fbpx

Вдалі дні березня 2024 року для всіх знаків — прогноз астролога

Березень — місяць потрясінь, емоційної ясності та рішучих дій, оскільки він принесе Місячне затемнення у Терезах і скупчення планет у Рибах та Овні. У той час як Риби та Овен символізують кінці та початки, вони також проводять паралель між глибоким розумінням та дією.

Найвдаліший день у березні 2024 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Найвдаліший день: вівторок, 20 березня, Сонце в Овні — у вашому будинку самоідентифікації

Меркурій і Сонце обидва висвітлюватимуть ваш будинок самоідентифікації, а сукупність планет у Рибах допоможе вам зв’язатися з вашим внутрішнім «я». Це поєднання ваших мрій та інтуїції з самопідтвердженням та віруваннями, які можуть допомогти вам зробити їх реальністю.

Коли ви вірите у свої мрії та поважаєте свої внутрішні думки, ви приваблюєте більше того, що ви хочете від життя.

Ваше сонячне повернення збігається з астрологічним новим роком, що означає важливу пору року для вас, щоб дозволити собі почати все з чистого аркуша – цього разу з наміром слідувати шляхом своїх мрій.

Телець

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах — у вашому секторі бажань

Енергія Риб управляє вашим сектором бажань, що також наголошує на необхідності роздумів про зв’язки, якими ви користуєтеся у своєму житті. Після всього декількох місяців перебування Юпітера у вашому Тельцевому знаку, настав час взяти бика за роги і дійсно змусити цю енергію працювати для вас, більше не утримуючи себе.

Молодий місяць у Рибах – чудова можливість задати намір про те, чого ви хочете досягти у своєму житті.

Коли ви ставите цей намір, переконайтеся також рефлектувати, як підтримка зв’язків з іншими людьми може допомогти вам у вашому шляху. Кожному іноді потрібна допомога. Застосувавши ваші навички створення мереж, стаючи більш товариськими та роблячи все, щоб це працювало на вашу користь, ви можете досягти значного прогресу у березні.

Близнюки

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах — у вашому будинку кар’єри

Сатурн знаходиться в Рибах з 2023 року, проникаючи через вашу кар’єру. Це змушує вас думати про свій професійний шлях по-іншому, тому що ви знаходите баланс між відповідальністю та великим вкладом у колектив. Підняття молодого місяця в Рибах дає вам можливість почати все з чистого листа у вашій кар’єрі або коледжевому шляху.

Зосередьтеся на тому, чого ви навчилися під час цієї епохи Сатурна в Рибах і чого ви мрієте для себе, оскільки Нептун також знаходиться в Рибах.

Це молодик ближче до Нептуна ніж Сатурна, що означає, що має бути менше випробувань і більше можливостей знайти простір для досягнення професійного успіху, про який ви мрієте. Просто пам’ятайте, що енергія риб завжди вимагає сміливого стрибка віри. Коли ви зробили роботу над створенням міцного фундаменту, це буде легше зробити.

Рак

Найвдаліший день: субота, 10 березня, Меркурій у Овні — у вашому секторі професійних амбіцій

Енергія Овна керує вашим сектором професійних амбіцій, порушуючи теми кар’єри, вибору спеціальності в коледжі або стажувань, які можуть допомогти вам направити свій шлях до життя, про яке ви мрієте. Після того, як ви стільки часу зосереджувалися на своєму романтичному житті та процесі трансформації, вам тепер радять більше задуматися про те, якою є ваша мета і як втілити її в життя.

Дозвольте собі сфокусуватися на собі, своїх мріях та тому, що ви хочете створити. Всі інші будуть в порядку, але ви заслуговуєте на цю можливість знайти щось, що є тільки для вас і що додає до того роду життя, яке ви хочете жити.

Ви не тільки прагнете жити за своїм призначенням, але вам також потрібна мета, щоб по-справжньому відчувати себе сповненим. Навіть якщо ви почуваєтеся успішним на своєму кар’єрному шляху, спробуйте зайнятися волонтерською роботою чи бізнесом, щоб знову відчути вогонь у собі.

