fbpx

Великий Гороскоп на лютий 2023 для всіх знаків зодіаку

Закінчити старі проєкти, потихеньку забувати про обмеження, а до весни готуватися до вступу в новий трирічний період удачі та відродження.

Овен  – Лютий вивалить вагон і маленький візок пригод та переміщень містом. Тож якщо ви встигли засмутитися, що святкування Нового року не вдалося, а життя — тлін (чи то через повітряні тривоги, чи то через особисті проблеми), Всесвіт почув ваші молитви й вирішив відпалити повтором нестримного маскараду.

Ключове слово лютого — «несподівано». Особливо у відносинах з оточуючими. Але давайте будемо чесними: усі ваші минулі «несподівано» — це коли ви відмовлялися помічати не тільки перші дзвіночки, а й сполох. «Я — у будиночку». Незабаром наступало те саме «несподівано». У лютому рекомендується бути розсудливішими.

У середині місяця навіть наймахровіші циніки стануть романтиками, спалахнуть любовні історії, африканська пристрасть. І тільки від вас залежить, виявиться все фантазією чи реальним романом. Тому відлітаючи з головою в хмари, не давайте вітру романтики вирвати вас корінням із землі і вмить забути про повсякденні обов’язки.

А ось Овни, які оцінюють спілкування через призму користі, знайдуть нові зв’язки, піднімуть планку своїх домагань та почнуть рух до мети. Це справжній шанс! В іншому випадку період лютневої метушні так і мине через життя Овна транзитом.

Телець – Лютий оточить Тельців людьми, які матимуть те чи інше відношення до закордону, іноземних мов чи сфери вищої освіти.

Майже пів місяця (аж до 20 числа) Тельці перебувають у мрійливому та лінивому стані, коли хочеться зайнятися байдикуванням. Але ось невдача: саме зараз керівництво чи органи, що перевіряють, реагують на ваші дії з особливою пристрастю.

Щоправда, є невелика лазівка: можна заробити за допомогою когось зі знайомих жінок. Подруги, колеги чи начальниці підкажуть, як вирішити ситуацію і навіть натраплять на додаткові способи прибутку.

А ось 4−5 числа відсидіться в підпіллі: події, що обертаються навколо вас, і виявляться авантюрами, а інтриги швидко здуваються. Також можливий розбір польотів у великому колективі, компанії друзів.

Якщо вас намагаються втягнути до «грандіозних» проєктів, візьміть паузу на роздуми. Ситуація проясниться після 6-го числа. Більш того, саме після 6−8 числа починається фінансово вигідний період.

У відносинах можете розкритися на всі 100, нічого не побоюючись: лютий — сприятливий період для розвитку партнерства, кохання, справ та зачаття дітей.

Близнюки  – У Близнюків справи рухаються з лінивим скреготом заіржавілих коліс. Уся вироблена паротягом пара ризикує піти у гудок, якщо Близнюки не визначаться з пріоритетами та продовжать витрачати енергію на дії, які не мають довготривалих наслідків або відірвані від реальності.

І ось з 9 по 11 лютого з’являється вікно можливостей, коли виявиться очевидний результат. Тому, чим розпускати сили на глобальні стратегії завоювання вигаданих імперій, обмежтеся приземленими до життя справами.

Щоправда, є виняток: завдання, яке не давало спокійно спати весь грудень та січень. Завершіть його, лютий надасть усі можливості. Особливо зверніть увагу на проєкти, пов’язані з далекими країнами, іноземцями (наприклад імпорт-експорт), вищою освітою та… вашим авто. Досить уже обговорювати! Востаннє проговорили, поставили підписи, і до 11 лютого розбіглися, щоби перемикнутися на нове.

До кінця місяця обставини життя нагадують вечірку в стилі техно: події, поїздки, спілкування, контакти, епатаж миготять, не дозволяючи придивитись і вдуматися. Але останній тиждень лютого — не час шукати зиск і сенс, якого немає. Насолоджуйтесь спілкуванням та враженнями від «тут і зараз», не загадуючи наперед. Стати спонтанним струмком, який просто огинає перешкоду і рухається далі, кайфуйте від моменту та спілкування.

