fbpx

Великі маніпулятори: 3 знаки зодіаку, які майстерно керують іншими

І приз за кращу психологічну дію дістається…

Лев: маніпулятор-диктатор

Леви, як ви напевно знаєте, люблять владу, і якоюсь мірою це навіть добре. З них виходять чудові лідери, вони вміють розподіляти завдання та делегувати. Але є один небезпечний момент: Леви можуть легко втратити контроль і перетворитися на диктаторів.

Вони відчують смак влади, керуватимуть людьми і не дбатимуть про їх добробут, думаючи тільки про те, як найбільше встигнути зробити. Якщо ви Лев, будьте обережнішими і намагайтеся контролювати себе на керівних посадах: помилитися може кожен, але якщо ви вчасно визнаєте свою помилку, все буде добре.

Скорпіон: маніпулятор-калькулятор

Скорпіони мають аналітичний розум, а ще з них виходять чудові стратеги. У більшості випадків це справді корисно, але іноді вони можуть перейти межу.

Обчислити власний зиск для Скорпіонів — якраз плюнути, і вони можуть дійти до такого стану, що їхнє спілкування з людьми зведеться виключно до девізу «ти мені, я тобі». Вони оцінюватимуть своїх нових знайомих з погляду «а що він може мені дати?» і одразу прикидати, де це можна використовувати. Вигода — це, звичайно, добре, але не варто забувати про щире та безкорисливе людське спілкування. Його треба берегти!

Риби: маніпулятор-суддя

Риби на вигляд милашки і тихоні, тільки от усередині в них сидить маленький суддя, який скрупульозно оцінює дії інших. Вони готові випалити всі свої зауваження одночасно, але часто стримують себе.

Щоправда, на їхньому психологічному стані це позначається просто жахливо — коли вони накопичують у собі всі свої негативні емоції, то стають дуже дратівливими і хочуть критикувати всіх навколо ще більше. Ось порада: не бійтеся висловити свою думку, тільки робіть це у м’якій формі, щоб нікого не образити. А краще постарайтеся забити та дивіться на все позитивно.

You cannot copy content of this page