fbpx

Успіх у коханній у грудні 2021 чекає на 5 знаків зодіаку

5 знаків зодіаку зустрынуть своє кохання  у грудні 2021

Деякі Знаки Зодіаку в грудні 2021 чекає успіх у коханні, тому що Венера, яка в астрології відповідає за кохання, буде занходитися у гармонійному аспекті.

За пожвавлення в особистому житті цього місяця очікує Дів, Раків, Близнюків, Тельців та Овнів.

ДІВИ

У грудні 2021 на вас чекає багато романтики та флірту. Ви будете ходити на побачення, слухати зізнання у коханні та приймати подарунки. Ви або зустрінете нове кохання або вийдете в особистому житті на новий рівень.

Відносини будуть яскравими, пристрасними, глибокими та незабутніми. Ви, нарешті, зможете зустріти людину, про яку давно мріяли. Намагайтеся, щоб емоції не захлеснули вас із головою і не піддавайтеся ревнощам.

Наприкінці місяця Меркурій з’єднається з Венерою та Плутоном. Це може спровокувати підвищену конфліктність, тому слідкуйте за своєю мовою. Зараз навіть будь-які слова можуть сприйматися в багнети.

РАКИ

У грудні 2021 року настає довгоочікуваний час, коли ви зможете зустріти свого партнера. Якщо у вас вже є кохана людина, і ви з нею давно зустрічаєтеся, збільшується шанс оформити з нею відносини офіційно. Якщо ви вже одружені, це чудовий момент для того, щоб внести у відносини трохи романтики.

Не виключено, що в ситуації, що склалася, доведеться вибирати з двох претендентів на вашу руку і серце. У грудні можна оголосити про заручини або подати заяву до РАГСу.

Не виключено, що ваш обранець виявиться творчою людиною, консультантом чи юристом. Ви ходитимете з ним на художні виставки, відвідуватимете всілякі заходи та ресторани. Можливо, ви зустрінете цю людину на сайті знайомств.

БЛИЗНЮКИ

Вас у грудні 2021 року чекає період любові та пристрасті. На жаль, ви не будете позбавлені стресів, ревнощів та емоційних криз. Ви можете зрадити вашому партнеру або він обдурить вас. У цей час вам доведеться долати багато складнощів. У вас може виникнути бажання стежити за вашим коханим, вивести його на чисту воду або навіть найняти детектива.

Також ви можете завести роман із людиною, яка займається приватним розшуком. А ще ваш обранець може бути фінансистом, банкіром чи великим бізнесменом. У вас може з’явитись можливість жити за його рахунок. Щоб дочекатися удачі у коханні, зірки рекомендують вам тримати свої емоції під контролем.

ТЕЛЬЦІ

Грудень 2021 обіцяє вам удачу в коханні, цікаві поїздки та ментальне розширення горизонтів. Ви можете завести роман з іноземцем, поїхати за кордон або познайомитися з представником іншої культури та релігії. Не виключено, що ваша кохана людина може стати вашим духовним учителем.

Також ви можете познайомитися з викладачем вузу, моряком або хіміком. Він може виявитися священиком, юристом чи популярною медійною персоною. У ваших відносинах буде багато пристрасті, ніжності та інтелектуальних бесід. Наприкінці місяця коло вашого спілкування розшириться ще більше та з’явиться багато можливостей для нових знайомств.

ОВНИ

Якщо ви мали на меті зустріти своє кохання, у грудні 2021 ви зможете її досягти. Не виключено, що ви зустрінете свого майбутнього партнера по шлюбу на роботі, познайомитеся з ним за кордоном, на будь-якій закритій тусовці або курсах підвищення кваліфікації. Також вашою коханою людиною може стати ваш начальник. Можливо, ви зустрінете його на природі, десь у горах. Він може бути старшим або досвідченішим за вас. Не виключено, що спочатку у стосунках ця людина намагатиметься тримати дистанцію.

Related Post

У 4-х Знаків Зодіаку розпочнеться врожай успіхів з 11 серпня! Що принесе Меркурій у Діві?У 4-х Знаків Зодіаку розпочнеться врожай успіхів з 11 серпня! Що принесе Меркурій у Діві?

11 серпня 2021р о 21:57 Меркурій виходить з яскравого знака Лева і входить в знак прагматичної і інтелектуальної Діви. Тут він одночасно буде перебувати в своїй обителі і екзальтації, тобто,

Любовний гороскоп на 30 жовтня 2021 року для всіх знаківЛюбовний гороскоп на 30 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 жовтня 2021 року Овен У цей день важливу роль у вашому особистому житті зіграє знання іноземних мов і іноземної культури. При цьому зовсім

Гороскоп КОХАННЯ на 17 червня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 17 червня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні в разі негараздів в особистому житті зірки рекомендують звернутися за порадою до людини, яка не знає особисто вашого коханого і вперше чує про вашу нелегку