісу. Будь-яка співпраця з ним буде взаємовигідною. Як варіант, ви самі можете вирушити в далеку подорож і познайомитися з вашим майбутнім чоловіком у дорозі або іншому місті. Він може бути мігрантом, людиною іншої національності чи релігії. Шлюб із цією людиною може виявитися щасливою також і у фінансовому плані. Ваш улюблений може мати сильний магнетизм і підвищену сексуальність.

ОВНИ
У травні 2022 року ви можете зустріти своє кохання. У цей час ваша чарівність та харизма посиляться. У протилежної статі ви будете викликати захоплення та захоплення. Вашим шанувальникам захочеться заступатися вам і надавати всіляку підтримку. Зараз ви налаштовані на те, щоб ідеалізувати свого партнера.

Не виключено, що він виявиться людиною з артистичними чи музичними здібностями. Вашим новим коханим може бути ваш сусід, однокласник або однокурсник. Їм може стати письменник, журналіст чи ваш студент. Також у цей час ви можете змінити коло свого спілкування та зав’язати романтичні стосунки з новим знайомим. У вас з’явиться можливість познайомитися у поїздці або листуванні. Ви можете познайомитися на зупинці, транспорті або на іспиті.

You cannot copy content of this page