fbpx

Великий гороскоп на 2022 рік: загальний прогноз для всіх знаків Зодіаку

2022 вже зовсім близько! Чого від нього чекати різним знакам зодіаку

2022 – рік Водяного Тигра. Це рік глобальних та поворотних подій, рік великих змін. Він дуже особливий: 12 червня 2022 року відбудеться рідкісна космічна подія – парад шести планет. Відразу п’ять великих планет – Юпітер, Венера, Нептун, Марс, Сатурн і Місяць – після довгого зближення вишикуються в ряд, провокуючи на Землі зміни та глобальні події.

2022 – час сміливих. Не бійтеся конкурувати, не соромтеся «показати пазурі». Тигр допомагатиме людям, які захоплені своїми ідеями. Їм він дасть сили та удачу для нестандартних, неординарних та інноваційних ідей. Тигр по суті Мисливець, тому готовий допомогти й іншим «хижакам»: безнадійно закоханим, готовим воювати за серце коханої людини, кар’єристам, які рвуться до високих посад, та іншим захопленим мрією людям.

Гороскоп на 2022 рік для знаків східного зодіаку

Найбільші шанси на успіх у 2022 році отримують люди, народжені на рік Тигра, а також люди під знаками Коня, Собаки та Дракона. Вони мають схожу енергетику, яка допоможе досягти максимального успіху в рік Тигра.

2022 рік виявиться продуктивним і революційним для Бика, Кролика, Кабана, Кози та Півня. Якщо вони зможуть підлаштуватися під тенденції року, то зможуть досягти бажаного та отримати від життя багато приголомшливих та надгалактичних успіхів не лише у фінансовій сфері, а й у особистій.

А ось Мавпа, Щур, Змія можуть зазнати невдачі. Щоб цього уникнути і досягти поставленої мети, їм доведеться приміряти на себе шкуру тигра, перейняти звички і цінності цього знака. Цим знакам необхідно розвинути в собі якості мисливця зі здібностями спритника, трюкача та дипломата. 2022 – рік комунікацій та партнерства. Фортуна може посміхнутися і цим знакам, але може повернутись спиною без краплі жалю.

Гороскоп на 2022 рік для Овна

Для Овнів 2022 має всі шанси стати періодом важливих і навіть глобальних подій. Це може бути успішний вступ до вузу, переїзду, весілля або просування кар’єрними сходами. Але може бути щось абсолютно непередбачуване — несподівані повороти і сюрпризи долі.

Рік може винагородити Овнів за турботу про інших — причому не має значення, чи буде ця турбота за власною ініціативою чи боргом служби. Особлива удача у 2022-му чекає на тих Овнів, які несуть відповідальність за інших людей — співробітників, вихованців, пацієнтів, велику родину або зовсім незнайомих людей, яких Овен захищає через свою професію.

Найактивніша сфера життя у Овнів у 2022 році – любовна. Цей рік подарує багато корисних знайомств та ділових угод. Можливо, саме цього року багато Овнів вийдуть заміж. Втім, будуть у Овнів і спокуси, яких краще цуратися та уникати — ігри та швидкоплинні романи.

Гороскоп на 2022 рік для Тельця

Феєричний початок року, який відкриє сузір’я Тельця з коридорами затемнень, спровокує доленосні зміни у країні. У яких не останню роль, ймовірно, зіграють асцендентні Тельці.

До класичних Тельців Тигр висуне окремі вимоги. Їм потрібно буде проявити більше сердечності у переговорах щодо фінансів та партнерства, коли доведеться відстоювати свої права та територію (а доведеться напевно).

Динамічний потік подій постійно відволікатиме від сімейних справ та турбот. 2022 року на Тельців чекають переїзди, відрядження, ймовірно — зміна роботи чи місця проживання.

Найактивніша сфера в житті Тельців цього року – бізнес та гроші. Саме тут у них усі шанси досягти помітних успіхів. За умови, звичайно, що лінуватись вони не будуть. 2022-го лише вперед до нових можливостей та горизонтів!

Гороскоп на 2022 рік для Близнюків

Тим Близнюкам, які до початку року не встигнуть позбутися зайвого вантажу минулого, представиться можливість скинути цей баласт. До 14 квітня «чорний Місяць» Ліліт відкриє для них потік нових можливостей та кармічних подій. З’явиться шанс вийти на новий рівень та отримати бажане. Важливий момент — щоб це вдалося, потрібно проаналізувати свої помилки та визначитися з тим, чого конкретно хочеться досягти. Близнюки, які не визначаться з метою, так і залишаться ні з чим.

Для тих, хто зуміє засвоїти життєві уроки та грамотно розпорядитися дарами долі, цей рік стане успішним. Зараз можна вдало монетизувати свої вміння та здібності — Тигр допоможе уникнути невдач.

І ще із приємного. Близнюків цього року чекають приємні витрати — купівля меблів, машини чи навіть нерухомості. Крім того, можливо, вдасться змінити роботу та покращити своє фінансове становище після важких двох років.

