fbpx

Успіхи Левів, емоції Терезів та гроші Риб: гороскоп на 17 грудня для кожного знаку зодіаку

Докладний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 17 грудня 2021 року

ОВЕН

Сьогодні ви будете схильні до містицизму. Можете спробувати викликати духів – має вийти.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні у вас буде достатньо енергії для прокручування досить ґрунтовних справ, проте може не виявитися бажання. У будь-якому випадку, удача знаходиться на відстані витягнутої руки, витягувати її чи ні – ваша справа.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні ви не страждатимете зайвим терпінням. Страждати будуть оточуючі, так що, щоб уникнути непотрібних конфліктів, краще від ранку попередити їх, щоб даремно вас не дратували.

РАК

Сьогодні йти на будь-який ризик, навіть найменший, для вас практично рівносильний самогубству. Перейдіть дорогу в належному місці, будь ласка.

ЛЕВ

Сьогодні у вас раптом прокинеться винятковий нюх на гроші. Сподіваємося, що вам вдасться рознюхати достатню кількість.

ДІВА

Сьогодні вам потрібно бути максимально обережним. Недбалість дорого вам обійдеться, якщо не спричинить пряму небезпеку. Нехай та неприємність, якої вам важко, але вдасться уникнути на початку дня, послужить вам попередженням.

ТЕРЕЗИ

Якщо вам здається, що ваші принципи лише ускладнюють вам життя, то настав час їх переглянути. Чи всі вони вірні? Більшість ваших проблем навіть не є.

СКОРПІОН

Сьогодні вам доведеться більше дбати про чиїсь інші інтереси, абсолютно закинувши свої власні потреби. Звинувачувати в цьому особливо нема кого, хіба що, самого себе.

СТРІЛЕЦЬ

Ви можете потрясти людей тим, що кажете. Ваше вільнодумство перевершить усі розумні межі. Ніщо для вас не буде таким важливим, як новизна у всьому. За один день ви досягнете того, чого багато хто не може зробити за роки – репутація трохи божевільного ексцентрика вам забезпечена.

КОЗОРІГ

Сьогодні ваші амбіції не дадуть вам сидіти спокійно. Ви з шумом і помпою просуватиметеся вперед, і жодні перешкоди не зможуть вас зупинити. Залишається вас лише привітати та побажати вам подальших успіхів.

ВОДОЛІЙ

Виграш штука, звичайно, хороша і ніколи не зайва, проте при чесній грі він приємніший. Сьогодні не час вправлятися над совістю, вона буде дуже ранима.

РИБИ

Якщо ви терміново не почнете найактивніше займатися щосили відкладається питанням, ви ризикуєте накликати на себе досить похмурий період життя. І, що особливо неприємно, досить тривалий.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 3 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 3 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 В цей день вам нелегко буде прийняти вашого коханого таким, яким він є. Тому ви будете всіляко намагатися переробити його на свій лад, перекроїти під себе,

Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 14.09.2021 року для кожного знака зодіаку Гороскоп на 14 вересня 2021 року Овен Сприятливий день для комерційних операцій, ділової активності, творчих шукань, любові й сімейних відносин. Приготуйтеся

Доленосні зустрічі і успіх в кар’єрі: китайський гороскоп на серпень 2021Доленосні зустрічі і успіх в кар’єрі: китайський гороскоп на серпень 2021

Щур Для народжених в рік Щура настав час діяти. Ви сповнені сил і енергії, можете звернути гори. Астролог пророкує вам покупку нової нерухомості або меблів в будинок, успіхи в кар’єрі.