Лев

Найвдаліший день: вівторок, 20 березня, Сонце в Овні — у вашому секторі достатку

Березень має бути неймовірно сильним місяцем для вас, оскільки енергія Овна активізує ваш сектор достатку, а Риби принесуть можливості для глибокої трансформації. Ваш рік – це справжній крок на шлях життя, яке відкривається перед вами, і це принесе вам більше любові, успіху та радості.

Сонце – одна з найвдаліших планет у зодіаку, і в Овні ви отримуєте подвоєну дозу енергії в житті. В цей час не варто сумніватися. Скористайтеся новими можливостями, будьте відкриті ризику і прагнете того, що здається новим і захоплюючим у вашому житті. Постарайтеся не витрачати надто багато енергії на занепокоєння, як все повернеться. Натомість вкладайте себе в те, ким ви хочете стати кожен новий день, який видається вам.

Діва

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, Місячне затемнення у Терезах — у вашому секторі багатства

Місячне затемнення у Терезах відбудеться у вашому другому секторі багатства і надасть вам можливість виконати необхідну глибоку роботу, яку вимагатиме південний вузол. Південний вузол є зміною вашої системи цінностей і того, як ви генеруєте фінансовий добробут. Не обов’язково причина для сумнівів чи занепокоєння, але в такому ключі, який приведе вас до більшої співпраці чи взаємозалежності з іншими для досягнення успіху.

Вкладіться у більшу співпрацю з іншими під впливом енергії цього місяця, особливо якщо займаєтеся конкретним проектом чи справою з бізнес-партнером.

Вам також може знадобитися задуматися про те, що приносить вам багатство крім фінансових ресурсів. Наприклад, зв’язки, які у вас є в житті, те, як ви проводите свій час та інші користі можуть принести вам багатство, яке ви шукаєте – не лише цифри на банківському рахунку.

Терези

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Молодий місяць у Рибах — у вашому будинку рішучості

Це момент, коли ви не повинні стримувати себе і починати новий початок або мрію, яку ви маєте. Місячні Вузли – Вузли долі – знаходяться прямо у вашому знаку зодіаку, і енергія Овна в поєднанні з енергією Риб допомагає вам зосередитися на тому, щоб знайти в собі завзяття та силу волі, щоб зробити нові кроки та встановити межі. Чесно кажучи, зробіть все, що потрібно, щоб досягти бажаного.

Під впливом енергії Риб, що збільшує вашу рішучість, місячне затемнення у Терезах допоможе вам поринути в глибинну істину про себе. Це епоха глибоких змін усередині вас, які змушують вас зайняти головну роль у своєму житті.

Через це ваша увага та рішучість щодо майбутнього посилюються, допомагаючи вам зробити все необхідне, щоб відчути, що у вас більше контролю над своїм життям. Ваш девіз у цей період – не давайте нікому себе утримувати, тому що зараз все залежить лише від вас.

Скорпіон

Найвдаліший день: неділя, 31 березня, Веста у Раку — у вашому секторі розширення

Енергія Раку управляє вашим сектором розширення, достатку та удачі. Це може принести не тільки нові можливості, а й шанси на подорожі, освіту чи участь у спеціальних цікавих курсах, таких як йога чи гончарне мистецтво. Зрештою, Рак допомагає вам зробити так, щоб ви могли отримати максимум від свого життя.

Як багато енергія Рака пов’язана з будинком, вона вчить вас тому, що справжній будинок – це той, який знаходиться всередині вас і дозволяє випробовувати все, чого ви бажаєте від життя.

Коли Веста переміщається в Рак, вас спонукатиме прийняти нове та вийти зі старих зон комфорту. Фактично те, що раніше здавалося зоною комфорту, більше їм такої не буде. Натомість долею ви будете спокушені здивувати себе тим, що вас приваблює і на що ви готові піти на ризик. Намагайтеся не сумніватися в цій новій енергії і просто прийміть її як підтвердження того, що ви виросли в людину, яка дійсно здатна створити достаток, який ви завжди хотіли.