Гороскоп на 2022 рік для Раку

Раки у 2022 році відчують приплив енергії та будуть готові згортати гори та втілювати в реальність навіть найшаленіші ідеї. Рік вийде метушливим, але постарайся не робити з мухи зі слона. Головна порада на рік від Тигра — будь Козорогом. Це допоможе і справді домагатися навіть найсміливіших цілей.

Рік Тигра стане роком змін — дехто змінить обстановку, самотні Раки зустрінуть другу половинку. Щасливо закохані можуть мати дитину (так що обережніше з цією справою, якщо стати мамою поки не входить у плани). Якщо Ви вже давно подумували придбати власне житло — зараз саме час, і, напевно, в тебе це нарешті вийде.

Тигр триматиме тебе в тонусі весь рік — розбурхувати, струшувати і мотивувати. Ваші доходи 2022-го галактично зростуть! А найактивніша сфера на рік – творчість. Ви зможете розкрити в собі нові здібності та приховані до цього можливості.

Гороскоп на 2022 рік для Лева

Левам дуже захочеться відвоювати владу у Тигра, але виграти цю битву їм не вдасться. Став на мінімум свій егоцентризм, інакше Тигр боляче дасть по носі і спустить із небес, щоб Ви точно зрозуміли, хто тут господар. Загалом, 2022 може виявитися досить неспокійним і войовничим.

Леви, які постійно шукають і в творчості, можуть раптом усвідомити, що в їхньому житті занадто багато подій, які заважали розглянути реальні бажання.

Самотнім Левам захочеться кохання та ласки, а ті, у кого на особистому фронті все чудово, з головою підуть у кар’єру. І ось для них Тигр приготував багато смакот — буде багато відмінних можливостей та ресурсів, які допоможуть, до речі, не лише у професійному плані. Якщо Ви давно мріяли, скажімо, стрибнути з парашутом, то зараз кращий час! Ваша активна сфера 2022-го — самореалізація та самопрезентація (+прибуток як наслідок).

Гороскоп на 2022 рік для Діви.

Діви посідають друге місце у топі головних везунчиків цього року. Їм Тигр щедро відсипле приємних сюрпризів. Можете братися за найсміливіші проекти, змінювати роботу і навіть країну, втілювати мрії та бажання.

Деякі Діви мають великі або дуже великі покупки – дорога машина, крута дача, будинок або квартира. Хочете відкрити свій бізнес? Уперед! Вивчіть тренди – і підкоряйте простори вдалих можливостей.

У 2022 році підвищується соціальна активність Дів, з’являться нові корисні знайомства, які спричинять довгострокові плани. І ці плани, між іншим, круто і на краще змінять життя Дів. Найбільшої сили на рік Тигра набуде мрія, пов’язана зі сферою робота. Здоров’я чи шлюб — мають більше шансів стати реальністю.

Гороскоп на 2022 для Терезів.

Терезам у 2022 році варто бути обережнішими зі знайомствами — доля може зіштовхнути їх із двоособистими людьми, шулерами, маніпуляторами та ошуканцями, у яких на Терезів будуть корисливі плани.

При цьому саме соціальні зв’язки відіграватимуть ключову роль у питаннях кар’єри та бізнесу. Для успіху Терезам необхідно виявляти толерантність і грамотно застосовувати дипломатію. А ще чуйно реагувати на зміни та вміти підлаштовуватися.

Питання кар’єри стануть особливо актуальними у червні-липні. Потрібно буде зосередитись на роботі та реалізації своїх планів. Заведіть щоденник бажань та систематизуйте свій час — це допоможе у справах.

І важливе нагадування для всіх Терезів на рік Водяного Тигра. Не забувайте, що кожна людина і кожна сім’я має своє життя. Не треба в нього влазити і щось радити. І не намагайся переробити чи утримати тих, хто йде з вашого життя.

Твоя активна сфера у 2022 році — інтелект, аналіз, партнерство та стосунки.

Гороскоп на 2022 рік для Скорпіона

Тигр допоможе Скорпіонам позбутися впливу інших людей. Ви станете більш незалежними від них та від обставин. Крім того, цього року у вас з’явиться шанс двічі увійти в одну річку — з 29 квітня до 8 жовтня, коли Плутон увійде в знак Козорога та розпочне свій ретроградний рух. Це період, коли можна змінити все — виправити свої справи, повернути свої цінності та покращити те, що потрібно (або хочеться) покращити.

Деякі Скорпіони зможуть змінити себе до невпізнання — і це стане трампліном на шляху до високих цілей. Кар’єра, суспільне визнання, публічність, бізнес, збільшення потоку клієнтів та фінансів – все це в вас буде. Тигр, здобувач за вдачею, і Скорпіонов налаштує на кар’єру та отримання прибутку.

Але майте на увазі, що Плутон і Козоріг — дуже суворі вчителі. Вони працюють за методом «батога і пряника», тож дивувати і косячити не вийде. Ви ж не хочете отримати «незадовільно» у 2022 році?

Гороскоп на 2022 рік для Стрільця

Юпітер у Рибах розширить можливості Стрільців, їх амбіції, горизонти та навіть світогляд. Крім того, з’явиться величезний потенціал для творчості та творення, зростання та розвитку – насамперед духовного.

