fbpx

Уважність Раків, успіх Стрільців та прибуток Львів: докладний гороскоп з 16 по 22 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв цього дня.

ОВНІВ чекають кілька перспективних пропозицій. Багато хто досягне успіху у вирішенні питань особистого характеру. Перешкодити в цьому може лише власна тенденція затягувати, відкладати справи на потім. Можливо, доведеться триматися дещо осторонь оточуючих. Нічого дивовижного: проявляється схильність до самостійних дій. Бажання виділитися штовхатиме на досить ризиковані кроки. У будь-якому випадку це краще, ніж нічого не робити через страх помилитися. Рано чи пізно ваші старання та досвід обов’язково будуть винагороджені.

ТЕЛЬЦЯМ настав час переглянути свої старі переконання. Готовність взяти на себе вирішення чужих проблем дуже зручна для оточуючих, але для вас особисто надає певну загрозу. Хороший період для вкладення коштів, бажаних покупок та цікавих знайомств. Період підходить для вдосконалення професійної майстерності, навчання нових навичок. Інтуїція допоможе відрізнити оптимальні дії тих, що диктуються зайвою обережністю.

БЛИЗНЮКИ прагнутимуть до усамітнення, проте необхідність виконати свої обіцянки може порушити ці плани. Можливе непорозуміння у відносинах з оточуючими, натомість зірки сприяють творчості, дається натхнення та сили для втілення ідей. Дехто виявиться дещо стиснутим у матеріальному плані, наважившись накопичувати гроші на якесь велике придбання. Щоб була сила та енергія діяти, не забувайте час від часу переглядати свої життєві цілі.

У РАКІВ зросте почуття відповідальності щодо дорученого. Не виключено, що торкнуться проблеми родичів чи когось із найближчого оточення. Якщо не вдасться дозволити собі повноцінний відпочинок, то потрібно вчитися відновлювати сили в найменш напружені моменти. Компанія старих перевірених друзів чи цікаве хобі — те, що зараз потрібне. До того ж, на вас чекає зростання сексуальної активності, ніжність і гармонія у відносинах з близькими. Зараз особливо важливо не зашкодити собі та іншим.

У ЛЕВІВ принесе прибуток все, що пов’язане з рекламою та торгівлею. Період підходить для вдосконалення професійної майстерності, навчання нових навичок. Досягти успіху може перешкодити схильність до поспішних висновків. Особливо це стосується намірів інших людей. Краще знайти собі вчителя у тих питаннях, які вас по-справжньому цікавлять. Багато хто несвідомо велику увагу приділятиме зовнішньому вигляду, одязі, прикрасам.

Багато ДІВ займуться справами, що вимагають ретельності та тверезого розрахунку, і досягнуть успіху в них. Проте справи можуть постраждати через те, що раніше будуть розпочатись завершеними. Добре йде одужання, звільнення від непотрібного: зірки обіцяють полегшення і тим, хто ослаблений фізично, і тим, хто вражений емоційно. Гарний час для вкладення коштів, бажаних покупок та цікавих знайомств. Уважно стежте за своєю промовою: є ризик наговорити зайвого.

ТЕРЕЗИ будуть перебувати у постійній взаємодії з оточуючими людьми, надаючи на них сильний вплив. Особливого значення набувають дружні зв’язки, спілкування з однодумцями. У спілкуванні з представниками влади потрібно діяти акуратно, намагаючись обминути все підводне каміння. Бажання, які дали про себе знати в цей період, найкраще реалізувати одразу, не затягуючи. Не захоплюйтеся моралями, особливо з дітьми: ваш ентузіазм у цьому питанні їх тільки відштовхне.

Деякі СКОРПІОНИ ув’язнуть у великій кількості справ і паперів. Маса нових вражень від знайомства з цікавими людьми чекає на тих, хто зважиться взяти активну участь у суспільному житті. У ваших руках може бути велика сума грошей або якісь інші цінності, можливо — чужі. Особливої уваги вимагатимуть справи домашні: назріли зміни, пов’язані з перебудовою вашого житла. Відновлюються добрі стосунки із родичами, ймовірно отримання новин здалеку.

У СТРІЛЬЦІ час творчого успіху, реалізації задуманого та переоцінки планів. У результаті стануть більш незалежними. Важливо вміти концентруватися на тому, що робиш, синхронізувати “дух” та “тіло”. На роботі працюйте на 100%, не відволікаючись, а відпочиваючи, не думайте про роботу. Все, що ви зараз віддасте, повернеться до вас сторицею. Вдалині від будинку можливі забавні пригоди. Особливої розбірливості вимагатимуть від вас нових зв’язків.

КОЗЕРОГИ повинні спостерігати і робити висновки про себе та своє місце у світі. Успіх залежить від того, наскільки практично ви розпорядитеся вільним часом та фінансами. Важливо не забудьте про необхідні дзвінки та розсилку пошти. Уважно поставтеся до отриманої інформації: є ризик прийняти поспішне рішення на основі неточних фактів. Серед знайомих можуть з’явитися люди зовсім різних поглядів та інтересів. Не приховуйте своїх почуттів від тих, хто вам не байдужий!

ВОДОЛІЯМ доведеться приділити увагу подіям давнього минулого чи старим знайомим. Подивіться у вічі своїм страхам — саме вони обмежують ваш шлях нагору. Не забудьте про заплановані справи — особливо ті, що обіцяли самі собі. Сприятливий період для спільного відпочинку, самостійної творчості та серйозних змін. Якщо ви хочете перейти від планів та міркувань до реальних дій, потрібна самодисципліна.

РИБИ будуть захоплені своїми власними переживаннями, і домогтися від них розумних дій практично неможливо. У вас у цей час у строгому порядку вибудовуються всі цінності, а потяг серця отримують шанс на взаємність. Також зірки допомагають у роботі над собою, здобутті бажаного емоційного та психічного стану. Комусь доведеться пожинати плоди своїх попередніх дій. Будущі вихідні дуже підходять для поїздок і подорожей, які краще запланувати заздалегідь.

You cannot copy content of this page