Ваша зіркова година прийде через пару місяців. Він стане можливим завдяки вашій навичці адаптації: вміти перемикатися з серйозності на гумор і назад, з цілеспрямованості на веселощі, а з нього — на іронію, при цьому зберігаючи рівний рівень енергії й увагу до настрою оточення. Незабаром це стане вашою конкурентною перевагою, а лютий — це тренування.

Рак  – Якщо в січні важливі справи йшли туго, то в лютому події починають прискорюватися. Приємні емоції та підтримка прийдуть від людей здалеку та будуть пов’язані із соцмережами.

На початку місяця Раків можуть накрити туга за минулим і жаль про втрачені можливості. І вже до 15 числа можливий якщо не роман, то справді благостний стан душі. Ви відчуєте, чим відрізняється задоволення, яке може бути навіть у хаосі та божевілля від щастя, коли хочеться подякувати Всесвіту за рівний стан розуму, легкість у досягненні цілей, коли відкривається творчість, а звичайне життя наповнюється додатковими фарбами.

Також у лютому можуть виникнути матеріальні складнощі у зв’язку зі здоров’ям. Плани доведеться переграти, не надто церемонячись загальними домовленостями у минулому. Звісно, це вплине на стосунки. Але яка користь з читання гороскопів, якби ми ні на що не впливали? Раки сильно пом’якшать ситуацію, якщо бережніше віднесуться до ресурсів організму, і постараються не втягуватися в плани та обіцянки, які вимагатимуть їхньої фінансової участі. Краще перенести увагу на справи вдома та сім’ї. А для тих представників Раків, що розпочали облаштування будинку, з’являється шанс довести справу до логічного кінця.

Лев  – Лютий внесе корективи в особисте життя та стосунки. Деяким Левам навіть доведеться визначитися із пріоритетами. Так, на початку місяця Леви сяють у соціумі. І якщо їхня підступна корона підкаже, що тепер вони — володарки морські, а ні на що менше, ніж Золота рибка погоджуватися не можна, то до кінця третього тижня їм виставлять зустрічні умови. І вони виявляться набагато гіршими за ті, з яких Леви починали нахабніти. Дуже важливо не переплутати самовпевненість та легковажність із впевненістю у своїх силах.

Сплеск харизми краще направити на соцмережі, рекламу та піар. Там знайдеться вдале застосування. Наприкінці місяця як сніг на голову впаде безліч поїздок та комунікацій.

Діва  – Весь місяць Діви воліють займатися питаннями дому та сім’ї. Можливо, доведеться допомагати близьким.

На початку лютого рекомендується сконцентруватися на вирішенні робочих питань. Якщо потрібно вирішувати питання своїх колег чи партнерів, нехай безкорисливо — доброю порадою чи зв’язками — не відмовляйтеся. Вашу підтримку не забудуть і одного разу вона відіграє велику роль для започаткування спільних проєктів. Також у лютому ви вирішуватимете ємні робочі завдання, час яких настав.

У середині місяця настане час романтики, окрилення та романів. Якщо ви до цього часу встигнете закохатися, то навіть вранці прокидатиметеся з відчуттям доброти буття, а засинатимете — з почуттям нетерпіння, щоб сон швидше пролетів і настав новий день. Також назавжди закриється питання із сфери здоров’я чи організації умов побуту.

Терези – Почнеться місяць із нових знайомств та любовних романів. Якщо ваше особисте життя влаштоване, то дім так і приваблюватиме гостей та приємні компанії.

Після 20 лютого Терези займають активну позицію у пошуках відносин і з «ждуна» перетворюються на мисливця на мамонтів.

У середині місяця вирішується напружене грошове питання, можливо, пов’язане з нерухомістю або вашим будинком. Саме час дотиснути проблему, що давно хвилює. Також лютий відкриває можливості для зайняття спортом.

Скорпіон  – На початку місяця Скорпіон більшу частину часу приділяє домашнім справам у найширшому сенсі: це і сім’я, і пов’язані з нерухомістю питання, ремонт, перехід на віддалену роботу з дому, а в когось навіть переїзди в межах міста. Слово «дім» буде звучати в розмовах Скорпіона більшу частину часу.

Друга фонова подія лютого — розвиток стосунків та романів. Тепла домашня атмосфера приноситиме радість і стане опорою в складні моменти.

