fbpx
Перейти до вмісту

Узи Раків, пізнання Терезів та проблеми у Козорогів: докладний гороскоп на 19 грудня

Астрологи розповіли, що очікується від цього дня

ОВНИ

ОВНИ можуть стати учасниками зустрічі, що запам’ятовується. Настав слушний час для укладання союзів, зав’язування міцних відносин: використовуйте його з користю!

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ справи підуть у гору, якщо вони зможуть поєднати думку авторитетних людей та своє особисте розуміння ситуації. Чим оптимістичнішими будуть ваші плани на майбутнє, тим краще.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ — сприятливий час для зустрічей з людьми, які знають, чого вони хочуть. Використовуйте будь-яку можливість дізнатися щось нове про питання, що вас цікавить і, не відкладаючи, застосовуйте отриману інформацію. Можна розраховувати розуміння родичів.

РАКИ

РАКИ мають шанс знайти нових клієнтів. Не шкодуйте часу для досягнення порозуміння з дітьми та батьками: зараз саме час для того, щоб зміцнювати родинні зв’язки. День ідеально підходить для спільних розваг.

ЛЕВИ

ЛЕВИ успіх обіцяють подорожі та поїздки, зв’язки з іноземцями, реклама. Період припасив масу вражень для тих, хто вміє цінувати прості задоволення типу прогулянки зимовим лісом, відвідування лазні. Навіть процес поглинання їжі ви здатні перетворити сьогодні на щось чарівне.

ДІВИ

ДІВИ, день обіцяє піднести вам чимало інформації, яку належить обміркувати і, надалі, використати. Гарний період для тих, хто вміє реалізовувати задумане, не відкладаючи у довгий ящик.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ для сприятливого розвитку подій зірки радять зупинитися, прислухатися до того, що відбувається всередині, і тільки потім діяти. Прекрасний день для навчання, самопізнання та взаємовигідної співпраці.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНІМ чекає бесіда, результати якої можуть виявитися повною несподіванкою. Не тягніть, якщо відчуваєте, що настав час щось змінювати – сміливо пробуйте себе в новій ролі, зараз у вас все вийде легко та природно.

СТРІЛЬЦІ

У деяких СТРІЛЬЦІВ з’явиться бажання вивчити щось принципово нове, деякі планують далеку поїздку. Може бути ряд обмежень з боку оточуючих, але навряд чи вони зможуть завадити вашим планам. Саме ваші бажання та їхня сила визначать подальший розвиток подій.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ намічається вихід у вирішенні домашніх проблем та тупикових ситуацій. Час, проведений разом із улюбленими людьми, наповнить ваше серце особливою радістю.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЯМ зірки націлюють на якісне виконання родинних обов’язків. До того ж, це гарний час для прибирання будинку, позбавлення від непотрібних речей, облагородження простору.

РИБИ

Деяким РИБАМ доведеться зайнятися справами друзів. Покладайтеся на інтуїцію, вона підкаже вам вирішення будь-якого завдання. Гарний час для творчості та оновлення іміджу, розлуки зі старими звичками.