Стрілець

Найвдаліший день: вівторок, 20 березня, Сонце в Овні — у вашому домі радості

Сонце зміщується в Овна, а разом з ним і Меркурій, що означає, що настає час створення більшого щастя у вашому житті. Хоча в цей час може бути більше акценту на романтичних відносинах або шлюбі, все це завжди зводиться до того, що ви, нарешті, починаєте вірити, що заслуговуєте на щастя, про яке завжди мовчазно мріяли.

Оскільки Плутон перемістився з Козерога до Водолія, ці уроки самооцінки стали частиною вашої нової ідентичності, що означає, що тепер ви можете впевнено вимагати того, що вам належить.

Щастя — це не просто відчуття, яке виникає саме по собі, це більш серйозне. Воно є невід’ємною складовою вашого життя. Замість того, щоб надавати більше значення зобов’язанням чи фінансовому успіху, ви почали ставити щастя та внутрішній спокій у центр вашого життя. Продовжуйте так само, навіть якщо хтось може викликати сумніви, тому що, дозволяючи собі бути щасливим, ви також приваблюєте удачу, яка необхідна, щоб це стало реальністю.

Козеріг

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, Місячне затемнення у знаку Терезів — у вашому секторі успіху

Цього року вам належить процес пошуку балансу між професійним та особистим життям, оскільки вузли долі акцентують ці теми для вас. Ви завжди цінуєте стабільність і успіх у кар’єрі, але також маєте дозволити собі зрозуміти, що ви більше, ніж просто те, чим займаєтеся.

Ви є сукупністю любові, яку даруєте, посмішок, які приймаєте, і моментів сміху, які оточують вас.

Поки ви йдете шляхом повного усвідомлення того, що приносить справжнє виконання, місячне затемнення в знаку Терезів у березні принесе вам момент кармічного успіху. Так як південний вузол є аспектом минулої карми, це затемнення призведе до поворотного моменту у вашому мисленні про успіх, який дозволить вам повністю отримати все, над чим ви так працювали. Зміна наших поглядів також дозволяє зробити інший вибір.

Водолій

Найвдаліший день: понеділок, 25 березня, Місячне затемнення у знаку Терезів — у вашому будинку можливостей

Цьогорічна енергія вже сильно відрізняється з появою Плутона у вашому знаку, і ви без зусиль притягуєте все, що хочете. Менше обмежень і менше страху гальмують вас на шляху до нових можливостей, любові та успіху. Поки ви все ще збільшуєте імпульс у цей час, можете спокійно довіряти, що зможете створити все, чого бажаєте. Вам просто потрібно повірити у себе.

Місячне затемнення у знаку Терезів у вашому будинку можливостей приносить шанси на глибокі переживання у вашому житті через подорожі, кар’єру чи духовні пошуки. Оскільки це місячне затемнення, ви можете випробувати емоційне зрушення в собі, який допоможе вам побачити безліч можливостей, які вас оточують. Не погано мати так багато хороших речей навколо, що вам потрібно трохи часу, щоб прийняти рішення. Просто переконайтеся, що зрештою ви оберете хоча б одну можливість.

Риби

Найвдаліший день: неділя, 10 березня, Меркурій у Овні — у вашому секторі фінансового достатку

З того часу, як Сатурн перейшов у ваш знак Риб, ви стали серйозніше ставитися до створення свого успіху та прояву своєї внутрішньої цінності. Ви мрієте серед знаків Зодіаку, але потрібно присвятити себе і працювати, щоб втілити ці мрії в реальність. У цьому процесі більшого зобов’язання до свого майбутнього ви неусвідомлено зміцнили свою репутацію та професійний статус.

У міру того, як Меркурій переходить до Овна до вашого сектору фінансового достатку, фінансові нагороди за вашу наполегливу роботу почнуть надходити. Це може виявитися як бонус або несподівана можливість, і вам можуть запропонувати нову професійну роль на основі встановленої вами репутації.

Найважливіше – пам’ятати, яка ціна у вас за цей час і що ви воістину заслуговуєте на кожен прекрасний дар, який готується до вас, особливо враховуючи, що це лише початок зростання, який ви побачите у цій сфері вашого життя цього року.

You cannot copy content of this page