Стрільцям на рік Тигра не варто починати нове, краще вдосконалити старе — чи то робота, чи власний бізнес. Зате дуже рекомендується розширювати горизонти та більше подорожувати.

Найбільш прихильно Тигр віднесеться до самодостатніх і самостійних жінок-Стрільців. У них будуть всі шанси реалізувати навіть найнездійсненніші бажання і досягти найреальніших цілей. Тільки уникайте, будь ласка, марнотратства та імпульсивних покупок.

Рік обіцяє фінансове зростання та покращення рівня життя. Не забувайте лише своєчасно аналізувати те, що відбувається. Крім того, у кар’єрі та бізнесі Ваші чарівність та привабливість допоможуть стати більш впізнаваною та публічною людиною.

Гороскоп на 2022 рік для Козорога

У 2022 році Козорогу необхідно позбавитися крутих віражів подій з небажаними наслідками. Дотримуйтеся своїх принципів та бажань.

Цього року не беріться за нові проекти. Приступати варто лише до тих справ, які вже розпочаті чи хоча б запланували раніше, але не встигли завершити. Слід уникати раптових рішень та імпульсивних вчинків у будь-яких великих справах — весілля, покупка, переїзд, звільнення.

Активна сфера у 2022 році у Козорогів — це стосунки та шлюб. Вам варто зменшити темп у гонитві за ілюзіями та космічними бажаннями. Зверніть свій погляд на сімейні традиції, які раніше залишалися без уваги. Зараз Вам варто бути уважнішими з вашою половинкою, допомогти їй реалізувати її бажання.

Намагайся уникати стосунків із Дівами, Левами та Водоліями — вони можуть вивести вас з правильного шляху. Ви тільки запихаєтеся, намагаючись наздогнати їх і їх темп подій.

Гороскоп на 2022 для Водолія.

Завдання на рік Тигра для Водоліїв довести до кінця хоча б один великий проект. Це може бути будь-що — вигідний діловий зв’язок, велика угода або вкладення, довгострокова інвестиція або підписаний контракт. Або, може, вдалий шлюб. Головне, щоб справа була реально глобальною. Навіщо? Тому, що успішний проект цього року забезпечить Водоліїв на все (ну або майже все) життя, що залишилося — плоди вони зможуть пожинати ще дуже-дуже довго.

У 2022 році у Водоліїв буде можливість вкладатися не тільки в себе, а й робити широкі жести у бік інших — найближчих і найдорожчих для нього людей. Динамічний Уран, який пробуде в Тельці до 23 серпня, дасть Водолію величезний приплив енергії та підкріпить її матеріальними ресурсами для втілення будь-яких задумів. Тож, Водололії, вперед до зірок!

До речі, магії на шляху до щастя та вдачі додадуть зореспади з 6 по 7 травня та з 28 по 29 липня. Складним періодом може бути залишок року після 24 серпня, коли Ретроградний Уран увійде на знак Тельця. У цей час Водоліям варто уникати марнотратства і точно не брати кредити. Зате, якщо захочеться закрити борг достроково, Тигр допоможе — щоправда, попотіти доведеться.

Гороскоп на 2022 рік для Риб

Риби в 2022 році найщасливіші! Нептун весь рік пробуде у своїй обителі, а у квітні ще буде гармонійний союз із Юпітером, що дасть Вам величезний потенціал до реалізації проектів, планів та втілення бажань.

Якість життя стане набагато кращою, але зростуть і запити — захочеться найкращого. Наприклад, купити дорогу машину чи одразу кілька квартир. Ну чи хоча б зробити ремонт у тій, що вже є, — але щоб дизайнерський і крутіший. Скажімо, у стилі хайтек. Або у стилі романтичного Ренесансу. Ну чи в модному стилі лофт.

Доля у 2022 році буде з Вами добра та ласкава — вона готова вручити особливий подарунок, який дасть відчуття задоволення, щастя та навіть ейфорії від життя. Користуйтеся моментом! До речі, цього року вдалим рішенням буде пройти навчання на психолога, астролога, астропсихолога, тета хілінг, нумеролога, рунолога, викладача чи вчителя, лікаря.

Related Post

Любовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіакуЛюбовний гороскоп на 10 жовтня 2021 року для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 10 жовтня 2021 року Овен Якщо у вас вперто не виходить чогось домогтися від вашої коханої людини, може бути, і не варто від нього

Ретроградний Меркурій з 27 вересня: Гороскоп для всіх знаків ЗодіакуРетроградний Меркурій з 27 вересня: Гороскоп для всіх знаків Зодіаку

Ретроградний Меркурій у Терезах для знаків зодіаку Овен Ретро Меркурій в цей осінній період буде перебувати в вашому 7 домі гороскопа. У відносинах з партнерами можливе нерозуміння. Не виключені розбіжності

Гороскоп недоліків: обережно, Леви!Гороскоп недоліків: обережно, Леви!

Яскраві, талановиті, харизматичні. Ними захоплюються, їх наслідують. Здавалося б, ці люди – просто свято якесь. Але чи так це? Отже, на черзі Леви й гороскоп їх недоліків. «Я – король-сонце»