У березні розпадається квадрат Сатурна до вашого знаку — планети обмежень, яка заморожувала перспективи та тиснула з 2020 року. У когось йшов десятирічний цикл фонової депресії та зацикленості на власному горі. А хтось вважав, що стабільність наше все. Але незабаром Скорпіони зрозуміють, що їхня «стабільність» насправді була застоєм. У лютому пролунають перші дзвіночки для відлиги, що намічається. Також якщо в робочих справах січня була присутня метушня, то в лютому завдання набувають форми і чіткості.

Стрілець  – З одного боку, місяць конфліктів, суперечок та конкуренції за місце під сонцем. Але відкриємо невеликий астрологічний секрет: гармонійний вплив планет не дає енергії до дії, а схиляє до гламурного байдикування. І лише напруга не дає вашому паротягу випустити всю пару в гудок. Тому у Стрільців є всі шанси, щоб досягти успіху в матеріальному, зробити вигідні придбання, урвати своє!

У лютому Стрільцям потрібно буде закінчити старі справи. Підказка: візьміть когось у помічники, пообіцявши частину свого бонусу, або зверніться до фахівця. Лютий приносить вигоду від партнерства там, де самостійні зусилля не давали результату.

Також Стрільців підтримають старі друзі та перевірені зв’язки. На них слід робити ставку. А ось тема нових людей пройде неробочою сферою. Вони можуть увійти в будинок Стрільця.

Козоріг  – Відходить період конфліктів, поступаючись місцем конструктиву. Якщо в січні Козоріг вважав себе непотрібним, то в лютому його інтелектуальні навички та професіоналізм нарешті знадобляться. Весь досвід, накопичений протягом останніх трьох років, допоможе перейти на новий рівень.

Події у робочій сфері, та й спосіб життя підуть концентрованим потоком. Якщо через рік озирнутися назад, здасться, що лютий 2023 року виявився найважливішим періодом року. Також у лютому почне змінюватись оточення Козорога.

До середини лютого Козороги, які шукали роботу або прагнули до підвищення, можуть отримати довгоочікуваний договір. Місяць ознаменується придбаннями, які особливо піднімуть настрій. Також останній місяць зими обіцяє вигідні вкладення коштів.

Водолій – Починаючи з 2020 року у знаку Водолія стояв Сатурн, планета суворої економії, скутості та аскетичного застою. У березні він йде, але вже в лютому виявляться перші ознаки відлиги.

До кінця першого тижня місяця Водолій з партнером бурхливо обговорюватимуть фінансові питання, так що потім ненадовго наринуть апатія і душевні метання. Але знайдене перед цим спільне з партнером рішення підтримає опори Водолія.

Лютий — час підготовки до великого майбутнього: наклеюються нові ідеї та проєкти; вони дадуть вихлоп починаючи з весни і будуть приносити користь ще 3 роки.

Щоправда, кар’єра відходить на другий план, а близькі підіймаються вище до піку піраміди пріоритетів. Навіть бізнес-прагнення Водолія націлені на турботу про їхніх коханих. У лютому почне змінюватись та розширюватися коло спілкування, а деякі Водолії виявлять, що у складні часи їх підтримує спорт.

Риби – У роботі закладається фундамент змін, тому в лютому Риби шукатимуть інформацію, яка буде потрібна для просування нових починань. Можливі зміни у робочому оточенні.

Кінець першого тижня принесе додатковий прибуток, з’являться нові пропозиції щодо роботи. Схоже, вистрілять старі зв’язки та домовленості останніх двох місяців.

А ось на початку місяця можливі конфлікти та розбирання з близькими людьми. Постарайтеся не провокуватися гострими темами, оминайте гострі кути. Також у лютому потрібно буде розв’язувати питання здоров’я та дома.

У середині місяця розкривається сексуальність Риб, яка створить тонку магію привабливості в роботі. Якщо Риби належать до професій, які мають на увазі появу на публіці, переговори, роботу з аудиторією, то робота принесе фінансовий бонус.

Але бережіть свої ресурси! Зважаючи на все, Риби настільки увійдуть у раж і викладуться «на всі 100», що доведеться кілька днів відновлюватися і навіть впасти в меланхолію.

You cannot copy content of this page